Šta je novo?

cryptsy.com i problemi sa (ne)radom diticnog

Cim sam dobio duplo ja sam to prodao i digao btc... sada kad sam usao vidim da sam u minusu, ali svejedno opet saljem tamo jer nema gde drugde da se proda a mrzi me da se cimam da pravim novi acc ....
 
Ja hteo da prodam 700 GLD za LTC, trenutno -700 GLD u minusu, a LTC-a nema nigde, uzas i katastrofa.
 
To su smradovi najveci,jos mi stoji pending withdrawal vec 3 dana za 0,6 ltc-a...katastrofa,slao sam 3 tiketa i nista da odgovore..sad cu da okacim svuda redom da su najvece lopuze koje postoje,kad mene okrate za 0,6 ltc-a sta li tek rade ovima koje prebacuju vise...mislim znam da je mozda 0,6ltc-a sica,al to mi je 3 dana kopanja sa ovom mojom r9 270x...(a i ko zna za god dana koliko ce vredeti tih 0,6) :p
 
To su smradovi najveci,jos mi stoji pending withdrawal vec 3 dana za 0,6 ltc-a...katastrofa,slao sam 3 tiketa i nista da odgovore..sad cu da okacim svuda redom da su najvece lopuze koje postoje,kad mene okrate za 0,6 ltc-a sta li tek rade ovima koje prebacuju vise...mislim znam da je mozda 0,6ltc-a sica,al to mi je 3 dana kopanja sa ovom mojom r9 270x...(a i ko zna za god dana koliko ce vredeti tih 0,6) :p

Tako je bilo i meni. Cekao sam par sati da mi posalje odatle 1.5 LTC i nista.
Jednostavno sam prekinuo postojece slanje i stavio ponovo i odmah je otislo.
 
Cekam da legne depozit vec 20 sati! 2 puta sam pisao support-u i nista. Nema nikakvog smisla kopati bilo koji shitcoin ako njima mora da se trguje na cryptsy-ju
 
Meni je konacno posle 11 poslatih tiketa i 5 dana leglo 0,6ltc-a u novcanik... doduse sjebali su se pa mi poslali duplo vise WDC-a nego sto sam deposit-ovao,koje sam odmah prodao za LTC-e tako da mi na kraju krajeva nije zao sto sam cekao za isplatu. :)
 
Kada imate problem sa povlacenjem ponuda ili povlacenjem novcica na drugu menjacnicu probajte da postavite i povucete novu ponudu, stavite neku sicu i trebalo bi da se vrati sve ili posalje ili slicno
 
Mada je i ovo Mozda 2 puta upalilo. Znaci ovaj sajt je zlo. Spor je u pm i jos sam ne znam kako otisao u minus heheheh.
 
Cryptsy vec neko vreme ima problem sa aplikacijom koja ima bug i dozvoljava da ljudi idu u minus... vec nekoliko slucajeva sam cuo i video... nemojte se zacuditi ako budu radili neki update ili maintenance jel to mora da se resi...
 
BEZITE sa Bter-a imali su rupu gde su ljudi dobijali dosta vise od predvidjenog (i ja) u sad izgleda ostaju bez BTC-a... promenite sta god imate tamo u nesto sto se moze povuci, jer verovatno im se crno pise, ko zna koliko su izgubili i da li ce i kako nedomestiti gubitak
 
Ja sam poslao 100yac na bter i svaki dan kad sam se ulogovao sam imao novih 100 koje sam prodavao za btv i povlacio... I tako mozda 10 dana :-D
 
samo da "pofalim" :D crapsi josh jednom.

i dalje nema ni traga ni glasa od mojih 14 000 yac, koji su poslati od njih pre oko 3 nedelje.

dopisivao sm se sa podrshkom, ali sve neki generichki odgovori i naravno, ni traga ni glasa od novchica.

kasnije je ticket moj prosledjen nekom big john-u, nekom suport menadzeru i sl neka titula, koji je samo stavio tiket da je Resolved bez ikakvog objashnjenja shta je resheno.
ja sam ponovo pitao da mi kaze shta je to resheno jer novchica nema? naravno, posle 5-6 dana tiket je opet samo dobio status resolved.

e onda sam im se nachestitao nove godine...ali ne kineske :D...da mi malo bude lakshe.
 
Poslednja izmena:
Neverujem da ista mogu da rese dok YAC wallet ne bude ponovo pusten u promet, onaj fix sto su uradili na github-u mislim da ce operativan (imati efekta) imat tek posle ~11 februara ako se ne varam...

U principu moguce da je neki YAC i nestao zbog problema, meni jos zadnja transakcija nije resena ~1500yac-a, isto sam pokrenuo ticket i isto kao i tebi samoga produzavam jer izgleda autoamcki se gasi posle par dana...
 
nije neka frka i da ne stigne nikada, samo mi je bzvze shto niko nishta ne odgovara.
neka kazu lepo, problem sa novchanikom, probacemo da reshimo i to je to, a ne ovako....kuliranje.
...mozda se sam zatvara...ko zna, nisam obratio paznju.
 
Cisto da se pohvalim, poslao sam na Crypsty depozit adresu 1000 DOGE-a radi konvertovanja u LTC i da vidim koliko ce ta menjaza da traje..
To je bilo pre dva i po sata, i naravno ni traga od tih 1000 DOGA, cak nije ni u pending deposits, iako pise da valjda prolazi posle 6 confirmova, proslo je evo 180 konfirmacija i i dalje nista...
edit: Sad vidim da i drugi imaju ovolike lagove...
HLqL1jT.png
 
Poslednja izmena:
I ja sam pitao sta se desava sa yac-om ali nema odgovora medjutim u dashboard-u mi stoji tacan broj yac-a i necu ga ni povlaciti dok se ne rijesi problem sa novcanikom.

@eclctc De molim te postavi pitanje u bar jos jednu temu jer ovako ti nece niko odgovoriti :D
 
Meni je Cryptsy poslednjih mesec dana uglavnom dobro radio. Od jutros ipak nova glupost, idem na cancel order, napise da je ponisten, ali i dalje stoji u listi ordera i ne vracaju se novcici na stanje. Kad probam ponovo da ponistim napise mi da je already canceled.
 
Ma budu novcici odmah ponisteni nego interface ima lag pa treba malo vremena da prikaze tacno stanje :)

PS MCXNow se vratio ponovo :D
 
Za doge deposit se ceka i po par dana, to je potpuno normalna okolnost na craptsiju... A lag nakon cancelovanja ordera i popunjenog ordera moze da bude i vise od sat vremena u zavisnosti od dela dana.. Strasno jeste ali je nuzno zlo, barem za mene. Radujem se MCXu kao da mi je neko dao nov posao :D . I jedva cekam da mu se volumen i ljudi vrate.
 
evo 5 paymenta ipak stiglo na cryptsy sa malim zakasnjenjem, mozda 24 sata :)
jest da sad ne radi 2fa al' ne moze sve krastavac :)
 
bolje im je da drze 20 novchica i da to radi kako treba, nego shto hoce sve shitkoine da obuhvate i da se sve raspada.
 
Како се обрачунава на неком ордеру чија ће понуда да се прода ? Типа нас 20 ставимо на 0,02 ? Ја сам мислио да је временски. али сам јуче и прекјуче ставио ордер, и овај од јуче ми прошо а од прекјуче није.
 
Cryptsy mi je javio da ce depozit YAC-a biti vidljiv kad se nov wallet sa ispravkama postavi online... (znaci cekaju datum posle koga ne bi trebalo vise da bude problema sa istim, mislim da je to 11 februar)
 
ajde da vidimo i to....jutros mi tiket naravno opet sam sebe reshio :D..definitivno je automatika u pitanju.
 
samo, kod mene nije problem kod depozita da je nevidljiv, vec taj shto sam ja poslao yac na svoj offline wallet.
on navodno vishe nije kod njih, a na tu adresu nikada nishta nije stiglo...al sve jedno, sachekacemo i tih par dana...
 
Zato je i iskljucen ako ti posalju forkovane YAC-ve oni kad se POS blok otkrije nestanu iz novcanika... mada za sad je moguce da jednostavno wallet njihov zadnjih dana nije bio sihronizovan i kad sve prodari sa novim sve ce biti u redu, videt cemo
 
Meni je John odgovorio, da ce se sve resiti kad dobiju nov wallet i sihronizuju ga

Zar nije to verzija koja je već izbačena (0.4.2) ili čekaju drugu? Ili čekaju fork na 420000 bloku da "proradi".
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno