Šta je novo?

Covek naspram koga je Baltazar mala maca???

^
Mozda je ovo sve topovska priprema terena za mnoooogo vecu prevaru?
Nelogicno da je samo obicno prevarantisanje, ovo ima i miris i ukus!
...
btw, ja sam srecan covek, procitao sam tvoj post pre brisanja...
 
Poslednja izmena:
... meni stvarno nije jasno kako nikom nije palo na pamet da je lakse i jeftinije ambroziju iscupati iz korena nego vugliti ovaj aparat za zavarivanje na livadu i traziti koren.
 
Poslednja izmena:
Ja licno mislim da ti mediji sada znaju ko je i sta ovaj lik.
Nasankao ih je i oni su podrzali njegove fantazije.
E sada posle 4 godine podrzavanja i pisnja o liku i delu
treba priznati javno da si omanuo u svom pozivu
i da ti je novinarstvo na nivou "treceg oka".
Sada ga moraju podrzavati bez obzira na sve.
 
Lep tekst Igore ali gubis vreme posto ides kasikom na bager tako da nije ni cudo sto su vec sklonili temu.
 
^
ES?
Njih ne zaboravi!
 
Oni imaju svoju temu, koja je doduse neaktivna
 
De nadje Burek, taj forum je prepun ******.
 
transparentan je, nije da bas imamo puno mesta za ovakve stvari. Ukljucite se i ostavite komentar da ne padne tema na dno
 
Ja sam pre vise meseci tamo pokrenuo temu koja istina nije bila obrisana (jos uvek stoji) ali nije izazvala neko specijalno interesovanje: http://forum.b92.net/topic/72378-lažni-geniji-i-pronalazači-heroji-srpskih-medija/

Ako tamo pisete komentare mozda ih nece obrisati. Gledajte da ne "udarite odmah djonom", posto ce onda te poruke obrisati.

Sto se tice sveze pokrenute teme i na deponiji se takodje moze komentarisati, ali nema puno smisla:
http://forum.b92.net/topic/73694-milos-stankovic-prevarant-i-odbijanje-medija-da-objave-istinu/
 
Poslednja izmena:
Pa pitanje je ko će više i brže da izbaci tekstova on ili ti:
kurir
 
Dzekson, pogresio si sto si stavio kvalifikaciju da je "za posmatranje" u poslednjem pasusu.

Ono... prvi post, otvaras temu, pozivas na diskusiju i onda tako nesto na kraju...
 
Znas kako druze, kad neko fabrikuje google sajt, i kad tvrdi da radi na hladnoj fuziji, on jeste psihicki bolestan i za posmatranje u zdravstvenoj ustanovi. To nije uvreda sa ulice "ma mame ti ga ti si za posmatranje" to je medicinska klasifikacija.

intelektualna degradacija odnosno retardacija ima svoja imena:

Idioot: kad neko nije u stanju da razume stvari preko nivoa dvogodisnjeg deteta
imbeecil: kad je na nivou 2-7 godisnjeg deteta
Moroon: kad je na nivou 7-12 godina

tek naknadno su ovi izrazi dobili pre konotaciju uvrede nego sto su legitimni medicinski termini. Ako kazem da je neko bolesan u glavu jer tvrdi da radi na hladnoj fuziji, onda nisam preterao niti pogresio. To sto on ima se u psihologiji naziva Deluzioni poremecaj grandioznosti sto je jasno svakom psihologu ko procita njegove izjave kako je on akademk super mega kojot genije sa inovacijama koje menjaju svet a niko nece da ih kupi.

dakle, moj tekst nije ni jednog trenutka uvreda, vec klasifikovano i metodoloski objasnjeno njegovo psiholosko stanje.
 
Dzekson, pogresio si sto si stavio kvalifikaciju da je "za posmatranje" u poslednjem pasusu.

Ono... prvi post, otvaras temu, pozivas na diskusiju i onda tako nesto na kraju...

U pravu si 100%!
Nije on za posmatranje, nego mi svi, msm gradjani ove zemlje....
 
Dzekson, nije da li se ja (ili bilo ko) slazem ili ne slazem sa tobom, ali nijedan sajt nece od novog clana trpeti takve kvalifikacije. Gde god to napises -ici ces u kantu. Kako to tebi nije cilj - promeni taktiku/pristup ;)

Okmijun, ;)
 
Jel može neko da objasni naziv njegovog pronalaska "Turbina bez mehaničkih pokretnih delova". Ja se smejao naglas kad sam pročitao. :D Ako se ne varam taj naziv je oksimoron. Ako nema pokretne delove u šta onda konvertuje energiju.

A realno je da on nije sam u ovome, nemoguće da se njegova medijska strategija zasniva isključivo na tupim novinarima senzacionalistima. Još uvek ne vidim koji je cilj te uidurme. Jedino da se primeni zlatno pravilo, kad nema tragova, prati novac. Dal može nekako da se nađe kolike koristi su on i te "akademije" imale od ovoga.
 
Poslednja izmena:
Jel može neko da objasni naziv njegovog pronalaska "Turbina bez mehaničkih pokretnih delova". Ja se smejao naglas kad sam pročitao. :D Ako se ne varam taj naziv je oksimoron. Ako nema pokretne delove u šta onda konvertuje energiju.

A realno je da on nije sam u ovome, nemoguće da se njegova medijska strategija zasniva isključivo na tupim novinarima senzacionalistima. Još uvek ne vidim koji je cilj te uidurme. Jedino da se primeni zlatno pravilo, kad nema tragova, prati novac. Dal može nekako da se nađe kolike koristi su on i te "akademije" imale od ovoga.

Mozda je mislio na turbinu bez lopatica, tj. "Teslinu turbinu" (ovi sarlatani vole da sebe na neki nacin povezu sa Teslom)?
 
Dzekson, nije da li se ja (ili bilo ko) slazem ili ne slazem sa tobom, ali nijedan sajt nece od novog clana trpeti takve kvalifikacije. Gde god to napises -ici ces u kantu. Kako to tebi nije cilj - promeni taktiku/pristup ;)

Okmijun, ;)

Doduse nestala je i vest sa B92 i to vrlo brzo nakon sto sam stavio komentar sa linkovima ka ovom i par drugih foruma gde je "genije" raskrinkan.
Ali da ga nego gura to je sigurno, i po svemu sudeci nije daleko dan kada ce se pojaviti u politici. Ja tipujem na stranku drugovencanog.
 
Poslednja izmena:
Ovaj covek je buduci ministar, setite se ove poruke, ove jeseni...dobro, pomocnik ministra u najgorem slucaju.
...
@Turbina...
Neka Yogi turbina, levitacija?
 
Ne znam da li je već bilo http://blog.b92.net/text/23572/Milos-Stankovic-IZUMITELJ/?page=3#komentari ako jeste izvinjavam se. Filip Mladenović je prava slika domaćeg novinarstva:

Koja "druga" strana? I kakva "druga" strana!?
Koji linkovi i kakvi linkovi!?

PONAVLJAM - JEDINI i PRAVI LINK: Pišite Milošu Stankoviću, posetite njegovu radionicu, pažljivo pregledajte i PROČITAJTE dokumentaciju o pronalascima, kao i obrazloženja za priznanja, porazgovarajte uz kaficu sa njegovim roditeljima.

Kada sve to uradite, očekujem da se barem izvinite.
Uostalom, dok sam pisao ovaj blog, slutio sam da će biti i takvih komentara poput Vaših. Zato sam u uvodu bloga citirao Isidoru Sekulić:
Biti inovator, izumitelj, pronalazač... u Srbiji, ili bolje reći bacač kamena u ovoj baruštini od uvenulih ideja i osujećenih prodora duha, posebna je vrsta prokletstva. Nositi krst DRUGAČIJEG ne podrazumeva samo nelagodnost, nego i stalnu izloženost podozrivosti. Ili kako je to lepo opisala Isidora Sekulić: "Nisu mi dozvoljavali da budem svoja ni pametna, stalno su u onome što sam činila tražili nešto tuđe, napabirčeno."

Bez želje da čuje drugu stranu, negira činjenicu da je Stanković izmanipulisao javnost sa Google takmičenjem, smatra da postoji samo jedan izvor informacija (Miloš Stanković i familija). Ne znam da li je tužnije i tragičnije što je dotični novinarčić (namerno pišem ovako jer jednostrano izveštavanje nije pravo novinarstvo) jedan od osnivača Nezavisnog Udruženja Novinara Srbije. Za njega je veći zločin anonimno iznošenje stava nego javna podrška prevarantu. Nazdravlje !
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li je već bilo http://blog.b92.net/text/23572/Milos-Stankovic-IZUMITELJ/?page=3#komentari ako jeste izvinjavam se. Filip Mladenović je prava slika domaćeg novinarstva:



Bez želje da čuje drugu stranu, negira činjenicu da je Stanković izmanipulisao javnost sa Google takmičenjem, smatra da postoji samo jedan izvor informacija (Miloš Stanković i familija). Ne znam da li je tužnije i tragičnije što je dotični novinarčić (namerno pišem ovako jer jednostrano izveštavanje nije pravo novinarstvo) jedan od osnivača Nezavisnog Udruženja Novinara Srbije. Za njega je veći zločin anonimno iznošenje stava nego javna podrška prevarantu. Nazdravlje !

Bojim se da je on upravo prava slika naseg novinarstva. Podvrsta "urbani b92 novinar". Po obrazovanju ekonomista ali se predstavlja kao "knjizevnik" sto ga u njegovim ocima cini relevantnim da oceni bilo sta.
 
Poslednja izmena:
Jel moguce da je Fili Mladenovic bas toliko glup, ili zna o cemu se radi, ali tera po svome ?
 
Poslednja izmena:
Baš mi Filip dade ideju, da se sa kamerom ode kod njega tj. Miloša da se radi intervju, krene sa par pitanja na koje može da odgovori veličajući svoja dela čisto da se malo opusti. Zatim kao grom iz vedra neba npr. pitanje zašto je lažirao google konkurs, itd. pa sve lepo da se okači na youtube...
 
Poslednja izmena:
Bojim se da je on upravo prava slika naseg novinarstva. Podvrsta "urbani b92 novinar". Po obrazovanju ekonomista ali se predstavlja kao "knjizevnik" sto ga u njegovim ocima cini relevantnim da oceni bilo sta.

Nije ni cudo zasto smo tu gde jesmo...
 
Sa bureka pre nepunih 15 mina

Ovo je očigledno obračun dve strane preko medija. Niko se ne trudi da ispiše ovoliki tekst samo zato što mu je stalo do istine o nekom tamo tipu.

Odgovorite liku da Stankovicu idu moje, vase i njegove pare u dzep za fabriku, nagrade i satnicu ministru da "diskutuje sa njim", tako nam je i te kako stalo do istine "o nekom tamo tipu". Da ne pravim acc, imam ispit ujutru :p.
 
Nazad
Vrh Dno