Šta je novo?

Dead Space Remake

Pa recimo da mi je kec i remake jedna od omiljenih igara.
Cekam last of us za pc i re4 remake, da imam sta drugo da igram, igrao bi, no nebitno to nije penta...
 
Da li je neko imao problem sa izbacivanjem iz igre? retko mi se pojavljivalo sda sve ucestalije na 5 minuta.
evo i sta se pojavilo pokusavao nesto ali nista mi ne pomaze.
 

Prilozi

  • geagea.PNG
    geagea.PNG
    73.9 KB · Pregleda: 30
Ima li nekog resenja? capter 6 na kraju sa onim cudom se bijem i non stop puca igra.
Ne znam kako ste na kraju presli igru ali kod mene nece da makne odtle.
Sreca oa nisam je kupio preko origina sam se pretplatio pa je igram tako.
 
mene je nesto zezalo sa izbacivanjem kad sam experimentisao sa drajverima, onda odradio DDU i instalirao cisto nove drivere i od onda sve ok bilo.
a i u SS od greske ti pise da te nesto drajveri zahebavaju.....
 
Probaj u tom delu da promenis detalje, mozda ga buni nesto, ali vrv je drajver... Mislim da ce ddu da resi to
 
To ti drajver puca, obrisi stari sa ddu i instaliraj najnoviji ili probaj blagi underclock kartice
 
hvala puno probao sa obaranjem klokova kartice i za sada pomoglo. videcu dokle samo.
 
Brutalno kako je ova igra upeglana, na mašini iz potpisa u 3440x1440 zakucano 144hz. Da isti proizvođači ne mogu da srede glupi jedi survivor da radi ovako.
 
Brutalno kako je ova igra upeglana, na mašini iz potpisa u 3440x1440 zakucano 144hz. Da isti proizvođači ne mogu da srede glupi jedi survivor da radi ovako.
da, odlicno je uradjena, evo link, igrao u 4K sve na max, i jos strimovao, brutalno kako radi:

 
^ nadam se dok završim DS da će upeglati jedi
 
meni taj novi Jedi nesto tupavo deluje, nije me privukao uopste, trci skoci mlatni macem, skoci, trci, , trci, skoci
 
^ stvar ukusa, ali oni koji hoće da igraju mora raditi glatko kao DS
 
Brutalno kako je ova igra upeglana, na mašini iz potpisa u 3440x1440 zakucano 144hz. Da isti proizvođači ne mogu da srede glupi jedi survivor da radi ovako.
Izdavac je isti, ali razliciti studiji su razvijali igre:
  • Dead Space is a 2023 survival horror game developed by Motive Studio and published by Electronic Arts.
  • Star Wars Jedi: Survivor is an action-adventure game developed by Respawn Entertainment and published by Electronic Arts.
 
^ hehe, nadam se da hoće u roku mesec dana
 
^ imaš na EA, uplatiš 15€ pro i mesec dana možeš da igraš sve igre iz njihove ponude. Ako pređeš ranije jednostavno otkažeš pretplatu. Tu imaš i jedi survivor.
 
^ onda ćeš morati sačekati neko vreme. Biće neka akcija sigurno
 
Kakav je ovo masterpiece ja sam oduševljen isto kao i prvi put kad sam igrao
Samo što je ovde apsolutno sve unapređeno
Meni omiljena horor igra uz Resident 2
Nadam se da će nastaviti ove fantastične remake da izbacuju
 
Uf krenuo sam da igram Dead Space 2 jer ga nisam igrao posle keca
Koliko je ovo loše ne igra mi se uopšte, jbt glupi Uncharted die u svemiru, atmosfera koja ti se uvlači u kosti ne postoji, samo debilni jump scares. Nekromofri su toliko brzi da je ovo komično. Mape nema koliko vidim, a u kecu je jako bitno znati gde je statis charge, upgrade bench, store.
Mislim da neću moći ovo da igram dalje stigao do chapter 3, radije ću Remake ponovo na hard, ovo su radili neki indijanci bez iole mašte, stila
Vrtim unazad temu možda 2 poruke oko utisaka o igri ostalo PC bugs
Jbt to treba brisati, koliko sam srećan što 10tak godina nisam bukvalno ništa upalio od igara na PC zaboravio na drkanje oko tog podešavanja, još jedan podsetnik da nikad vise ne kupujem gaming PC.
Na Xbox series X radi skoro perfektno nekad malo zasecka
 
Poslednja izmena:
Meni je dvojka bila dobra. Davno sam igrao, pa se ne secam detalja, ali se sećam da mi je po nekim detaljima bila čak i bolja od keca. Bilo je nešto vezano za gameplay, ne secam se sta tacno.

Za trojku sam cuo da još više ide na akciju i da je zbog toga najslabiji deo.
 
Meni je dvojka bila dobra. Davno sam igrao, pa se ne secam detalja, ali se sećam da mi je po nekim detaljima bila čak i bolja od keca. Bilo je nešto vezano za gameplay, ne secam se sta tacno.

Za trojku sam cuo da još više ide na akciju i da je zbog toga najslabiji deo.
Dvojka je samo sto se tice gameplay nekih stvari tipa brzina odziva, hitbox, bolja
Ali naspram Remake je očajna veruj mi, bukvalno ne mogu da se nateram sa upalim, a na Remake sam igrao skoro 25h prelazak neviđeno uživanje
 
A dobro, tesko je porediti dvojku i Remake keca.
Kad urade Remake dvojke onda cemo da poredimo :)
 
Pa nije bolja dvojka, bukvalno Uncharted u svemiru, atmosfera nula naspram keca.
Nekros postali speed runneri.
Grafički se dobro drži dvojka nema potrebe verovatno za remake, kec nije radio dobro na PC bez nekih silnih modova koliko se sećam
Trojku ne želim ni da probam ono je sramota.
 
Nazad
Vrh Dno