Šta je novo?

Devil May Cry 4

Mnogo mi je bolje radio demo. Tamo sam mogao high teksture da stavim, i samo da iskljucim senke da ide glatko, a ovde moram sve na low da stavim da bi mi dobro islo.
 
Mnogo mi je bolje radio demo. Tamo sam mogao high teksture da stavim, i samo da iskljucim senke da ide glatko, a ovde moram sve na low da stavim da bi mi dobro islo.

Ako je konfiguracija iz "tvoja mašina" nije ni čudo.
 
Može biti i da je zbog ne baš dobro zaobiđene securom zaštite, pokušaj sa nekim novijim izdanjem kad se pojavi.
 
Mislim da demo nije bio dovoljno spor za TWIMTBP kampanju, pa je capcom morao malo da (sto DariusIII rece) "optimizuje" celu igru kako bi nV prodala koji 9800GTX, GTX 260... vise.
 
Poslednja izmena:
Da zaboravih igra se pojavila svuda 7.43gb malo je mnogo za moji ubogi 512k net.

Brate sta ce biti puno, pa skinuces je za 2 dana; ja imam 256 pa evo bas se spremam da je download-ujem!:S:

Nego ljudi recite vi meni, kakva je igra, jel promjenjeno sta u odnosu na 3-ku koja je po meni bila shit zesci!
 
Evo ga sad! "Shit zesci" za jednu od hit igara....cccc. Znas sta je shit zesci, DMC2, e to je s**** nevidjeno. Trojka je dobra, ali ako ne volis takve igre , zasto se uopste zamaras.

Enivej, DMC4 dosta prati nacin igranja vec vidjen u trojci, samo sa boljom graikom. I glavni lik je promenjen.
 
Postoji li sansa da DMC 4 radi na mom racunaru? Bar na low detalje.
 
Radice... Ali postoji verovatnoca da ces dobiti verziju za sladokusce... Svaki frejm ces da vidis :)
 
Evo , instalirao sam igru, ali ne mogu da postavim rezoluciju 1680x1050, jer je nema medju ponudjenim, niti ima bilo koje wide rezolucije. Jel zna neko u cemu je fora?

EDIT

Nasao sam, mora da se postavi refresh na 59 hz.
 
Poslednja izmena:
Ja ne mogu da verujem koliko je dobra igrica... Necu o gameplayu nista da pricam, jer pored malo repetativnosti nema falinke. Sto se tice zahtevnosti, na mojoj masini sve radi super uz 2xAA i 4xAF
 
Ovo je DALEKO najbolji port koji je Capcom uradio za PC...čak sam ubeđen da ovo nije direktan port, nego da je u pitanju multiplatform igra, paralelno rađena za konzole i PC. PC varijanta bukvalno nema nijednu falinku u odnosu na konzole, a ima dodatni nivo težine, turbo mod i kvalitetniju grafiku. Uz to, optimizacija je fenomenalna, pa na mojoj mašini u 1680x1050 i sa 8xCSAA ima stabilinih 60FPS, što samo potvrđuje da je dobar dual core procesor i 8800GT sve što treba za bilo koju igru sa Xbox 360 i PS3. Verujem da će i SF IV odnosno RE 5 biti podjednako kvalitetni.
 
Ovo je DALEKO najbolji port koji je Capcom uradio za PC...čak sam ubeđen da ovo nije direktan port, nego da je u pitanju multiplatform igra, paralelno rađena za konzole i PC. PC varijanta bukvalno nema nijednu falinku u odnosu na konzole, a ima dodatni nivo težine, turbo mod i kvalitetniju grafiku. Uz to, optimizacija je fenomenalna, pa na mojoj mašini u 1680x1050 i sa 8xCSAA ima stabilinih 60FPS, što samo potvrđuje da je dobar dual core procesor i 8800GT sve što treba za bilo koju igru sa Xbox 360 i PS3. Verujem da će i SF IV odnosno RE 5 biti podjednako kvalitetni.
Hajde mi molim te odgovori koje su to falinke te igre na konzolama. Grafika je po meni lošija nego na ps3. Voleo bih da vidim kako bi 8800gt+dc izvukli mgs4 ili Lair:smoke:
 
@ppredrag

Voleo bi i ja :D al na zalost toga nece biti :(
 
Poslednja izmena:
Nema tu "nadam se" ili ne...Ali tako ti je ;) Neki ljudi mogu da predju preko svog ponosa i vide neke ocigledne stvari, neki su jednostavno nepristrasni, ali zadrti fanboyevi nikad to nece biti.
 
Poslednja izmena:
Probao sam obe verzije i tvrdim da bolje igra izgleda na ps3. Nema tu mesta fanboyizmu. Da ne pričamo što je šesnaest puta veći ugođaj igrati ovu igru na konzoli nego na pc-ju. A i pogledaj mi konfiguraciju pa reci da sam fanboy. Zalepio si se za pc pa si slep kod očiju. I By-Max je bio okoreli pc-jevac pa vidi ga sad. Igram sa na obe platforme za razliku od tebe koji samo guliš pc i sad sam ja pristrasan?! Hajde bre, smešan si...
 
Ae ne preteruj...ja tebi samo kazem da 8800GT moze da svari MGS4 i Lair za dorucak...ima i graficki lepsih multiplatform igara od tih.
Jedino su zahtevne open-world igre, a takvih je malo.
Inace ako za DMC4 i sami developeri tvrde da dosta bolje izgleda na PC, cemu ova rasprava...
 
Dajte ljudi, o zahtevnosti open air igara govori Oblivion (gde je PC na max max dosta bolja grafika nego na X360 i malo iznad PS3 verzije). Crysis kad izadje za konzole videcemo sta ce biti. Haze je izasao i proslavio se.

Open air? Bes ti to. Kao dokaz PC mighta mogu da pokazem supreme commander gde su autori za X360 verziju ogranicili broj jedinica na cetvrtinu onih u kampanji u PC verziji, gde je ogranicena na small i medium mape...
 
Hajde mi molim te odgovori koje su to falinke te igre na konzolama. Grafika je po meni lošija nego na ps3. Voleo bih da vidim kako bi 8800gt+dc izvukli mgs4 ili Lair:smoke:

Prvo - kakva si ti paljevina čoveče...

Nisam rekao da postoji falinka na konzolama, nego da PC verzija nema falinke u odnosu na konzole. Grafika jeste bolja na PC-ju, samim tim što 1680x1050 sa 16XCSAA izgleda MNOGO oštrije nego 720p na PS3. Igrao sam i prešao PS3 verziju, tako da to mogu da potvrdim i iz ličnog iskustva.

Probao sam obe verzije i tvrdim da bolje igra izgleda na ps3. Nema tu mesta fanboyizmu. Da ne pričamo što je šesnaest puta veći ugođaj igrati ovu igru na konzoli nego na pc-ju. A i pogledaj mi konfiguraciju pa reci da sam fanboy. Zalepio si se za pc pa si slep kod očiju. I By-Max je bio okoreli pc-jevac pa vidi ga sad. Igram sa na obe platforme za razliku od tebe koji samo guliš pc i sad sam ja pristrasan?! Hajde bre, smešan si...

Ajde keve ti, kako 720p može da izgleda bolje od 1680x1050 sa 16xCSAA? Pa i sam Capcom kaže da je PC verzija superiorna. Drugo, što je veći ugođaj igrati na PS3? Zato što se nivoi duže učitavaju :) Ili misliš da na PC ne može da se priključi bilo kakav džojped.
 
Poslednja izmena:
ja je igram wireless rumbleom, ne vidim nikakav problem.
Jel probao neko dx10 verziju ? Ima li kakve razlike ?
 
Jel ima neko savegame za pomenutu igru(posle 6-og nivoa)?
tnx:wave:
 
ja je igram wireless rumbleom, ne vidim nikakav problem.
Jel probao neko dx10 verziju ? Ima li kakve razlike ?

Igram ja dx10 verziju, ali sam pokrenuo i dx9 cisto radi poredjenja, i nema razlike nikakve ( bar ja nisam video ). Jedino sto je na dx9 brze.
 
Trenutno igram na 10x7 sve na high, 2xAA 4xAF iz drajvera, i sve super radi bez seckanja... Znaci na 8800GT+ bi letelo i u 16x10...
 
8800GT bez ikakvih problema, kod mene u 1680x1050 sve ne max, 4xAA 16xAF prosto gazi kako dobro ide i izgleda.
 
Nazad
Vrh Dno