Šta je novo?

Deezer premium

izgleda da sam se loshe izrazio.... Ja trazim mesto ili 2... najbolje bi bilo family deezer account u A1, ali nazalost daju samo pp korisnicima za 800 din. Nisam njihov korisnik.
Eto ako neko pravi, mogu ja da placam za dva naloga i evo ti, @Krle10, mi smo 3clana.
 

breached.png
 
Koliko vam zauzima memorije aplikacija? Meni cak 18gb. Nisam nista skidao na uredjaj
 
Ja sam skidao sve favorites (preko 1500) i jos nesto albuma, playlista itd, pa mi sve ukupno zauzima 8GB. U skladu sa tim mi je nerealno da ti nista nije skinuto na telefon.
 
Očistiš smart cache i opredeliš dozvoljenu količinu prostora za smart cache ubuduće.
 
Dizer je bio džabe?? Ja ga godinama koristim preko Telenora, pojma imao nisam da je free :)
 
Stiglo i meni pre neki dan, iako ga imam preko mts-a uz Soko Lite tarifu. Trebalo bi dakle je neka krštena verzija u pitanju, ali kad god uđem na Deezer izbacuje mi opciju za nove ponude/pakete. Ne znam šta su ovi generalno smuljali, videćemo kad dođe taj 23. januar...od letos su nas već zakinuli za NBA, tu je bio i neki Apollon kojeg sada nema, verovatno će i ovo da krajcuju, a cena usluge naravno ostaje ista uz 0 novih stvari koje bi možda zamenile/nadoknadile ovo što je uklonjeno. Ruku na srce daleko više koristim Tidal ali nije u tome poenta.
 
Stiglo i meni pre neki dan, iako ga imam preko mts-a uz Soko Lite tarifu. Trebalo bi dakle je neka krštena verzija u pitanju, ali kad god uđem na Deezer izbacuje mi opciju za nove ponude/pakete. Ne znam šta su ovi generalno smuljali, videćemo kad dođe taj 23. januar...od letos su nas već zakinuli za NBA, tu je bio i neki Apollon kojeg sada nema, verovatno će i ovo da krajcuju, a cena usluge naravno ostaje ista uz 0 novih stvari koje bi možda zamenile/nadoknadile ovo što je uklonjeno. Ruku na srce daleko više koristim Tidal ali nije u tome poenta.
kako si dobio aktivacioni kod kod mts?ja aktivirao medjutim nikakav kod nisam dobio
 
Stiglo i meni pre neki dan, iako ga imam preko mts-a uz Soko Lite tarifu. Trebalo bi dakle je neka krštena verzija u pitanju, ali kad god uđem na Deezer izbacuje mi opciju za nove ponude/pakete. Ne znam šta su ovi generalno smuljali, videćemo kad dođe taj 23. januar...od letos su nas već zakinuli za NBA, tu je bio i neki Apollon kojeg sada nema, verovatno će i ovo da krajcuju, a cena usluge naravno ostaje ista uz 0 novih stvari koje bi možda zamenile/nadoknadile ovo što je uklonjeno. Ruku na srce daleko više koristim Tidal ali nije u tome poenta.
Ima apollon, ali samo uz solo max.
 
kako si dobio aktivacioni kod kod mts?ja aktivirao medjutim nikakav kod nisam dobio

Iskreno, ne sećam se procesa registracije...kliktao sam pretpostavljam next>next>next negde iz mts-ovog menija, kako je generalno i uobičajeno kod većine sličnih servisa. Pre toga nikad nisam koristio Deezer, dakle nisam imao neki stari mejl vezan za platformu.

Ima apollon, ali samo uz solo max.

Bio je i uz Lite letos. Nisam ga ni instalirao jer sam iz komentara procenio da je šit.
 
Stiglo i meni pre neki dan, iako ga imam preko mts-a uz Soko Lite tarifu. Trebalo bi dakle je neka krštena verzija u pitanju, ali kad god uđem na Deezer izbacuje mi opciju za nove ponude/pakete. Ne znam šta su ovi generalno smuljali, videćemo kad dođe taj 23. januar...od letos su nas već zakinuli za NBA, tu je bio i neki Apollon kojeg sada nema, verovatno će i ovo da krajcuju, a cena usluge naravno ostaje ista uz 0 novih stvari koje bi možda zamenile/nadoknadile ovo što je uklonjeno. Ruku na srce daleko više koristim Tidal ali nije u tome poenta.
nije vise Deezer deo mts ponude, ocigledno od 23.01.
 
Mislim da jeste, mada sam video juče/prekjuče na sajtu Yettel-a da su i dalje imali Deezer u ponudi i to ako se ne varam uz sve tarife. Ako daju jače licence korisnicima, onda stvarno kapa dole. A ovo što je preko mts-a bilo, više ga nema to je sigurica.
 
Da rezimiramo, pošto svako pita svoje. Ne znam koliko je relevantan ovaj izvor, ali tu manje više sve piše.

  • MTS nema više Deezer u ponudi, od 23.01.2023.
  • Deezer free više ne postoji, takođe od 23.01.2023.
  • Yettel ima deezer u ponudi, ja lično imam Total 5 i od skoro je paket podignut sa Premium na Hi-Fi, pisao sam o tome u ovoj temi.
 
Da rezimiramo, pošto svako pita svoje. Ne znam koliko je relevantan ovaj izvor, ali tu manje više sve piše.

  • MTS nema više Deezer u ponudi, od 23.01.2023.
  • Deezer free više ne postoji, takođe od 23.01.2023.
  • Yettel ima deezer u ponudi, ja lično imam Total 5 i od skoro je paket podignut sa Premium na Hi-Fi, pisao sam o tome u ovoj temi.
I ja kao korisnik A1 imam i dalje aktivan dodatak Deezer (kao besplatni dodatak u sklopu paketa neo neo max) , tako da se ova izmena odnosi isključivo na mt:s / besplatne deezer naloge (takođe A1 paket podržava High Fidelity kvalitet zvuka).
 
Evo predloga sa interneta kako imati Deezer Premium Individual godinu dana za 10 evra. Ja nisam probao, ali ko hoće da proba neka javi da li radi:
The following steps have to be performed on an Android device (or an android emulator like bluestacks). If you have the Deezer app installed, remove it first.

Create a new Google account on the Android phone. Select the new account in Google play store and continue to payment settings page. Add your card and select Turkey as country. No address needed.

Open Chrome in private mode, choose desktop view and head to the play store. Login with your new account, look for the Deezer app and click install. This will remotely install the app on your phone.

Open the Deezer app and select login with Google initial price will show as RSD but when you select it and subscription via Google play will show you will see the price in Turkish lira 206.90 TL (10 euro)
 
Radi ovo. Uzeo sam probno na mjesec dana. Koristio sam već postojeći turski Google account. I upaljen VPN kad sam otvorio Deezer.

Mislim da ću slijedeći mjesec otkazati turski Spotify i uzeti godišnji Deezer. Spotify ne nudi HiFi opciju i stalno predlaže turske pjesme i plejliste. Ionako sad već manje nego na početku korištenja.

Kod Deezera možeš promijeniti zemlju tako da toga ovdje nema! A ima i HiFi opciju!
 
Nazad
Vrh Dno