Šta je novo?

Desktop mod 2013

Evo otvorio sam kod sebe da vidim kako i sta treba, provalio sam. Samo iskopiraj ovaj URL za Podgoricu i pici :)

Kod:
Url=http://weather.yahooapis.com/forecastrss?p=SRXX0005&u=c
 
Skinuo sam Vclouds skin i sa njim sve odma' radi i to odlično.:)
 
Jel moze neko da okaci link sa dobrim free ikonicama? Cesto mi se desavalo da skinem zip i raspakujem, dobijem foldere samo sa png bez ico fajlove. Imam i foldere sa odlicnim hd ikonicama i te i koristim ali bih skinuo jos neke.
 
Tek sad videh.. hvala, probacu ovaj program.
 
Screenshot .png

Manjaro Linux 0.8.5 XFCE
 
Stigao sam dovde, dock mi nevidjeno strci zajedno sa ikonama na njemu. Dajte preporuke. :)

Untitled.jpg
 
Promeni wallpaper za pocetak :)
 
Taj okvir oko docka sakrij, a te ikonice za my comp i recycle bin izbaci ili ih ubaci u dock, ružno ti je tako
 
Full!
Samo gde si skinuo ovo sa desne strane za sat,kalendar itd?
 
Ako slucajno neko ima neki sajt za Aimp3 skinove, da mi sibne na PM, na Deviant-u sam prevrteo sve i ima dva lepa, a ni oni nisu skroz funkcionalni (nema koliko je ostalo od pesme i slicno). Pa ako ima neki skriveni forum/sajt sa skinovima bilo bi lepo :)
 
Ako slucajno neko ima neki sajt za Aimp3 skinove, da mi sibne na PM, na Deviant-u sam prevrteo sve i ima dva lepa, a ni oni nisu skroz funkcionalni (nema koliko je ostalo od pesme i slicno). Pa ako ima neki skriveni forum/sajt sa skinovima bilo bi lepo :)


I meni treba!
 
Šta nedostaje od funkcionalnosti klasičnom?
 

Prilozi

  • klasika.jpg
    klasika.jpg
    48.3 KB · Pregleda: 249
Izgled :d
 
Ovaj je vrh, samo sto se slajder za duzinu pesme utapa u volume bar, i nema odbrojavanje do kraja pesme..

aimp3.jpg
 
Izgled može da bude nedostatak ali nikako u ovom slučaju ne može da utiče na funkcionalnost
 
ja sam skinuo ovaj skin ali ne znam gde. mozda je i deviant. trebao mi metro look pa sam to i guglao. zavrsava mi posao, mali je kad iskljucim playlist.
 

Prilozi

  • aimp3.jpg
    aimp3.jpg
    68.3 KB · Pregleda: 213
Pazi kad nisam provalio tu sekciju :) Ima par ok, hvala :)
 
 
Nazad
Vrh Dno