Šta je novo?

Decred [DCR] (BLAKE-256)

Ne znam sta da ti kazem kad sam ga testirao nisam se usrecio.... Jesi kopao na suprnovi pa da uporedis ili?!?!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ne znam sta da vam kazem , ali mislim da coinmine za dcr majka u odnosu na suprnovu , kad sam uporedjivao pa daje bAr 30% vise ...
 
ne znam sta da vam kazem , ali mislim da coinmine za dcr majka u odnosu na suprnovu , kad sam uporedjivao pa daje bAr 30% vise ...

Nisam pametan.... Cak imam i spremne stare bat fajlova pa cu probati.....
 
ja sam sad zadovoljan sa yiimp. stabilno, pregledno, lako. Daje mozda malo vise za razliku od supernove (kad je radila punom snagom), ali posto sad zeza daje odlicno i sto je najvaznije jos uvek 0,2% rejected :)
 
Malo pre probah coinmine i vise reject-ova nego išta..... Ostaje taj yiimp da se proba. ☹️[emoji853][emoji53]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kostalo malo a kopaš puno= košta puno a kopaš malo.... Naravoučenije, isto ******. [emoji848]
Ubi diff cenu!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
meni order stojao tamo mesec dan na 0.0042 i otislo mojih 50kom
 
Kupovina + kopanje + stekanje do zeljene cene najbolja kombinacija definitivno!!!
 
Zato se gasi racunar posle prodaje i ide uzivati u carima real life :)
 
Budite srecni i sto prodje order za 99% altova cene samo potonu!
 
@ArrowSat

sarkastican ili ne...naucices i tu nesto novo ;)
 
Pa i ja sam se naucio tome, cekajuci ovog mog developera Luisa iz Porto Rica :)
 
Kakav skok,nisam mogao da verujem,da li je neko ovo propratio i koliko ce jos (i da li ce)da ide gore
 
Raste vec neko vreme, ja sam zbog toga u dualu vec 2 nedelje :D
 
Problem kod decred-a su uzasno spore transakcije, odnosno blok konfirmacije, sto me strasno nervira. Cekati dan ipo da ti se prebace novcici s tacke A na tacku B je previse.
 
Ima li kakvih novosti sto se njega tice,vidim lepo cena ide ... ja ga cekam na 0.0115...
 
Kopa li jos neko jos od “starih zverki” sa foruma ovaj novicic u dualu?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Pa nema odavno svrhe, Australija je povukla odavno sa FPGA, a sad ce i braca Rusi sa ASIC-om.
 
Kapiram. Ima li uopstr svrhe dual sa nekim koinom? Temp i potrosnja struje su abnormalni, i djeluje mi skroz neopravdano. Osim ako nije sad bas tolika isplativost.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Ne znam zasto vam dual nije isplativ za dcr ? Mozda sto ne pravite jos 500e sa njima mesecno ?
Ja kopam eth+dcr i zadnjih 3-4 meseca je prilicno isplativo. Potrosnja jeste veca ali kad se sve stavi na papir ostaje fino preko od dcr-a

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno