Šta je novo?

Dead Space

Meni je testerica zakon, kada sam je nabudžio na maximum pomoću power nodova seckam i do 2-3 spodobe jednom testericom:smash:
 
dosao sam do 4. chapter-a i jos nisam otkljucao da mogu da stekujem inventar po store-ovima. vec imam 4 oruzja i ne mogu da kupim testeru jer nemam prazan slot za oruzje :(
kada se otkljucava stek?
 
dosao sam do 4. chapter-a i jos nisam otkljucao da mogu da stekujem inventar po store-ovima. vec imam 4 oruzja i ne mogu da kupim testeru jer nemam prazan slot za oruzje :(
kada se otkljucava stek?
Znači ubuduće da na disk stavim i koji walkthrough :p

Imaš to ''štekovanje'' od samog početka. Pritisni enter na nešto iz inventory, imažeš opciju sell i move, izaberi to move :D

Testera nije ono što bi trebalo da bude :d nekad stvarno vredi, pogotovo ispaljivanje sečiva, al' po meni igri fali neko pravo melee oružje poput laser testere koju koriste u filmu :banana:
 
Igru sam "kupio" cim se pojavila, dakle pretpostavljam kad i vi :), i jos je nisam instalirao :d (ustvari jesam, al samo da probam da li mi verzija radi).
Kad mi prodje rok, mogao bih da instaliram...

Pitanje 1: kupicu gamepad (zbog Gears Of War kojeg takodje nikad nisam ni instalirao :D), pa me zanima da li je ovu igru bolje igrati na gamepadu ili mis+tastatura ? Jer je kretanje lika veoma bzvz odradjeno, kamera je previse blizu telu, em se tesko okrece...

Pitanje 2: jel dobar onaj animirani film, koliko sam cuo tamo gde staje radnja u filmu, nastavlja se u igri.

Jos neki savet :D ?


Il da instaliram Fallout 3 :p !?!
 
Odgledaj film, meni kao film i nije nesto, ali puno unapredjuje dozivljaj u igri.
Ako nisi dosad igrao na dzojpedu, onda je bolje mish+tastatura (ima par zeznutih momenata kad se trazi preciznost, mada to prilicno olaksava igru, narocito kod poslednjeg boss-a)
Gearsi se btw jako lepo igraju misem i tastaturom:)

Igraj uvece, prigusi svetlo i pojacaj zvuk.
 
Znači ubuduće da na disk stavim i koji walkthrough :p

Imaš to ''štekovanje'' od samog početka. Pritisni enter na nešto iz inventory, imažeš opciju sell i move, izaberi to move :D
ni to nikada ne bih provalio :D ali dobro, sada sam kupio level 3 odelo pa imam slotova na bacanje. samo mi nesto ponestaje zdravlja i municije :d

@zdravko:
mislim da ce ti se svideti igra. meni se bas svidja, a nisam uopste SF fan. nije mnogo strasna ali ima svojih momenata. hit iz prikrajka!

@nex999: slusalice i mrak su sobi su must have u ovom slucaju :type:

svidja mi se igra, bas je zarazna. ziveo EA :D
 
Poslednja izmena:
Igru sam "kupio" cim se pojavila, dakle pretpostavljam kad i vi :), i jos je nisam instalirao :d (ustvari jesam, al samo da probam da li mi verzija radi).
Kad mi prodje rok, mogao bih da instaliram...

Pitanje 1: kupicu gamepad (zbog Gears Of War kojeg takodje nikad nisam ni instalirao :D), pa me zanima da li je ovu igru bolje igrati na gamepadu ili mis+tastatura ? Jer je kretanje lika veoma bzvz odradjeno, kamera je previse blizu telu, em se tesko okrece...

Pitanje 2: jel dobar onaj animirani film, koliko sam cuo tamo gde staje radnja u filmu, nastavlja se u igri.

Jos neki savet :D ?
Il da instaliram Fallout 3 :p !?!
Nemoj kupovati gamepad zbog ove 2 igre jer nije neophodan, pogotovo za GeOW ;)
Nemoj instalirati F3 :D
 
@nex999: slusalice i mrak su sobi su must have u ovom slucaju :type:

Istina, ali ja recimo imam problema sa sluslicama:D Ne mogu da ih nosim dugo pa to ti je...posle 10 min mi opasno smetaju, zuljaju, pale ushi :p a probao sam prilican broj sluski, jedino malo bolje "podnosim" one male plastikanere kojima je zvuk bzvz, a 5+1 osecaj misaona imenica.
Ne znam kako vi ljudi mozete dugo da igrate s tim cudima na glavi:D
 
Poslednja izmena:
Ako nisi dosad igrao na dzojpedu, onda je bolje mish+tastatura (ima par zeznutih momenata kad se trazi preciznost, mada to prilicno olaksava igru, narocito kod poslednjeg boss-a)
Gearsi se btw jako lepo igraju misem i tastaturom:)

Igraj uvece, prigusi svetlo i pojacaj zvuk.

Nemoj kupovati gamepad zbog ove 2 igre jer nije neophodan, pogotovo za GeOW ;)

Treba mi gamepad, hocu ko covek iz kreveta da igram, mala soba 3 sa 3, a na stolu 22" :D.
Cek, jel generalno lakse igrati ovu igru (a i GeOW) na gamepadu ili na m+t ?
Presao sam RE4 na gamepadu i to nekom skrbavom :D, tako da se cu se lako navici.

@zdravko:
mislim da ce ti se svideti igra. meni se bas svidja, a nisam uopste SF fan. nije mnogo strasna ali ima svojih momenata. hit iz prikrajka!

@nex999: slusalice i mrak su sobi su must have u ovom slucaju :type:

svidja mi se igra, bas je zarazna. ziveo EA :D

Hm, ja nijednu igru nisam igrao koristeci slusalice umesto zvucnika, jer ako je atmosfera dobra i zvuk, lako se primim :).
A zvuk ne smem pojavacati nocu, ubice me ukucani ostali.
Oh well, mozda i nije losa ideja za slusalice, ali dzabe kad imam neke aiwa-ine one obicne sto se stavljaju u ushnu skoljku :smash:.
 
Poslednja izmena:
Po meni, definitivno lakse igrati t+m, obe igre :)
 
M+T all the way. Iz mog iskustva do sada je gamepadom jedino lakse bilo igrati NFS PS i zanimljivije igrati TR Legend. OStalo je sve ili bedno podrzano ili frustrirajuce za igranje (mirror's edge recimo, izlomih prste i sake i gamepad i sve :d)
 
Istina, ali ja recimo imam problema sa sluslicama:D Ne mogu da ih nosim dugo pa to ti je...posle 10 min mi opasno smetaju, zuljaju, pale ushi :p a probao sam prilican broj sluski, jedino malo bolje "podnosim" one male plastikanere kojima je zvuk bzvz, a 5+1 osecaj misaona imenica.
Ne znam kako vi ljudi mozete dugo da igrate s tim cudima na glavi:D
i mene smore sluske ali tek posle recimo sat vremena. tako i igram igru. posle podne odigram jedan nivo (treba mi recimo cuku da ga zavrsim) i uvece jos jedan nivo. inace, nema sanse vise da igram igre po vise sati. omatorilo se krastavac, a i lepse mi je kada doziram po malo :)
@zdravko: veruj mi, igrati horor bez slusalica -> bukvalno gubis 50% atmosfere. FEAR ne bi bio strasan uopste ako bi ga igrao bez slusalica. D3 ne bi pokazao svoj vrhunski zvuk bez slusalica. isto vazi i za ovu igru :smash:
 
Po meni, definitivno lakse igrati t+m, obe igre :)

M+T all the way. Iz mog iskustva do sada je gamepadom jedino lakse bilo igrati NFS PS i zanimljivije igrati TR Legend. OStalo je sve ili bedno podrzano ili frustrirajuce za igranje (mirror's edge recimo, izlomih prste i sake i gamepad i sve :d)

Al krevet je krevet :D, sto kaze cika potonji, omatorilo se krastavac :d :p.

i mene smore sluske ali tek posle recimo sat vremena. tako i igram igru. posle podne odigram jedan nivo (treba mi recimo cuku da ga zavrsim) i uvece jos jedan nivo. inace, nema sanse vise da igram igre po vise sati. omatorilo se krastavac, a i lepse mi je kada doziram po malo :)
@zdravko: veruj mi, igrati horor bez slusalica -> bukvalno gubis 50% atmosfere. FEAR ne bi bio strasan uopste ako bi ga igrao bez slusalica. D3 ne bi pokazao svoj vrhunski zvuk bez slusalica. isto vazi i za ovu igru :smash:

Eto sad, sad cu morati i sluske da kupujem, mada treba mi i za iRiver mp3 player. Vec 3-4 godine koristim gubave najobicnije aiwa, od kad su se shebale one sto su dosle sa njim, mada ni one nisu nista bolje bile...
 
Poslednja izmena od urednika:
kako se ubijaju ona cudovista sto im ruke i noge stalno izrastaju tj. mogu li da se ubiju. Stigao sam do 4-og nivoa i ne znam sta da radim sa njima
 
Pa, imas samo jedno neunistivo sudoviste, od koga moras da bezis.

Treba da bezis od njega sve do nivoa kad budes u prostoriji sa nekakvom komorom na sredini.Sve sto treba da uradis je da ga nateras da prodje kroz tu komoru i da ga usporis seckanjem i stasis-om, i da otrcis do panela u kontrolnoj sobi u blizini, i da ga zarobis unutra...naravno, ne sme da stigne da izadje.
 
nemam gde da pobegnem, sva vrata su mi zatvorena. Ne znam treba li nesto da se uradi da se otkljucaju neka vrata. Sve se desava u nekoj labaratoriji
 
^
Hm, ako se dobro secam, treba da pridjes jednim vratima koja su zakljucana, zenska ce da ti kaze da treba neko vreme da se otkljucaju.To je naravno klasicna boss-arena u kojoj ces morati da se tabas sa nakazama neko vreme.Dakle ubijaj one obicne, a ovog neunistivog sakati da ne moze da ti pridje, sve dok se vrata ne otvore.
 
Koliko se secam moras doci sa njim u jednu prostoriju i zamrznuti ga...iz oruzija ga ne mozes ubiti...ne secam se kako tacno ta prostorija izgleda ali ukapiraces vec....otkines mu ruke i noge na sredini te prostorijije i dok se on skrpi zamrznes ga...:)
 
kako se postavlja odasiljac na asteroid sa onim cudima sto se okrecu oko njega.Mogu li nekako da se uspore posto me uvek udare
 
^
Stasisom usporis dva "generatora" u toj prostoriji, pucas im u svetlece delove na tockovima, skocis na asteroid u pravom momentu i izadjes napolje pazeci da te ne pokupe rezaci, i istu stvar odradis sa dva generatora napolju...
 
dead space je za mene jedna od najboljih horor igrica ikad
juce je instalirah, a igrao sam je oko 11.
slusalice + mrak + horor = dirty underwear

grafika odlicna, atmosfera nenormalno dobra, zvuk jos bolji, zanimljive strecalice, sve u svemu 10/10.
line gun jednostavno razbija \m/
 
Poslednja izmena:
A ne razumem samo zashto vam trebaju toliko slushalice?
Nego ja sam sad krenuo opet ali nisam bacao pare i nodove na nova oruzja(sem line guna).
 
e da, to zaboravih da kazem
elem, danas sam je igrao na 2.1 zvucnicima, nikakvu razliku nisam primetio.
to da je sa slusalicama strasnije ili kvalitetniji zvuk je samo urbana legenda imo.
cak mislim da mi se vise svidja za zvucnicima :D

edit:
jel moze da se preskoci lvl 2 armor pa da se uzme lvl 3?
ili ne?
 
Poslednja izmena:
znaci bice drugi deo :D

sad sam je zavrsio, poceo sam tek pre neki dan,
nisam ni znao da postoji ova igra,
tek kada sam procitao da je igra godine sam je skinuo,

elem,
na skali od 1 do 10
dobija 8 od mene, lepo dodje neko osvezenje i moru jadnih igrica.
 
Neka se smatraju opsovanim oni sto izbacuju pc igre (mislim i na gta4) gde stari gameri,u ovom slucaju JA,treba da se navikavaju na komande bilo da su na tastaturi ili na joypadu?Meni je to problem,veci nego sto je trece lice odradjeno u ovoj igri.Sve cesce razmisljam da uzmem konzolu!!!I razbijem je ispred skupstine , a zadrzim kontroler,ako se predomislim i pocnem sa navikavanjem
 
Neka se smatraju opsovanim oni sto izbacuju pc igre (mislim i na gta4) gde stari gameri,u ovom slucaju JA,treba da se navikavaju na komande bilo da su na tastaturi ili na joypadu?Meni je to problem,veci nego sto je trece lice odradjeno u ovoj igri.Sve cesce razmisljam da uzmem konzolu!!!I razbijem je ispred skupstine , a zadrzim kontroler,ako se predomislim i pocnem sa navikavanjem

i ja sam stari gamer spectrum, c64 itd.
ali su mi komande ok,
mada imaju mali vrlo mali lag, vrlo.
 
Ne mogu da verujem kako ovu genijalnu igru do sad nisam odigrao.
U pocetku mi je malo zasmetalo trece lice, ali posle kratkog navikavanja nema zamerki cak jos vise doprinosi klaustrofobicnom osecaju.
Jedino mi malo smeta sto ne smem previse kasno da igram :d da moji ne polude od krikova i pucnjave, a greota je koristiti sluske za ovo remek delo pored z5500 surrounda.
I najvaznije onaj osecaj koji sam tako davno imao u System Shocku 2 je ponovo tu:D
 
Poslednja izmena:
Ne mogu da verujem kako ovu genijalnu igru do sad nisam odigrao.
U pocetku mi je malo zasmetalo trece lice, ali posle kratkog navikavanja nema zamerki cak jos vise doprinosi klaustrofobicnom osecaju.
Jedino mi malo smeta sto ne smem previse kasno da igram :d da moji ne polude od krikova i pucnjave, a greota je koristiti sluske za ovo remek delo pored z5500 surrounda.
I najvaznije onaj osecaj koji sam tako davno imao u System Shocku 2 je ponovo tu:D

Svaka cast ako si uspeo da se naviknes da to, moj drug i ja smo vise puta hteli da razbijemo tastaturu ( i glavnog dizajnera da je bio u blizini :D). Po meni bi bila sjajna igra da je iz prvog lica i da nije tako spor kada se puca. Inace za grafiku i dizajn itd. skidam kapu, stvarno mogu svasta da odrade kada se potrude...ali trece lice :lupko: :(
 
Nazad
Vrh Dno