Šta je novo?

cloudhashing @ cex.io

Po 0.19 jos i nekako pa prodati po 0.23+ ako neko kupi :D. (i mozda bi mogao da menjas potpis, ne kopas vise sa gpu-ima btc odavno :))

ja prodao ekspresno 1 GH koji sam dobio za dz po ceni od 0.2385.

pazario 12.5 GH po 0.19. iskopao do sada 0.1.

me happy.
 
Eto, nije lose, cak stavise odlicno :D. Pa da sam pogledao temu kad je postavljena mooozda bih ih ja uzeo neku sicu od 8-10Gh dok je jos bila cena 0.19 ali sad se ne isplati.
 
ja prodao ekspresno 1 GH koji sam dobio za dz po ceni od 0.2385.

pazario 12.5 GH po 0.19. iskopao do sada 0.1.

me happy.

Da bi se dobio taj jedan Gh/s, jel mora da se uplati odjednom suma veca od 1BTC ili mogu sad jos da uplatim 0.6 Btc (+ ovih 0.4 sto sam juce uplatio) da bi ga dobio free?
 
Da bi se dobio taj jedan Gh/s, jel mora da se uplati odjednom suma veca od 1BTC ili mogu sad jos da uplatim 0.6 Btc (+ ovih 0.4 sto sam juce uplatio) da bi ga dobio free?

mislim da je dovoljno da si potrošio, tj. uložio preko 1 btc-a.

onda odeš na support, tamo imaš temu za free GH i ostaviš poruku tipa "give me my GH". :)
 
Efektivno kolko prave dnevno 20gh? Znaci bez ta 2 gratis sto si dobio...
 
Pa i jesam pogledao, ali da li je u realnosti toliko to zelim da znam... Znas i sam da mining nikad nije idealan...
 
Dobijaces oko $8,5 na dan. Mozda i vise jer ti daju malo vise nego sto platis (u mom i ortakovom slucaju je tako).
 
Koliko vidim od jutros zatvoren dućan, malo se plašim da ne prisustvujemo reprizi "Jezde i Dafine" u digitalnom obliku.
 
Kako misliš zatvoren dućan meni radi sajt, ili si na nešto drugo mislio da ne radi kupovina prodaja itd?
 
Da, cackali su nesto nekih pola sata. Za to vreme 0 share-ova ali zato blok posle toga brzina 18.38 Gh/s. Pa su mi nadoknadili i vise nego sto treaba. :)

I sad nesto razmisljam u vezi one promocije gde su davali za 1 ulozeni BTC, 1Gh/s. Znaci ja sam lagano mogao prebaciti npr 30BTC, Zatrazisi 30Gh/s, zatim tih 30BTC ponovo poslati na BTC-e, napraviti drugi acc na cex.io, i isto to ponoviti par puta? :d

Nemam prevarantsku krv i ne razmisljam uvek tako, ali zar nisu trebali ubaciti max po nalogu 1Gh/s free? :)
 
Da, cackali su nesto nekih pola sata. Za to vreme 0 share-ova ali zato blok posle toga brzina 18.38 Gh/s. Pa su mi nadoknadili i vise nego sto treaba. :)

I sad nesto razmisljam u vezi one promocije gde su davali za 1 ulozeni BTC, 1Gh/s. Znaci ja sam lagano mogao prebaciti npr 30BTC, Zatrazisi 30Gh/s, zatim tih 30BTC ponovo poslati na BTC-e, napraviti drugi acc na cex.io, i isto to ponoviti par puta? :d

Nemam prevarantsku krv i ne razmisljam uvek tako, ali zar nisu trebali ubaciti max po nalogu 1Gh/s free? :)

Da, samo bi taj jedan ghash free izgubio na razlici cene po kojoj kupuješ i prodaješ ;)
 
Da, cackali su nesto nekih pola sata. Za to vreme 0 share-ova ali zato blok posle toga brzina 18.38 Gh/s. Pa su mi nadoknadili i vise nego sto treaba. :)

I sad nesto razmisljam u vezi one promocije gde su davali za 1 ulozeni BTC, 1Gh/s. Znaci ja sam lagano mogao prebaciti npr 30BTC, Zatrazisi 30Gh/s, zatim tih 30BTC ponovo poslati na BTC-e, napraviti drugi acc na cex.io, i isto to ponoviti par puta? :d

Nemam prevarantsku krv i ne razmisljam uvek tako, ali zar nisu trebali ubaciti max po nalogu 1Gh/s free? :)


dobijao se 1 GH za 1 btc uložen, ne na svaki btc koji je uložen.

e sad, koga nije mrzelo, mogao je da napravi hiljadu naloga i da uzme po 1 GH.
 
Jel se bavi neko sa ovim još uvek ? Moji gigaheševi sasvim solidno rade...diff je otišao gore, cena je jako malo pala, ali se vraća na približno 0.22...šta li će biti kad skoči diff next time ? :)
 
Ja sam krenuo intenzivnije. :)

Prebacio sam 28. ili 29.9 nesto oko pola bitkona cisto da testiram kako radi. Kupio sam po 0.189(ako ne i manje). Rudarili 5-6 dana, a ja za to vreme (par puta dnevno)non stop dokupljivao po 10-20mh/s i kada sam nagomilao ghasheve, sve to prodao za 0.71BTC(tako nesto, mozda manje a mozda i vise). Shvatio da je ok posao i da isplate kao i rudarenje idu bez ikakvih problema.

Pre neki dan sam prebacio nekoliko bitkoina i kupio 25 Gh/s. Ali ne skupljam novcice nego cim nesto skupim, odmah dokupim snagu pa mi non stop raste. Trenutno uzimam oko ~400Mh/s na dnevnom nivou, sto je mislim ok.
 
Poslednja izmena:
Kolko para sa 20ghs po ovom diffu dnevno?
 
neshto rachunah, i ako se pretpostavi da ce cena BTC-a biti ista, a diff u proseku skakati ~27% na svakih ~11 dana, ovo chudo se apsolutno ne isplati.
 
I za to postoji fora.

Cim se promeni dif, cena padne dole za ~10-15% i opet se vrati u normalu. Ako ja npr, prodam 50% snage pre promene difa i sacekam da se cena sroza, kupim po niskoj ceni kaka se dif promeni i pokrijem gubitke. :)
 
Niko.

U celom ovom rudarenju ti niko nista ne garantuje. Moze sutra ujutro sve da se ugasi. :)

Ali rudarimo sa nadom da ce ici na bolje...
 
ma naravno, ali za ta 3 meseca koliko sam ja pravio rachunicu, napravicesh ~10btc, na ulozenih 20, diff ce otici u PM, i posle te gigahesheve necesh prodati ni za 0.01btc/ghash, kamoli za ~0.2 koliko si ih platio.
i naravno rizik da nestane sajt ochas posla sa parama i gigaheshevima.
ja lichno ne bih igrao na tu kartu shto ti prichash da se kupuju i prodaju pri promenama dif-a, jer ce im na kraju ipak padati cena drastichno.

a grafiku i HW cesh u najgorem sluchaju prodati u pola cene za godinu dana.
 
Stvar je ekstra isplativa, ali samo sa velikim ulaganjem, od recimo nekih 10btc-a ;)
Na tu količinu može i dalje lepo da se izrudari za nekoliko dana, pa da se povuče nešto nazad u wallet...ja sam od početka sa 2,5 ghash iskopao još 10% btc, i lepo sve spakovao u LTC i to ispod 0.015,pa kad napravim nešto značajnije, vraćam se na cex.
Inače isplata uredno legla posle 3 network konfirmacije ;)
 
JA i dalje kazem NE. Iako je najpovoljnija opcija ja ne kupujem.
 
Izasao je novi referal program. Pozoves prijatelja i on kada uplati 1 BTC, ti automatski dobijes 1Gh/s free.

Sad nesto razmisljam, da li je izvodljivo lazirati referale? Napravim na jednom PC-u akaunt preko referala i posaljem na njega 1BTC. Kada dobijem free Ghash, registrujem opet sa drugog racunara i posaljem isti taj BTC i tako nekoliko puta? :d

Mislim cimanje jeste i sumnjam da bih uradio ali eto vise sam znatizeljan. :)
 
Ako ti ne uspe zavrsices sa blokiranim acc..

Ako ti uspe znaci da i nisu preterano ozbiljan sajt i da ce brzo da propadnu :)

Kako god okrenes ne valja...
 
Izasao je novi referal program. Pozoves prijatelja i on kada uplati 1 BTC, ti automatski dobijes 1Gh/s free.

Sad nesto razmisljam, da li je izvodljivo lazirati referale? Napravim na jednom PC-u akaunt preko referala i posaljem na njega 1BTC. Kada dobijem free Ghash, registrujem opet sa drugog racunara i posaljem isti taj BTC i tako nekoliko puta? :d

Mislim cimanje jeste i sumnjam da bih uradio ali eto vise sam znatizeljan. :)

Ili beskonačno mnogo accounta registrovanih preko tor browsera ;)
 
Izasao je novi referal program. Pozoves prijatelja i on kada uplati 1 BTC, ti automatski dobijes 1Gh/s free.

Sad nesto razmisljam, da li je izvodljivo lazirati referale? Napravim na jednom PC-u akaunt preko referala i posaljem na njega 1BTC. Kada dobijem free Ghash, registrujem opet sa drugog racunara i posaljem isti taj BTC i tako nekoliko puta? :d

Mislim cimanje jeste i sumnjam da bih uradio ali eto vise sam znatizeljan. :)

Vidi, kako da ti kazem.... Kad bi stvarno znao i mogao da posaljes isti bitcoin nekoliko puta, bio bi mnogo bogat covek, nevezano za CEX.IO :)))
 
Nazad
Vrh Dno