Šta je novo?

Crysis 2 Benchmark CPU/GPU [Sve rezolucije] High/Very High/Extreme

Evo GTX 550 Ti na 970Mhz:



A ovo je 6870 default:

 
Benchmark je vise nego cudan ,kako to da na ovoj mapi Alien Vessel kad baci onu drugu bombu i skoci sa krova nekad pogine a nekad ne? Nekad u sva tri lopa pogine nekad sva tri puta prezivi, ili jednom pogine a dva puta prezivi. wtf?

I jel moguce da je ova OC GTS 450 iz potpisa toliki bottleneck u rezoluciji 1680x1050 nivo detalje EXTREME FSAA 4X da joj je prakticno svejedno na kojoj frekvenciji radi procesor? Prva slika cpu na 4.45GHz druga cpu na 2.5GHz razlika u average fps 1 odnosno 30.76 vs 29.43
 

Prilozi

  • New Bitmap Image (16).JPG
    New Bitmap Image (16).JPG
    269 KB · Pregleda: 38
  • New Bitmap Image (18).JPG
    New Bitmap Image (18).JPG
    303.4 KB · Pregleda: 26
Poslednja izmena:
@Alistere imas napred link sto sam dao za one Brazilce i njihov bench sa ovim FLT fiksom radi, stvarno ovi momci su sjajni
Probao sam sve ultra i na max i min.FPS je 13.4 a avg.FPS je 37.7 mapa je Central Park/Adrenaline masina iz potpisa graficka na defoltu, e sad treba videti koliko je njihov bench tacan jer je bilo nekih prituzbi doduse to je bilo u prvoj verziji ovo je sad poslednja 1.8 trebalo bi da su ispravili.
Uradio sam i saDX9 i avg.FPS je 50.8
Kad se digne karta na 900/4500 dobije se oko 8 frejmova

Druze u 'moja masina' dodaj i kod jedne i kod druge grafe po jedno 'X' ;)
 
OK za X ja sam malo mator pa mozete da mi to tolerisete probaj ovaj bench bas me interesuje koliko baca na 460 pogotovu sto ti tvoju mozes da nasviras na 850 sto se tice Vsynca tu mi jos po malo stuca neznam sta su tu zeznuli kad stavis na DX9 toga nema
 
Poslednja izmena:
OK za X ja sam malo mator pa mozete da mi to tolerisete probaj ovaj bench bas me interesuje koliko baca na 460 pogotovu sto ti tvoju mozes da nasviras na 850 sto se tice Vsynca tu mi jos po malo stuca neznam sta su tu zeznuli kad stavis na DX9 toga nema

Evo isprobao na brzinu, kontam da me kolje procesor sto je na defaultu a los je OC, ni da mrdne :D
 
Izgleda da jedino kod mene ne radi Benchmark :S:
 

Prilozi

  • crysis 2-0.jpg
    crysis 2-0.jpg
    943.1 KB · Pregleda: 35
  • crysis 2.jpg
    crysis 2.jpg
    102.2 KB · Pregleda: 34
Proradilo ;)
@TheBear kada ti izađe prozor da je Crysis2Tool prestao sa radom nemoj da ga gasiš. Bench će nastaviti sa radom.

Rezulati su očajni :mad:
 

Prilozi

  • Crysis 2.jpg
    Crysis 2.jpg
    199.5 KB · Pregleda: 61
  • Crysis 2.jpg
    Crysis 2.jpg
    203.4 KB · Pregleda: 58
  • Crysis 2.jpg
    Crysis 2.jpg
    208.2 KB · Pregleda: 61
Poslednja izmena:
kod mene radi najnormalnije, moracu ponovo da je predjem igru ovako u DX11 samo 25fps je malo, neki kompromis ce morati da padne
 

Prilozi

  • New Bitmap Image (20).jpg
    New Bitmap Image (20).jpg
    362.3 KB · Pregleda: 53
Evo i rezultata kod mene, works fine. Inace taj "min fps" je najverovatnije na samom startu 1. run-a, u samom benchu je sve radilo sasvim normalno i uvek oko ~30fps.
 

Prilozi

  • c2 dx11.jpg
    c2 dx11.jpg
    142.2 KB · Pregleda: 77
Evo kako kod mene izgleda, inace sto kaze DieH@rd min fps je sigurno zbog starta...
Inace ukljucio sam sve sto je moglo... :)
 

Prilozi

  • Crysis 2 benchmark 1.jpg
    Crysis 2 benchmark 1.jpg
    425.6 KB · Pregleda: 77
Min fps je mali zbog lose odradjenog mem. frejm bafera u benchmarku, ali zato je avg fps koliko-toliko merodavan.
 
Evo i mojih rezultata, grafika na default i oc. Sam bench program je ogavan i ne ponasa se uvek isto. U Central Parku oni alieni na kraju uvek reaguju drugacije.
 

Prilozi

  • 01.png
    01.png
    774.6 KB · Pregleda: 41
  • 02.png
    02.png
    784.1 KB · Pregleda: 53
Nece ni meni da radi ovaj Benchmark Tool izbacuje close... ?
 
Nema veze sto izbacuje close, nista ne diraj i pokrenuce se benchmark...
 
Kod mene pri pokretanju pukne bench kao i kod ostalih, ne diram nista, krene da ucitava igru i paf, pukne i crysis2.exe i posle se naravno nista vise ne desava.
 
Nije mnogo bitno al aj da kazem, vrtite 1680x1050 ili 1920x1080 ultra quality, 4AA ,edgeAA i high texture.Ovako svako vrti drugacija setovanja i ne mozes nista korisno zakljuciti a nekom ce mozda i pomoci pri kupovini nove karte.
 
Poslednja izmena:
I jel moze ovo da se pokrene? Meni pukne i benchmark i crysis2 i to je to.
 
Kad pukne bench onda nista ne diram, onda nastavi dalje, krene da ucitava igru i posle pukne i sama igra tj. crysis2.exe.
 
Poslednja izmena:
Pa ne diram nista, ali onda pukne i crysis2.exe i onda cekam dugo i nista... :)
 
Ma, i meni puca. Al', nesto mi to puno ne znaci, pa sam brzo odustao. :)
 
Jel se zna do cega je? Jel ima neko .9 verziju mozda ne radi na novijim ?
 
I meni je pucao prvi put kad sam pokusao,onda sam odradio ponovo komplet instalaciju pocev od igre pa sve sto ide po redu i proradilo iz prve.
 
Ja sam instalirao steam pa sam primetio da se pokrece kada pokrenem bench. Od kako sam instalirao steam, ne izlazi greška.
 
Poslednja izmena:
Instalirao najnovije ATI drajvere 10.7, rezultati su za oko 1 frejm bolji
 
Nazad
Vrh Dno