Šta je novo?

Covek naspram koga je Baltazar mala maca???

Grad Beograd će ti biti na raspolaganju i pomoći u bili kom trenutku i nadam se da ćeš uspeti da ostvariš i komercijalni uspeh sa pronalaskom i da ćeš imati još mnogo više uspeha", rekao je Mali i ocenio da je mladi naučnik novi Nikola Tesla.
 
Kao da je gta :p...
 
Ljudi, morate da shvatite da je ovaj mali idiiot posledica, a ne uzrok problema.

Drzava je totalno rasulo. Ali kad kazem totalno, to nije izraz za kafansku raspravu, govorim o SVIM segmentima funkcionisanja sistema. Dakle, obican covek verovatno nije ni svestan gde se sve krade:

Skretanje budzeta
Pravdanje budzeta na gluposti, tenderi po dogovoru
Uvodjenje "standarda" u agencije, institucije, zavode, itd, sluzbeni automobili kojekakvih direktora i zaposlenih sve neke zverine, odnosno 8 puta skuplji automobili od prosecnog naroda sto vozi
preveliki broj agencija - sto su u sustini privatne firme koje nekako odlucju o zakonima, obavezama naroda (osiguravajuca drustva, SOKOJ, i slicni lopovi)
Carina - o njihovom lopovluku na malo su clanovi bencha upoznati, o lopovluku na veliko niste ni svesni kako se folira atest, carina, prijave, kako obican placa 5 puta a "specijalan" nijednom
Saobracaj - sve vezano za saobracaj, pocev od policije, pa do puteva, sluzi kao jedna uigrana masinerija za punjenje privatnih dzepova dok je sistem u totalnom haosu
Uvoz/izvoz - stavka na kojoj drzava zbog necijih 50-200 hiljada "brzih" evra, gubi milijarde evra na godisnjem nivou
Birokratija - Ne cekamo mi na salterima jer je sistem zastareo, cekamo jer je sistem IDEALAN da se namlate pare. "Drzavljanstvo", "Izvod" i ostale stvari kojih nema NIGDE u svetu su u stvari 1000 din skupi A4 papiri

itd. Krade se i na malim stvarima, na poljoprivredi, na necemu sto obican covek gleda kao svakodnevnicu, i na tome se krade, pa bio to uvoz banana, ili dobrovoljno davanje krvi. Dal smo tako jadan i bedan narod, da na 100 ljudi, ima JEDAN lik koji u stvari NECE da pokrade, cim mu se otvori prilika za to.

E ovaj deebilko, on je napravio pricu koju manje upuceni prihvataju na keca. Pogledati samo blic komentare i sve bude jasno .. Zasto mi imamo gradonacelnika sa limitiranim IQ da izjavljuje ovakve stvari, e to je problem ovog ozgor ^^ sto sam napisao.
 
Kad ste vec ponovo pokrenuli ovo ja rekoh cisto da vidim sta je ta konvencija genija i bio sam mali serlok holms :)

U principu nije bilo jednostavno naci sajt, ali evo ga :)

http://w-g-c.org/

U arhivi najnoviji "geniji" su sa 16-te konvencije iz 2002. godine, tako da naseg tesle tamo nema.. ALI :d

Ako odete na prijavu, sto ce reci na ovu stranicu

http://w-g-c.org/wgc_contents/participation/

I skinete ovaj PDF na engleskom, jasno se vidi da se za svotu od minimum

1688.55e + 338.19e nepovratnog depozita dobija mesto za izlaganje,
sa stolom, jelte :)d), sertifikatom ucestvovanja, programom ucesnika i prisustvovanje nagradnoj ceremoniji.. Ili tako nesto? :) Verovatno onaj orden..
I moze da se prijavi bilo ko, samo da ima ~2100e + troskovi puta i cega sve ne da plati :))

Ne znam dal' ste imali ovaj info, ali to je mislim to u svakom slucaju, ako ste imali sorry za double post :)

Sherlock is out :)
 
Ljudi, morate da shvatite da je ovaj mali idiiot posledica, a ne uzrok problema.

Drzava je totalno rasulo. Ali kad kazem totalno, to nije izraz za kafansku raspravu, govorim o SVIM segmentima funkcionisanja sistema. Dakle, obican covek verovatno nije ni svestan gde se sve krade:

Skretanje budzeta
Pravdanje budzeta na gluposti, tenderi po dogovoru
Uvodjenje "standarda" u agencije, institucije, zavode, itd, sluzbeni automobili kojekakvih direktora i zaposlenih sve neke zverine, odnosno 8 puta skuplji automobili od prosecnog naroda sto vozi
preveliki broj agencija - sto su u sustini privatne firme koje nekako odlucju o zakonima, obavezama naroda (osiguravajuca drustva, SOKOJ, i slicni lopovi)
Carina - o njihovom lopovluku na malo su clanovi bencha upoznati, o lopovluku na veliko niste ni svesni kako se folira atest, carina, prijave, kako obican placa 5 puta a "specijalan" nijednom
Saobracaj - sve vezano za saobracaj, pocev od policije, pa do puteva, sluzi kao jedna uigrana masinerija za punjenje privatnih dzepova dok je sistem u totalnom haosu
Uvoz/izvoz - stavka na kojoj drzava zbog necijih 50-200 hiljada "brzih" evra, gubi milijarde evra na godisnjem nivou
Birokratija - Ne cekamo mi na salterima jer je sistem zastareo, cekamo jer je sistem IDEALAN da se namlate pare. "Drzavljanstvo", "Izvod" i ostale stvari kojih nema NIGDE u svetu su u stvari 1000 din skupi A4 papiri

itd. Krade se i na malim stvarima, na poljoprivredi, na necemu sto obican covek gleda kao svakodnevnicu, i na tome se krade, pa bio to uvoz banana, ili dobrovoljno davanje krvi. Dal smo tako jadan i bedan narod, da na 100 ljudi, ima JEDAN lik koji u stvari NECE da pokrade, cim mu se otvori prilika za to.

E ovaj deebilko, on je napravio pricu koju manje upuceni prihvataju na keca. Pogledati samo blic komentare i sve bude jasno .. Zasto mi imamo gradonacelnika sa limitiranim IQ da izjavljuje ovakve stvari, e to je problem ovog ozgor ^^ sto sam napisao.

Prethodna vlast je bila losa, ali ova je bogom dana za prevarante kalibra Stankovica - od laznog diplomca, preko laznih magistara pa sve do laznih doktora. Ne samo sto takvi nisu u stanju da prepoznaju prevaranta, vec cak i kada bi bio demaskiran, oni bi ga uzeli u zastitu, jer je rec o ljudima sa apsolutno istim mentalitetom i moralom.

A propos namestenih tendera, jeste off-topic, ali prosto moram da primetim - najbizarniji i najbezobrazniji koji sam ikada video jeste namestanje bednog tendera za PAKETICE - pogledajte specifikaciju za PONUDU paketica.
cistoca_paketici_1_600.jpg


cistoca_paketici_2_600.jpg


cistoca_paketici_3_600.jpg


cistoca_paketici_3_600.jpg
 
Grad Beograd će ti biti na raspolaganju i pomoći u bili kom trenutku i nadam se da ćeš uspeti da ostvariš i komercijalni uspeh sa pronalaskom i da ćeš imati još mnogo više uspeha", rekao je Mali i ocenio da je mladi naučnik novi Nikola Tesla.

Hahahahahahahha, kakvi retardi. Pa samo da su ukucali na googlu ime ovog lika pre posete gradonacelniku videli bi o cemu se radi. :d
 
Hahahahahahahha, kakvi retardi. Pa samo da su ukucali na googlu ime ovog lika pre posete gradonacelniku videli bi o cemu se radi. :d

Plagijator i prevarant se nasli zajedno na istom mestu. Sta drugo mozes da ocekujes?
 
Da dodje sa natpisom na celu gdje mu pise da je prevarant, opet bi od njega napravili heroja jer nikoga nije ni briga ko je sta. Cist primjer da smo prosvirali ko nacija i to nacisto, jedni slijepi, drugi svjesno cute, a treci to koriste.
 
Kao što rekoh pre jedno mesec dva drugaru, nama nikakva ulaganja i pokretanje proizvodnje ne trebaju samo kad bi prestali da krademo na svim nivoima bilo bi nam 200% bolje. Radim na tenderima poslednjih 7-8 godina, cega sam se sve nagledao da ne znate, i posle me pitaju sto sam pesimista itd.
 
"Špar" Upravljaj prodajom svojih artiklova iz fotelje uz pomoć Špar systema

Ima dosta grešaka u tekstu.
Kakogod, Maji želim više uspeha u poslovnim vodama nego što ga je imala na estradi.
Ne znam ni jednu njenu pesmu.:lupko:
 
Danas u firmi smo se baš smejali provalama sa tog sajta, a kolega otkrio da je sajt pravljen na nekom gotovom templejtu, šou živi. :D
 
Grad Beograd će ti biti na raspolaganju i pomoći u bili kom trenutku i nadam se da ćeš uspeti da ostvariš i komercijalni uspeh sa pronalaskom i da ćeš imati još mnogo više uspeha", rekao je Mali i ocenio da je mladi naučnik novi Nikola Tesla.
Kakav genije, takav i g(k)radonacelnik...
 
Dobio sam danas sledecu poruku na facebook profilu koji koristim kada se negde treba logovati sa istim:
Sanja Ilic 11:49am Dec 12

Postovani,
Molim vas da mi prosledite vas kontakt telefon u slucaju da raspolazete saznanjima da je naucnik Milos Stankovic prevarant.
Hvala vam unapred i nadam se da se cujemo uskoro.
Srdacno,
Sanja Ilic, novinarka Dnevnog lista Kurir
 
Dobio sam danas sledecu poruku na facebook profilu koji koristim kada se negde treba logovati sa istim:

Pa preusmeri je na ovu temu i na temu na ES forumu..nek procita malo, a lako moze da ode na ETF ili MF pa da poprica sa nekim profesorom tamo o izvodljivosti ideja naseg mladog "naucnika" :D
 
samo jos treba kurir ovde da nam pise....
 
Da dodje sa natpisom na celu gdje mu pise da je prevarant, opet bi od njega napravili heroja jer nikoga nije ni briga ko je sta. Cist primjer da smo prosvirali ko nacija i to nacisto, jedni slijepi, drugi svjesno cute, a treci to koriste.

Prosvirali smo mi odavno, nije to od juce.

Vođa ide napred, uz njega najodvažniji (manje dvojica. Za njih se ne zna gde su. Opšte je mišljenje da su izdali i pobegli. Jednom je prilikom onaj govornik i govorio o njihovu sramnom izdajstvu. Malo ih je koji drže da su propali u putu, ali ćute i mišljenje ne kazuju da se svet ne plaši), pa onda redom ostali. Najedared se ukaza grdno velika i duboka kamenita jaruga, pravi ambis. Obala tako strma da se nije smelo ni koračiti napred. I odvažni zastadoše i pogledaše vođu. On oborene glave, namršten i zamišljen ćuti i odvažno korača napred lupkajući štapom pred sobom to levo, to desno, po svom poznatom običaju, a to ga je, kako mnogi vele, pravilo još dostojanstvenijim. Nikoga on ne pogleda, ništa ne reče, na njegovom licu nikakve promene ni traga od straha. Sve bliže ambisu. Čak i oni najhrabriji od najhrabrijih došli u licu bledi kao krpa, a niko ne sme ni reči da primeti pametnom, oštrom i odvažnom vođi. Još dva koraka, pa je vođa do ambisa. U smrtnom strahu, razrogačenih očiju stuknuše svi, a najodvažniji taman da zadrže vođu, pa makar se ogrešili o disciplinu, a on u tom koraknu jedanput, drugi put i strmeknu u jarugu.

Napisao covek pre vise od sto godina, ali slabo ko to cita iako stoji u citankama raznim vec decenijama. Vele mladi, ko ce da cita te dosadne gluposti a starima lektira nije interesantna jer su kao citali kada su bili mladi (ovo je *****ka-jaje situacija). Podebljao sam momenat u kojem se mi nalazimo vec godinu i kusur, izbija sa televizijskog ekrana svaki dan.

Gosn. Mali i gosn. Stankovic su ovi sto slepo prate Vo(d)ju, jer je mudar i sve zna ;)
 
Zaboravi, uopšte nisi shvatio poentu pitanja, a i totalni je off.

@tomas.hokenberi - Zaista, daj joj link na ovu temu. Prilično sam siguran da je dobila zadatak po političkoj liniji, ili da je sama osetila mogućnost da bi se tekst svideo uredniku, ali zašto ne iskoristiti priliku.

Realno, oni koji veruju da je ovaj "naučnik" pravi i čine dobar deo čitalaca Kurira.
 
Sad losmi bio na pinku, kaze da krece u rat protiv ambrozije u bg-u, a takodje ce da sredi i izduvne gasove u javnom saobracaju...
 
Evo upravo je majstor "Smrt ambroziji" gostovao na Pinku. U fazonu, hvalite me usta moja. A voditeljka u jednom trenutku reče: "Nadam se da to što ste uspostavili poslovne kontakte sa inostranstvom ne znači da će te nas napustiti".
 
Evo upravo je majstor "Smrt ambroziji" gostovao na Pinku. U fazonu, hvalite me usta moja. A voditeljka u jednom trenutku reče: "Nadam se da to što ste uspostavili poslovne kontakte sa inostranstvom ne znači da će te nas napustiti".
Nismo mi te srece, naravno da ce ostati ovde..
Da to zaista nesto vredi ne bi ga ni bagerom zaustavili.
Ovako bolje zemlje za ovo sto "radi" nece naci.
 
A sta ce raditi ova njuska za 10 godina, kad vise ne bude mogao da se prodaje za "mladog genija"? Cudi me da se nije uclanio kod neoradikala i postao ministar nauke, zaista se cudim. Dobro, ne nauke, jer je to ministarstvo ukinuto, sta ce nama nauka, ali bar neki savetnik ili drzavni sekretar je mogao biti.
 
Не мора да жури, ови још нису заменили ни 10% оних које су претходни посејали од врха до дна и којима се број не зна.
 
To je onaj tekst iz Telegrafa koji sam linkovao. A je li ko skoro video ovaj njegov "patent"? Masina strujom unistava jednu po jednu stabljiku ambrozije :D Dakle za ciscenje jednog ara potrebno je nekoliko sati junackog rada, nevidjena efikasnost!
 
36 sekunda je prejaka. :D
 
Nazad
Vrh Dno