Šta je novo?

Deezer premium

Дизер претплата преко А1 (премијум налог 24 месеца без накнаде). Радио нормално месец дана, сад избацује да "потврда претплате није успела због грешке на мрежи". Шта се дешава?
 
deezer je užas od aplikacije...par dana je prijavljivala page can't load i na kraju sam morao da uradim brisanje keša i data, ponovo se logovao i onda je proradila...često uradi log out kad joj se svidi...i kod moje žene prijavljuje neku error network grešku...najgore je što se problemi vrte u krug...stalno postoji neki problem...
 
Uvek kad se pojavi svaki update, ideš prvo na deinstaliranje aplikacije i onda je instaliraš sa novim updejtom i nema problema
 
Posle svakog apdejta da se briše aplikacija ponovo instalira?! To nešto nije u redu na tom fonu...meni godinama nikakav problem.
 
Odite na @tuborgsrbija Instagram stranicu, popunite listu sa pesmama koje volite i možete dobiti 2 meseca Deezer besplatno
 
Imate i vi problem sa Deezerom, kada hoćete da slušate muziku iz browsera? Ceo sajt blokira a browser samo krene da jede memoriju dok ne pukne :)

 
Bogme meni brljavi i android aplikacija... Kad slušam muziku u pozadini pa uđem u aplikaciju, ono vrati par pesama unazad 😵
 
Trenutno nemam nikakvih konkretnijih problema.
Secam se da je ranije bilo svakakvih problema, ali skorije nista znacajno.
 
Ima li mesta za jos jednog clana u Deezer family?
 
Ne znam da li je neko primetio, ali deezer je izgleda nešto menjao pakete, sad ovaj premium što imam preko yettel uključuje hifi, tj. losless kvalitet. I to sam slučajno skontao, čačkao opcije i vidim da mi je dozvoljeno, sada pesme imaju "hifi" oznaku u donjem levom uglu.
 
Ne znam da li je neko primetio, ali deezer je izgleda nešto menjao pakete, sad ovaj premium što imam preko yettel uključuje hifi, tj. losless kvalitet. I to sam slučajno skontao, čačkao opcije i vidim da mi je dozvoljeno, sada pesme imaju "hifi" oznaku u donjem levom uglu.
Imaš već neko vreme hifi kvalitet, možda koji mesec, nisam siguran.
Isto Telenor pretplata bila (nemam više na žalost).
 
Ja imam klasican premium, ne vidim nikakvu promenu. Moguce da je Yettel promenio.
 
Settings/audio/streamimg quality
Tu promeniš na high fidelity
 
Na mobilnom imam opcije za Basic, Standard i High Quality.
Na kompu imam Standard - 128kb/s i Better - 320kb/s.
 
Onda je do Yettela. Screenshot_20221116-223832_Deezer.jpg
 
Ne vidim nigde oznaku HiFi - gde bi trebala da bude?

Isto Yettel premium mada on odavno ne radi kako treba...
 

Prilozi

  • Screenshot_20221116_223953_Deezer.jpg
    Screenshot_20221116_223953_Deezer.jpg
    60.3 KB · Pregleda: 23
  • Screenshot_20221116_224509_Deezer.jpg
    Screenshot_20221116_224509_Deezer.jpg
    50.5 KB · Pregleda: 18
Ma zjwbavam se za LP, šta god da je stavio napisao bih isto. 😁
 
Generalno nema nigde da piše, nije samo do LP, mada nije toliko ni bitno...

Edit: Ipak piše...
 

Prilozi

  • Screenshot_20221116_225807_Deezer.jpg
    Screenshot_20221116_225807_Deezer.jpg
    90.5 KB · Pregleda: 19
Piše im da je high fidelity kvalitet 1411 kbps FLAC, a taj protok važi za RAW WAV, flac bi morao biti barem 30% niži, a i više.
 
Nazad
Vrh Dno