Šta je novo?

Desktop mod 2013

nista posebno, neka windows stock tema koja vrti slike i Fences programcic :)
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    921 KB · Pregleda: 264
Osx, classic
 

Prilozi

  • Screen Shot 2013-07-20 at 2.39.17 AM.png
    Screen Shot 2013-07-20 at 2.39.17 AM.png
    537.4 KB · Pregleda: 278
Evo moj iz prosle godine,koji nazalost vise nemam :( ali bice i bolje sl put :) pa cim bude,okacim ponovo :D Untitled.jpgUntitled.jpg
 
Nemoj vise, molim te.
 
Kako se ovdje postaje moderator? Osim 15000 poruka bi trebalo imati i malo obzira. Posebno prema novim clanovima.
 
Niti je meni bila upucena, niti je konstrukivna kritika. A i niko nikog nije pitao za misljenje.
 
Cim postavis nesto ovde to se podrazumeva :)
 
To su skinovi sa Rainmeter-a. Za vrijeme je VClouds Weather 2, a za sat Simple Media\DateTime.
 
Samo da vas pitam jednu stvar. Jel se ikad u istoriji dogodilo da na nekom od desktop widgeta za vreme bude prikazana tacna temperatura ? I takodje, dal je ikada na nekoliko razlicitih reprezentativnih sajtova koji prikazuju izvestaj u realnom vremenu bila sinhronizovana temperatura ? Nije. Dakle, ne vidim razlog vase opsednutosti za rainmetrom i njemu slicnim programima/widgetima. Stavis dobar wallpaper i to je to sto se tice faceliftinga desktopa.
 
Mene je uvek interesovalo što ljudi stavljaju na telefone one widgete sa prognozom. Em što nisu pouzdani a i da jesu što se ljudi toliko interesuje kakva će biti prognoza. Kao da su svi poljoprivrednici pa im je životno važno :)
 
weather 2 umbrella je za mene najpouzdanija prognoza, a da li je aplikacija/widget ili sajt u pitanju nije bitno. A sad kome i zasto sve to treba.. glupo je cuditi se, mnogo je nebuloznije kaciti ment.olske statuse svakih 10 sekundi na fb i uopste blenuti na toj mrezi nego pratiti vremensku prognozu ali danas je ovo prvo normalno, in i norma kul ponasanja a pracenje vremenskih prilika cudno ako nisi ratar :)
 
Poslednja izmena:
Mene je uvek interesovalo što ljudi stavljaju na telefone one widgete sa prognozom. Em što nisu pouzdani a i da jesu što se ljudi toliko interesuje kakva će biti prognoza. Kao da su svi poljoprivrednici pa im je životno važno :)

+1

Mozda dok se voze busom u spicu, da ostali putnici bez smart phone-a mogu da pogledaju prognozu onako iskosa :d
 
Vec godinama mi je ovakav desktop - desktop.jpg Ni ne planiram da ga menjam, u potpunosti mi zavrsava posao!
 
desk.jpg
 
mozes li napisati, koji je OS i sta je ovo u pitanju bas je lijepo... :)

Mogu naravno, drago mi je da ti se dopada.

Operativni sistem je Windows x64 a za izgled je zaduzen vec spominjani Rainmeter.
Presvlaka (skin) za Rainmeter je Gnometer, i njegovi su svi moduli zdesna kao i moduli za Gmail i Recycle Bin na levoj strani. Modul za MSI Afterburner je ovde.
Pozadinu sam preuzeo odavde.
Sat i kalendar su deo ove presvlake.
U medjuvremenu sam dodao jos jedan modul koji iscitava CoreTemp senzore, i to sada izgleda ovako:
temp.jpg
Ikone sam preuzeo odavde.
Malo sam menjao boje da bi se slagale sa pozadinom i to je otprilike to. :wave:
 
Najzad neko normalan da lepo objasni... svaka cas` koleza!
 
Untitled-1.png
 
Nazad
Vrh Dno