Šta je novo?

Dark Souls

Narudzbine na shopto su usle u processing... Mozda i bude za vikend :)
 
Evo citam review nemackog GamePro-a, oni imaju deo gde navode tezinu svake igre...od easy do hardcore itd... E ovde su napisali da je perverzno tesko! :d
 
Igrali smo Demon's Souls, znamo šta da očekujemo :)
 
U kom paralelnom univerzumu su :

9.5 Presentation
The creature and environment design is incomparable, confidently spanning the extremes between disgusting, horrific, majestic and desolately beautiful.
9.0 Graphics
Occasional slow-down in busy areas is not enough to take the sheen off this world.
9.5 Sound
Dark Souls' sound design is astounding, from the beating of mighty wings to the atmospheric drip-drip-drip of a dank sewer.
9.0 Gameplay
Tight, exciting combat is a the core of brutally fair design that only occasionally crosses the line.
9.5 Lasting Appeal
There are at least 60 hours in the first playthrough, with plenty more in exploration and experimentation.

..."samo" 9.0? Zar ne bi trebalo 9.2 ~ 9.3? :p

Sad sam se setio , ovi sto rade Skyrim su verovatno vec uplatili za 9,5~10 ocenu :d
 
Poslednja izmena:
Danas su poslali igre sa shopto... Sad jos samo da se Evica ne polakomi :)
 
Primetio sam da igra ima velikih problema sa frame-rateom u nekim oblastima. Toliko gubi frejmove da bukvalno seca, kao na PC-u kad nema dosta ram-a.

Xbox verzija je u pitanju.
 
Kad stigne PS3 verzija javljam da li ima tih problema... Doduse, buduci da je X360 port verujem da ce PS3 verzija bolje raditi...
 
Pad FPS se osećao i u Demons Soulsu na PS3 u pojedinim trenutcima.
 
ali nije bio ni vredan pomena , je je to obicno bilo kada vas ubije protivnik pa se moraju racunati oni bljestavi efekti of death :p
 
Na xbox-u seca kad se gleda u odredjenom pravcu. Kad se okrenem da ne gledam na tu stranu, onda ne seca. Ocigledno je graficki zahtevno. Mada nebitno, nema protivnika u tom delu. E ne znam kasnije u toku igre kako ce da radi.
 
ne znam da li bi moglo da ima veze da li je original ili ne , posto znam da su se pojavile prve piratske verzije za x360 , a prema mom iskustvu sa PC - prvi macici se u vodu bacaju :d

konacno mi se promenio status za preorder - Title: Dark Souls: Limited Edition (PS3) Status: In Dispatch :) jedino sto ce me zakaciti vikend , garant , pa cu moci da uzivam tek pocetkom sledece nedelje :(
 
Na xbox-u seca kad se gleda u odredjenom pravcu. Kad se okrenem da ne gledam na tu stranu, onda ne seca. Ocigledno je graficki zahtevno. Mada nebitno, nema protivnika u tom delu. E ne znam kasnije u toku igre kako ce da radi.

Sece i na ps3, pominje se u svakom review-u kao i po impresijama igraca...
 
pojavile se jesu, te piratske verzije još kad bi znao da li može 8,7 gb koliko su teške da stanu na 8.5gb DL pa bih i skidao, ovako nisam siguran
 
koliko ja vidim, COMPLEX verziaj je 8.03GB...

Ja još uvek čekam original -.-
 
Ja sam je igrao juce ceo dan. Kazite mi, jel normalno da ginem non stop? Jel moze ovo da se predje ili sta je fora? Online?

Nista dok ne uzmem PS3 onda.
 
Ja sam je igrao juce ceo dan. Kazite mi, jel normalno da ginem non stop? Jel moze ovo da se predje ili sta je fora? Online?

Nista dok ne uzmem PS3 onda.

Pa trebace ti dosta vremena dok ne udjes u stos sta i kako ali kada udjes e onda si ga nadrljao jer se sa iste neces skidati koliko je igra interesantna. Naravno da moze da se predje bez online ali uz online ti samo imas mnogo vise mogucnosti: kao sto su da ti se neko pridruzi u borbi protiv nekog boss-a i da ga zajedno ubijete ili da da menjate maceve,stiteve koji se prave u igri ili se tesko dolazi do istih, e to je prednost online ali moze i bez toga lepo da se igra.

Bas zbog toga sto je igra neverovatno teska neke tera da je igraju jos vise dok neki odustanu posle 15 min igranja.
 
Poslednja izmena:
Ja sam je igrao juce ceo dan. Kazite mi, jel normalno da ginem non stop? Jel moze ovo da se predje ili sta je fora? Online?

Nista dok ne uzmem PS3 onda.

Oooo da... To i jeste car prve igre... Svaki protivnik ima taktiku koju moras da koristis protiv njega (narocito za boss-ove i polubossove) i moze da te ubije cak i kad se kasnije nabildujes... Ako se dobro secam prva igra je bila neverovatno teska, ali je ipak npr drugi prolazak bio 50% tezi, a svaki sledeci jo 10% u odnosu na prethodni... Takodje, obrati paznju na taktiku i uvek imaj na umu da je bolje da te protivnik ni ne udari... Koristi eskivaze kad god mozes posto, narocito na pocetku, imas jako los stit i statistiku pa te lako osamute i slicno... Nauci roll i usavrsi ga posto ce ti to biti glavna odbrana (bar je meni bio)...

Sad kad sam cuo da je teska kao i prethodni deo samo se jos vise nerviram sto postar jos nije dosao :(
 
Ja sam igrao diablo 2 vise od dve godine. Isto zarazan koncept, hach and slash, akcioni rpg i tako to. Ali diablo je na pocetku prilicno lagan i sve zavisi od statistika lika, dok je ovde potreba i vestina. I baca te u prasinu odmah, bez pardona. Nije ovo za mene. Mator sam ja za ovo.

Isto sam tako prosao sa ninja gaiden black. Kakav je ono uzas od igre. Igrao sam skoro do kraja i vise nisam mogao. E kad se samo setim da sam nekad sa odusevljenjem igrao segu megu i nintendo, a tad su sve igre bile hardcore teske. A sad me sve mrzi. Skoro sam pustio neke od starih igara i ne mogu da verujem da sam ja to igrao.
 
Te igre sa sege i nitenda su imale dusu ovo danas je sve sviranje qurca. Samo kada se setim koliko sam sati i vremena prove kraj tih konzola pa to nije normalno a adapter se usija od rada pa jos ako nije bila tvoja konzola nego iznajmljena pa smo provodili po 24 sata kraj nje ne spavajuci nego samo je igrajuci da se sto vise izigramo a kada je vratimo u segoteku onaj samo vrti glavom kako nismo normalni jer konzola je radil bukvalno do zadnjeg trenutka i kada je donesemo u klub ona jos vrela. E to su bili dani a ovo danas manje vise sednes za neku igru ali nije vise to to. krastavac, kuzma izgleda si ti upravu omatorili smo i to fest.
 
Ja sam igrao diablo 2 vise od dve godine. Isto zarazan koncept, hach and slash, akcioni rpg i tako to. Ali diablo je na pocetku prilicno lagan i sve zavisi od statistika lika, dok je ovde potreba i vestina. I baca te u prasinu odmah, bez pardona. Nije ovo za mene. Mator sam ja za ovo.

Isto sam tako prosao sa ninja gaiden black. Kakav je ono uzas od igre. Igrao sam skoro do kraja i vise nisam mogao. E kad se samo setim da sam nekad sa odusevljenjem igrao segu megu i nintendo, a tad su sve igre bile hardcore teske. A sad me sve mrzi. Skoro sam pustio neke od starih igara i ne mogu da verujem da sam ja to igrao.

E greota, ja sam NG prešao sa uživanjem, prvi deo, evo sada igram drugi, isto oduševljenje kao pre 7god kada sam igrao na xbox1. Jedna od najboljih igara koje sam igrao do sada... Nadam se da će mi DS nabiti adrenalin kao i NG :)
 
Ja sam igrao diablo 2 vise od dve godine. Isto zarazan koncept, hach and slash, akcioni rpg i tako to. Ali diablo je na pocetku prilicno lagan i sve zavisi od statistika lika, dok je ovde potreba i vestina. I baca te u prasinu odmah, bez pardona. Nije ovo za mene. Mator sam ja za ovo.

Isto sam tako prosao sa ninja gaiden black. Kakav je ono uzas od igre. Igrao sam skoro do kraja i vise nisam mogao. E kad se samo setim da sam nekad sa odusevljenjem igrao segu megu i nintendo, a tad su sve igre bile hardcore teske. A sad me sve mrzi. Skoro sam pustio neke od starih igara i ne mogu da verujem da sam ja to igrao.

NG1 sam preskocio dok sam sa zadovoljstvom igrao NGS2 i obrnuo par puta :) Ovo nije klasican hack&slash... Ovde moras i da imas reflekse i nema koristi od nasumicnog lupanja po tasterima (kad se setim da sam presao GOW3 a da nisam nijednom upotrebio blok ili izbegavanje) BTW ovde je dobra stvar u tome da mozes da predjes igru a da ne levelujes uopste... Samo je poenta da te niko ne udari :)
 
Igra jeste brutalno teška (naravno ovo pričam na osnovu iskustava iz Demons Souls-a, pošto Dark još nije stigao), ali kad se shvati da je umiranje njen sastavni deo i kad prestane nerviranje oko toga počinje i uživanje u igri.
 
pozz ljudi resih da se registrujem na vas forum,posto sam moderator na razmeni,da malo diskutujemo o igri..imam igru od prekuljuce i jako je zeznuta ali kad udjete u stos...postaje nesto o cemu ce se pricati godinama...ako imate neka pitanja budite slobodni da postavite ..pozzz
 
koliko su cesta seckanja tj. stucanja?
 
Nazad
Vrh Dno