Šta je novo?

Demon's Souls

Igra je zesce zajeb...ja nikako da pocnem ozb da je igram...
 
Prodaj igru!
 
Jel stvarno igra toliko teska ili se ovde zale mladji gameri koji nisu igrali iole tezak RPG pa sad kukaju kad vide kako to u stvari treba da izgleda ?
Ja od ove igre ocekujem da je stvarno teska, to jedna od stvari koja me najvise privlaci.
 
Ja sam resio da odlozim kupovinu Uncharteda zbog ove igre...
Ako je teska, i treba da bude :)
 
Ja sam resio da odlozim kupovinu Uncharteda zbog ove igre...
Ako je teska, i treba da bude :)

Svaka cast Ranko, prava odluka. U svakom slucaju uncharted i slicni 'holivudski blockbusteri' mogu da sacekaju :) (samo da ostali ne vide ovo moje bogohuljenje). Ako iole volis fantasy/medieval setting + skill baziran fajt koji ne cheatuje onda spremi kutiju maramica pored gamepada...
Jedva cekam 6. oktobar pa da uzmem dva diska (za batu i mene), a prodati moju azijsku verziju :p ... Toliko je dobra...

Cheers...
 
Poslednja izmena:
Odakle najpovoljnije da narucim US verziju posto izlazi sad 6-tog...
Nemam iskustva sa ostalim sajtovima sem ShopTo-a pa zbog toga pitam...
 
Koliko ja znam imas samo Playasia sto sigurno salje ovde, ja sam uzeo od njih 3,4 igre, stizale su za 10-25 dana. Od njih cu naruciti Demons Souls samo da dobijem karticu.
 
Cekaj jel ovaj Axelmusic salje uopste za Srbiju ?
 
Ako saznas da salju za Srbiju javi ovde pa da i ja narucim od njih.
 
Danas su mi potvrdili da salju za Srbiju, kontam da ce brze stici nego iz Azije (jer su mi zagubili GoW 2, i sad moram da cekam 3 nedelje da vide gde, drugim recima seljaci).
Evo linka
http://www.axelmusic.com/productDetails/730865001323
Ako neko naruci nek kaze koja kartica prolazi da znam.
 
Gamespot 9.0
Demon's Souls Review

Brutally challenging and utterly engrossing, this innovative role-playing game is one of the year's best.


The Good

* Amazing, unique online features
* Dark, beautiful level design that draws you in
* Fantastic creature design and animations
* Intense, methodical combat mechanics
* Unique world structure.


The Bad

* Extremely difficult
* Some presentation issues.

Hehe :d
http://www.gamespot.com/ps3/rpg/demonssoul/review.html

Gametrailers review
http://www.gametrailers.com/video/review-hd-demons-souls/57298

Jaoj jedva cekam da ovo dodje u moje ruke, nalozio sams e mladi majmun! :D
Nisam se radovao nekom RPG-u ovako od Diabla 2, jer obozavam mracne RPG igre.
 
Nadam se da nije bas toliko "Extremely difficult " kao sto kazu, jer imam i ja zelju da je probam.
 
Nije sigurno toliko teska igra, ali sigurno je teza od mnogih RPG-ova.
Meni je bitno da imam izazov, a ne frustraciju. Kontam da ovde moras da pola sata podesis oruzja, inventar i sl stvari za borbu za boss-om, jer su ogromni, kao u GoW. :d
Fora je ovde koliko sam shvatio da moras biti extremno oprezan i da je stit od vitalnog znacaja.
Nadji u temi utiske od korisnika Variable, on vec ima podugo igru.
 
Poslednja izmena:
nabavio, odoh da probam pa se javljam za par sati :type:
 
nabavio, odoh da probam pa se javljam za par sati :type:

Masala, nek je sa srecom. I nemoj da se zbunis na tutorijalu...
...kad zagines od onog velikog, to je normalno :-devil-:
 
Vidim ja bice nas za co-op igranje. :banana:
 
Uzecu je i ja vjerovatno uskoro, no s obzirom koliko mi putuju igre sa playasije, necu je igrati jos mjesec dana sigurno :D
 
evo ovako, nakon jedno dva sata igranja mogu da kazem da je igra teska :D

krenuo sam sa templar kinght-om, za sada samo solo ( nisam probao online dok se malo ne uhodam, mada shvatam da je to tek ono pravo ), vrlo lako se moze zaginuti, trenutak nepaznje i sledi smrt, pa nazad na pocetak nivo, pa probijanje do mesta pogibije da bi se recover lost souls...
mislim da moze biti veoma frustrirajuce , upravo sam vezao jedno cetrdesetak minuta bez smrti pa sam naleteo na malo vecu frku i bum, nazad na pocetak...nadam se da sam glup pa da postoji nacin kako mogu utrositi sakupljene souls ili moram preci level da bi to ucinio...?


inace, mislim da ce ovo duuugo duuuugo da se igra :guitar:

cujemo se kasnije, odoh da probam multy :-devil-:
 
Sad odgledah video review sa Gamespota i bas sam iznenadjen.
Koliko su su samo nahvalili igru to je neverovatno, iz njihovih reci se vidi "revolucionarni RPG" zbog svog inovativnog MP. Ja i dalje ne kapiram kako to funkcionise, ali provalicu vec kad stigne igra.
Bas posmatram borbu, cak i obican neprijatelj moze da te ubije vrlo brzo ako ne pazis na stit i svoje udarce. Ova igra bas zahteva dobru koncentraciju.
Stvarno se ne secam kad se on nekoj igri pricalo da je tako teska, tj da su boss-ovi brutalno teski (tako kaze na Gamespotu). Kad sam video sa cime se sve boris na youtube-u, nije ni cudo, svi su veci od tebe 5000 puta.
Ovo je ljubitelje PC RPG-ova genijalan naslov. Verujem da bi neki kupili i PS 3 zbog ove igre.
Steta sto ne zalaze mnogo u konzolnu sobu. :(
Jedva cekam da pocnem da igram ovo, taman da Dead Space zavrsim i eto meni novih izazova, bes ti Uncharted 2 i Assasins Creed 2, ovo treba igrati.
 
evo ovako, nakon jedno dva sata igranja mogu da kazem da je igra teska :D

krenuo sam sa templar kinght-om, za sada samo solo ( nisam probao online dok se malo ne uhodam, mada shvatam da je to tek ono pravo ), vrlo lako se moze zaginuti, trenutak nepaznje i sledi smrt, pa nazad na pocetak nivo, pa probijanje do mesta pogibije da bi se recover lost souls...
mislim da moze biti veoma frustrirajuce , upravo sam vezao jedno cetrdesetak minuta bez smrti pa sam naleteo na malo vecu frku i bum, nazad na pocetak...nadam se da sam glup pa da postoji nacin kako mogu utrositi sakupljene souls ili moram preci level da bi to ucinio...?


inace, mislim da ce ovo duuugo duuuugo da se igra :guitar:

cujemo se kasnije, odoh da probam multy :-devil-:



Moras da predjes prvog bossa Phalanxa na 1.1. Kad ga predjes, dodji u Nexus pa do Maiden in Black. Uradi quest koji kaze da odes do onog malog (the monumental) i kad zavrsis, mocices da trosis Soulove kod Maiden in Black. Samo tip, odluci se da li ces magije ili prsa u prsa. Magije su dobre u pocetku i kasnije na newgame+, ali ne i u PvP-u. Preporucujem da u pocetku uzmes i magije i melee. Pa se tek onda odluci kako ces posto ces neke bossove mnogo lakse ubiti sa magijama.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno