Šta je novo?

cryptsy.com i problemi sa (ne)radom diticnog

Uh, trgovina je sad skoro nemoguca. Svaki cancel povlaci skoro pola sata cekanja na povracaj sredstava.
 
Jel ima neko problem sa logovanjem na ovo đubre ?
 
Ja od sinoc ne mogu uci na ovo smece.
 
Cryptsy klasika, nevrovatni propusti. A info o tome tek 2h nakon incidenta. Uzas...

"It appears our login system has gone down. We are working on getting it restored and hope to have it back up with the issue that caused it fixed within a few hours.

We apologize for any inconvenience this may have caused you and we are working towards providing you with a more reliable and better overall experience"
 
Jel ima neko problema sa sms autentifikacijom. Dva dana me zeza nece da posalje sms.
 
Ne radi dobro verifikacija za evropu.. Napises mail supportu, pitace te tvoje tajno pitanje i skinuce ti autentifikaciju. Nakon toga izaberi email autentifikaciju...
 
Danas radi ok. U opcijama nema nigdje email autentifikacije. Iskljucicu sms mozda se i pojavi.
 
Posle koliko vremena leze transakcija MNC, ako neko zna? Nema nikakvih desavanja vec nekih 15min
 
Ne mogu da povucem novcice sa ove ZVALE zvane berza! Kakva prevara od sajta ccc
 
Posle koliko vremena leze transakcija MNC, ako neko zna? Nema nikakvih desavanja vec nekih 15min

MNC se cheka dosta dugo... 4h u mom sluchaju je bilo...

Inache mi je katastrofa shto se logovanja tiche, probao iz mozille, chrome-a i opere... prvo se ulogujem pa stavim order :///
 
Poslednja izmena:
na insistiranje nekih chlanova foruma oprobah se u kopanju YAC-a....krenulo ok, posle (nekoliko sati) loshe jako, no to sad nije bitno,
prebacio na crap-tsy, uredno prijavljen deposit, stavio da zamenim za LTC, kliknuo, YAC nestao, a LTC-u ni traga ni glasa.
pisao sam odmah podrshci i dobio sam neki generichki odgovor da petljam neshto sa mojim offline walletom? wtf?

Sreca pa je relativno mala suma u pitanju, ali chisto da upozorim da se klonite menjachnice ove.
 
Imaju dosta problema sa depozitom u poslednje vreme. Ja sam juce ujutru npr poslao 200yac i citav dan mi pisalo pending deposit... Evo sad sam se ulogovao i vidim na stanju 400 komada :)
 
Čeka se na uplatu i isplatu, bog zna koliko. Donirao sam za YAC, isplata je izvršena tek posle 6-8 sati. Jeste strašno, ali mora se sačekati na mnoge akcije na sheetsee-ju.
 
Imaju problema sa depozitom i withdraw ali rade na tome. Mada ja sam procitao na da oni u stvari nemaju svoje zalihe novcica nego koriste novcice svojih korisnika za isplate drugima. Mene to malo zabrinjava jer velika vecina mojih sredstava je tamo.
 
Trebalo bi da su ti dosad vratili yac ili ltc. I meni se to desilo sinoc, nesto im je opasno prslo. Sada je ok bar meni. Kako su dodali nove servere, sajt im radi jos sporije hehe.
 
pa, od jutros je proshlo jedno 8h...i dalje ni traga ni glasa ni od YAC ni od LTC....
 
Sve sve, ali domen 3owl hahaha
 
ubiva, prase sa tri sove :p
cisto u fazi testiranja
 
stigli mi nazad YAC novchici upravo, sha da radim? ima li neka druga menjachnica ili da roknem ponovo?
 
Nema cepaj tu, to jest ima bter ali oni su jos gori kod njih sam yac cekao nedelju dana i opet sam ostao kratak za 100 yac-a a support im je nikakav. Zeljka su na bter-u castili sa 1.5 btc a neko to mora da plati :)
 
turio sam za btc sad, a ne za ltc i evo josh malo pa ce proci ceo order....
 
jesi slao opet, ako ti daju duplo da posaljem i ja :p
 
Meni su jutros oduzeli ono sto su mi dali duplo tako da sam sada u minusu 200 yac :-D
 
pa sto nisi podigao odma i bole te brige
 
Nazad
Vrh Dno