Šta je novo?

Deezer premium

Da li postoji mogućnost da muziku preuzetu na deezer aplikaciju nekako pronađem i prebacim bas komp ili usb pošto se nalazi u skrivenom folderu?
Ako si premium msm da ima opensource app za to murglar2... A ovako ne verujem da to dezer snima na tel u fromatu "songname".mp3/flac il kako već
 
Ja imam Soko max i aktivirao sam ali... nikako da aktiviram na Deezeru ( web ili app na laptopu) ? Vrti me u krug...
 

Prilozi

  • deez.jpg
    deez.jpg
    51.4 KB · Pregleda: 38
Stigao mi je juce email da ce cena premium naloga skociti na 108e sto je zaista previse.

Meni za sada i dalje stoji da je sledeca pretplata 45e (povlascena cena), ali ako se desi da se to promeni, odoh ja na Spotify, a ovi manijaci neka se cesu. Vec sam nasao neke servise koji pomazu u prebacivanju plejlista i ostalog i vecinu sam vec prebacio, doduse nisam proveravao koliko je precizno odradjeno.

Jedina mana Sporify-a mi je sto nema godisnje pretplate, vec svakog meseca skida po 5.5e. Mozda cak uzmem premium duo u tom slucaju, pa ce biti jos povoljnije.

Doduse, sad se setih da mogu da aktiviram i preko mtsa posto sam na soko lite tarifi (ostaje mi skoro godinu dana), ali nakon sto to istekne mogu da se pozdrave sa mojim parama. Naravno, mogao bih sve jedno da batalim placanje i iskoristim tih skoro godinu dana, ali onda definitivno gubim tu kao povlascenu cenu, ako uopste ostane povlascena. Pre ovog poskupljenja, mislim da je godinu dana bilo oko 60e.
 
A što bi plaćao karticom Deezer koji je na taj način preskup-12 evra mesečno ili 108 evra godišnje, kad je kod operatera Deezer besplatan ili 540 mesečno
 
Pa i necu. Trenutno sam na pretplati koja je 45e godišnje, ako tako ostane, nastaviću tako da plaćam, u suprotnom ne.

Video sam da preko "turaka" ima jos povoljnije.
 
A kako uzeti preko Turske kad Deezer prepoznaje da kartica nije odande i ne prihvata srpsku karticu za uzimanje u drugim zemljama
 
Ja bih uzimao preko turaka koji nude online usluge kupovine raznih pretplata.

Mada moze sigurno i kako @S03 rece.
 
Otisao da proverim stanje sa pretplatom i sada digli cenu umesto one koja mi je do skoro stajala.
Odmah odradio unsubscribe, cao zdravo.

1707215018465.png
 
Da li je neko uspeo da se registruje preko turske? Da li rade provere lokacije?
Meni i dalje stoji da je 8.99€ za familiju.
Čim skoči cena, bežim.
1707494400634.png
 
Bas su ga preterali sa cenom. Pitanje je sta ce biti sa operaterima
 
Dok god mi je za dž kod Yettela može. Komercijalno im neću plaćati jer su možda i najskuplji. Ima alternativa koliko oš.
 

Obaveštenje o uslovima korišćenja A1 Xplore Music by Deezer usluge uz postpaid tarifne pakete A1 Srbija doo Beograd​



01.03.2024.


Počev od 01.03.2024. tarifni dodaci A1 Xplore Music by Deezer Premium i A1 Xplore Music by Deezer Family neće više biti deo A1 ponude i stoga neće više biti dostupni za aktivaciju korisnicima usluga A1 Srbija doo Beograd.

Za korisnike koji su aktivirali postpaid tarifne pakete u koje je uključen A1 Xplore Music by Deezer Premium tarifni dodatak do 29.02.2024., korišćenje tarifnog dodatka u okviru postpaid tarifnog paketa dostupno je 12 ili 24 meseca, od trenutka aktivacije A1 Xplore Music by Deezer Premium dodatka u skladu sa pretplatničkim ugovorom, a najduže do 28.2.2026.

Za sve nove korisnike koji od 01.03.2024. aktiviraju postpaid tarifne pakete Neo 24 Joy, Neo Neo, Neo Platinum i Neo Biz Platinum u koje je uključen A1 Xplore Music by Deezer Premium tarifni dodatak 12 ili 24 meseca u skladu sa pretplatničkm ugovorom, skraćuje se mogući period za aktivaciju A1 Xplore Music by Deezer Premium tarifnog dodatka kroz Moj A1 aplikaciju i web selfcare, sa 3 meseca na 1 mesec računajući od dana aktivacije tarifnog paketa Neo 24 Joy, Neo Neo, Neo Platinum i Neo Biz Platinum.


Obaveštenje o povlačenju A1 Xplore Music by Deezer Premium i A1 Xplore Music by Deezer Family višekratnih tarifnih dodataka iz ponude A1 Srbija doo Beograd​



28.02.2024.


Počev od 01.03.2024. višekratni tarifni dodaci A1 Xplore Music by Deezer Premium i A1 Xplore Music by Deezer Family neće više biti deo A1 ponude i stoga neće više biti dostupni za aktivaciju privatnim i poslovnim korisnicima usluga A1 Srbija doo Beograd.

Svim postojećim korisnicima A1 Xplore Music by Deezer Premium i A1 Xplore Music by Deezer Family višekratnih tarifnih dodataka, odnosno korisnicima koji zaključno sa 29.02.2024. aktiviraju neki od ovih tarifnih dodataka (uključujući i korisnike koji koriste navedene tarifne dodatke bez naplate pretplate tokom promo perioda od 30, odnosno 90 dana nakon prve aktivacije dodatka) biće omogućeno dalje korišćenje A1 Xplore Music by Deezer Premium i A1 Xplore Music by Deezer Family usluge sve dok ne otkažu dodatak, a najkasnije još 24 meseca računajući od 29.02.2024, tj. najkasnije do 28.02.2026, kada će definitivno biti prekinuto pružanje Deezer usluge svim korisnicima A1 Srbija doo Beograd. Ukoliko korisnik otkaže korišćenje A1 Xplore Music by Deezer Premium ili A1 Xplore Music by Deezer Family dodatka pre 28.02.2026, ponovna aktivacija dodataka neće biti moguća.
 
Ovo isto kao na IG što prodaju naloge.Koliko je to sigurno uopšte?
 
Zar nije bolje uzeti u Yettelu neki mobilni total paket uz 50% popusta recimo total 10 za 1400 dinara ili total 40 za 1800 dinara mesečno i dobiti Deezer premium i HBO max u toj ceni ?
 
@razor1900
To je stvar licnog izbora. NEO Surf za 750 mesecno, deezer dve godine za 2200 i hbo za dve godine 1100. Ukupno 21300 din. Total 10 izadje 33600 din. Nije to bas tako lako uporediti jer su paketi drugaciji itd ali u mom slucaju nije bilo bolje.
 
Malo sam istražio tu platformu sinoc.

Izgleda samo treba paziti od koga se kupuje i ne bi trebalo da bude problema.
 
… nadješ nekog ko daje garanciju,a ima dobre ocene i imaš kakvu takvu sigurnost… postoji mogućnost za ‘escalate’ - oni koji drže do sebe i statusa ‘prodavca’, ne vole refund… verujem da mnogi sa Instagrama tamo i uzimaju accounte, neki daju resell cene za preprodavce…
 
Samo da napomenem, ako imate neki Apple uređaj, možete uzeti pretplatu preko Turske (bez VPN-a) za 1€/me (10€/god). Bar onda imate svoj vlastiti account nezavisan od drugih.

Pretplatu je moguće uzeti isključivo preko Apple uređaja, a onda istu možete koristiti na svim ostalim uređajima.

IMG_3486.jpeg
 
Nazad
Vrh Dno