Šta je novo?

cryptsy.com i problemi sa (ne)radom diticnog

To znaci ljudi moji da nikad vise nase novce necemo videti! Kakav je to smrad od coveka ccc, sad mu je i sajt zvanicno off, tako da...goodbye my money. :mad:
 
Pa pise u textu da je sve prebaceno na Bittrex, valjda tamo mozemo da naplatimo potrazivanja?
 
Pa kako, probao sam da se ulogujem sa istim accountom na bittrex, nemoguce je, tako da to nije istina. Kako mislis da je prebaceno na Bittrex, gde?
 
"http://www.cryptsy.com/" =

Server not found
Firefox can't find the server at www.cryptsy.com.

sve je jasno da su barem obavestili preko majla
nasi novci odose ...

nisam probao da se logujem da bittrex , a vec imam nalog od ranije, otvorio zbog DCR_a ..., sa istom majl adresom kao i kod crypstija

kako su ga smutili tako cemo da kusamo , tolko
 
Koliko sam ja razumeo u pitanju je samo veca kolicina UNO coina kojeg je neko sa pristupom Cryptsy novcaniku (Paul) pokusao da proda ali je otkriven i sredstva su zamrznuta na Bittrexu. Sajt je pod kontrolom istrazitelja trenutno.
 
Ma mozemo da se oprostimo od svih novcica koje smo ikad imali na Cryptsy, jasno je sve kao dan...Nadam se samo da ce pravda kad tad biti zadovoljena.
 
Ma mozemo da se oprostimo od svih novcica koje smo ikad imali na Cryptsy, jasno je sve kao dan...Nadam se samo da ce pravda kad tad biti zadovoljena.

Nisam siguran da su ti UNO novcici sa Cryptsija. Slucajno sam velik holder UNO coina pa to pratim. Na Bitcointalku su stalno spekulisali o najvecem walletu koji je bio oko 15K UNO coina i predpostavili su da je u pitanju Cryptsy cld wallet. Medjutim...Kada se sabere top 50 holdera UNO sa Bittrexa taj zbir prevazilazi bilo koji wallet na rich listi, tako da uopste ne znam kako radi taj UNO chain/Rich lista. A sto se dumpa tice, to sam zapravo uradio ja, posto mi je trebalo nesto BTC-a za kupovinu nekog drugog shita a UNO ulaz mi je mnogo manji od tadasnje cene...E sad taj moj dump se slucajno poklopio sa prebacivanjem 15K UNO na Bittrex pa su retosi pomislili da je neko resio da se dobrano istrese...


uno dump.JPG
 
Poslednja izmena:
Pa ne interesuje mene nikakav UNO druze, ja sam tu ostao bez 1.75 btc-a i ostatak u drugim altovima (oko 0.3 btc-a), pa ti vidi...
 
Ja sam i lesine zamenio na cryptsiju i izvukao zadnji cent :)
 

Samo ga nisu pitali ko je prebacivao UNO sa Cryptsy cold walleta na Bittrex i pokusao da odradi pump da bi ih dumpovao. Dezurni posmatraci su to uocili i Bittrex je zamrzao ta sredstva neko vreme dok ih sudski izvrsitelj nije stavio pod svoju kontrolu. Uno je bilo lako ispratiti jer ih ima jako malo a taj wallet je bio pod lupom vec dve godine. Svi ostali bittrex pumpovi (ukljucujuci i ftc) su radjeni delom od ukradenih para sa Cryptsija...
 
Da ali ja vise nemam pojma ni sta sam tamo imao ni sta je ostalo, pored toga u formi se trazi kad sam ja to kupio sta kako i koliko. Znaci ni ne mogu da ispunim ovaj claim.
 
stavi kupio sam 50 btca i lupi datum kad je bio najmanji :p
 
Ja sam bas htio da pitam jeste li i vi dobili mail. Ja sam uradio screenshoot svega sto nisam mogao povuci sa mjenjacnice za svaki slucaj. Ma da mi vrate pola ja bi bio prezadovoljan.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
postoji, ili postojao na biterxu ga delistovali skoro :d

sledeci za delist je pxc na cryptopiji
 
I meni je ostalo par hiljada UTC, onda nesto FTC, HVC, DASH, uglavnom oko 11-12 raznih coina i oko 0.4 BTC. DASH sam cekao onaj skok da prodam i na kraju sam ga docekao ali nisam mogao prebaciti novcice na polo.
 
Dobio sam i ja mejl. ALi nemam pojma šta sam imao tamo. Oko 0.3btc i neke altove koje nemam pojma.
 
Da bi ispunio claim potrebno je priloziti i neki dokaz o posedovanju novcica za dati period, e sad mene zanima da li je moguce nekako dokazati da je depozit adresa na koju sam slao coine direktno sa poola vezana bas za cryptsy, jer jedino sto mogu da prilozim kao dokaz jesu izvodi svih transfera ka cryptsy-ju ?
 
Jel ima nekih novosti za shitsy, hoce nam vratiti novcice, neke vesti, bilo sta?
 
a šta bi sa Goxom i isplatom preko Krakena, zna neko nešto ?
 
Nista ja dobih ono pismo i na tome se zavrsilo.
 
Nazad
Vrh Dno