Šta je novo?

Colin Mcrae: DIRT 2

Jesu uzas, ali jedino ponasanje Evolution IX je koliko toliko bolje i popravlja utisak. Ostalo se sve previse lepi za povrsinu i apsolutno los osecaj za masu i inerciju automobila.
BTW nema te na kanadskom serveru?
 
Cuj nema, visim svake noci tamo, evo upravo sad igrah 1-2 sata.
Verovatno je to bilo bolno secanje za tebe, pa si ga duboko potisnuo :D.

Ma sad i ne jurim ubistva radi ubijanja, hocu sve one challenge da resim.
Zlatni Dragunov je tu, blizu sam i za sve ostalo.
 
Onda sam bio tamo u pogresnim terminima...:)
 
treba isprogramirati bota da deli warnove svakome ko u CMR i NFS threadovima pomene rec "simulacija" (osim ako ispred nje ne stoji rec "nije").

iz posta

vidi sta stoji pored nfs :D

GotY.png
 
Pa Shift je najveca simulacija od svih NFS-ova, ako se ne varam, nisam ih igrao sve.
Bar ima pomaka na tom polju :).
 
vidi sta stoji pored nfs :D

Prvo, covek je rekao sledece:

treba isprogramirati bota da deli warnove svakome ko u CMR i NFS threadovima pomene rec "simulacija" (osim ako ispred nje ne stoji rec "nije").

Zadnji put kada sam proveravao post koji si ti linkovao se nije nalazio u nekoj od brojnih CMR/NFS tema :)

Drugo, NFS jeste pokusaj driving simulatora, koliko je uspesan u tome je za diskusiju. Ta tema nije bila namenjena diskusiji vec nominovanju najboljih PC igara za godinu 2009. Ljudi su najvise nominacija dali NFS Shiftu, sto ne znaci da je on savrsen nego da je najbolja voznja na PC platformi ;)
 
Pozdrav,


ja instalirah DIrt 2, ali imam problem i to jedino kad sam u meniju igrice...toliko sporo radi da mi treba 5min da pocnem voznju...tada radi sve kako treba...nez ikakvih problema, kad zavrsim vooznju i onda ulazi u onu kucicu opet problemi. toliko sporo radi i sjecka da nemam volje da sacekam da dodjem do QUIT npr
je li moguce da je taj meni toliko zahtjevan pa da racunar ne moze da izgura to...inace je na racunaru Win 7 a konfiguracija je ova iz potpisa
 
Stavi najnoviji driver za graficku ;).
 
evo da probam odmah :) ali kod mene je vec verzija 9.10, a zadnja je 9.12
 
Poslednja izmena:
Pa ?
Dirt 2 je izasao posle 9.10 verzije drajvera.
 
Ne bih ni ja pomislio, da nisam dosta puta procitao da se taj problem desava, a procitah i resenje :).
 
I meni se takođe dešava da krene da zapucava na početku igre i u onoj prikolici. U toku vožnje sve ide glatko na high detaljima. Insalirao sam 9.12 drivere i opet isto. Da li postoji neko drugo rešenje kojim bih otklonio problem?
 
Meni na 4870 i 9.11 driverima radi ok.
 
LoL atijeva igra,a zapucava kako su smesni LOL:)
 
Jel se dešava još nekome da se ponekad ne registruje vreme pri prolasku kroz drugu ili treću kapiju?? Nego moram da resetujem trku pa je onda sve u redu.

edit: typo
 
Poslednja izmena:
eto pre neki dan sam odvozao sve drzave i staze i special evente. i .. sta sad,ne moguce da se nista ne desava,neka ****na zavrsna ''ceremonija'' ili sta vec. ostalo mi je par onih ''misija'' da nisam ispunio tipa flashback[to sam slabo koristio bas] ne moguce da moram sve te mentolske misije da ispunim??
 
A sta bi ti ... medalju :) Odigrao si radi svoje zabave ... a ne valjda radi zadovoljenja sujete ?
 
bacaci fora sa foruma.. ozbiljno pitam jer sam ocekivao kraj igre,ovako sumnjam da ima mozda jos nekih special eventa[cudno mi jer sam igrao sve po 15-20 min i brzo presao sve na serious/savage] kazem neke misije su ostale ali ne pada mi na pamet da nabijam flashbackove i da skacem bezveze
 
Ako si mislio da ces kao u Dragon Age da maznes ribu - neces :) Ne razumem sta ti je problem kod ove igre zavrsetak kad sam igra uopste nema radnju ?? Cime da se zavrsi ?
 
eto pre neki dan sam odvozao sve drzave i staze i special evente. i .. sta sad,ne moguce da se nista ne desava,neka ****na zavrsna ''ceremonija'' ili sta vec. ostalo mi je par onih ''misija'' da nisam ispunio tipa flashback[to sam slabo koristio bas] ne moguce da moram sve te mentolske misije da ispunim??

Zavrsna misija? Pa nema je, u stvari mislis li mozda na outro u igri? Imas ga kad zavrsis colin mcrae sampionat i pobedis u njemu. Onda ti ide onaj film o Mcrae-u koja je on legenda bio. ATaj sampionat se otkljucava kad predjes svaki X games.

Nego, ima li neka dobra dusa koja je presla igru ili barem 50 posto igre da mi posalje sejvove, tj. da mi upakuje fajl iz DIrt2 save fajl iz My Documents-a i takodje da mi uploaduje GFWLive folder koji se nalazi na lokaciji c:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\Microsoft\ posto ce samo tako sejvovi da rade jer sam obrisao moje sejvove i i GFW profil?
 
nisam ni ocekeviao nista. a presao sam odavno taj McRae special
 
Ljudi imam problem sa igrom,na xp mi je radila bez problema na high dok na windows 7 secka i na low,imam masinu iz potpisa..sta ja znam xp mi je uzimao 300-400mb rama dok windows 7 oko 800-900mb za jer toliki problem u 500mb rama ili je nesto drugo u pitanju??
 
Ljudi imam problem sa igrom,na xp mi je radila bez problema na high dok na windows 7 secka i na low,imam masinu iz potpisa..sta ja znam xp mi je uzimao 300-400mb rama dok windows 7 oko 800-900mb za jer toliki problem u 500mb rama ili je nesto drugo u pitanju??

verujem da je nesto drugo u pitanju, mozda sam windows 7;)
 
Moguce da su u pitanju drajveri,jel za moju plocu izgleda da nema oficijalnih drajvera za win7,skino sam nforce 570 ultra driver i instalirao e sad da li je to to nemam pojma,probacu danas i neke druge igre da testiram,zasad imam resident 5 koji radi kao i na xp.
 
resio sam problem,problem je bio u tome sto igru nisam startovao kao administrator,sad nema problema lepo sljaka :D
 
Da li postoji neka snežna staza (staza prekrivena snegom) u Dirt 2?
 
nije izasao patch jos uvek sa sneznom stazom:)
 
gde bre tesseliran sneg, ima da zakuca svaka masina :D
 
Nazad
Vrh Dno