Šta je novo?

Cashback (povracaj dela novca sa online prodavnica: AliExpress, GearBest...)

Znam da ima stavka Promo code, napisao sam ti ne znam ni gde su ni cemu sluze promo kodovi na ePN, kad saznam javicu, i uz moderatore ubaciti u prvi post da svi vide da ne trze i da ne pita svako ko nov dodje na temu, mada, citajuci druge teme gde su kolege bas lepo obradile tu temu o kojoj se pise i sve potrebno stavili u prvi post, opet veciba nece da cita, vec postavljaju pitanja a sve im sazvakano u prvom postu.
Ima za to lek ne odgovarati na takva pitanja vec ljude uputiti na prvi post da procitaju tako ce i tema biti "cistija" bez ponavljanja na svakoj strani ista pitanja i odgovori, samo ljubazno uputiti ljude na prvi post i ako je normalan procitace.

Sto se tice vaucera, nije to mislim to jesu vauceri ali ne ti o ki kojih ima na ePN sajtu.
Tamo imate neke druge vaucere.
Nije bitno, cim saznam cemu sluze i kako doci do njih pisem.
 
@bakara
Ček koji pošalju na kućnu adresu pa se unovči u banci. :D
Account Settings - Big Fat Check Settings - Send my Big Fat Payment via PayPal
 
Akcija na ebates - 15% cashback za kupovinu na lightinthebox i miniinthebox :)
 
Ljudi sta se desava kod ePN-a kad recimo porucim neki proizvod i skontam da sam se zeznuo i otkazem porudzbinu?
Po logici bi trebao i ePN da to skine za taj proizvod ali meni jos uvek nije.
U nedelju ili ponedeljak sam otkazao porudzbinu,a danas mi pare legle na TB racun,medjutim na ePN i dalje stoji taj kes od te porudzbine :)

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
danas sam imao kupovinu kroz TCB, na iznos od $105, ali na sajtu stoji da mi je transakcija bila $13,6.
što mi je činiti?
 
Koja prodavnica?

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Hvala za ovu korisnu info. Osam nedelja se ceka, tj. 60 dana, pretpostavljam zbog moguceg refund-a u tom periodu.
Odgovaram sam sebi. Pisao sam TCB-u da mi kažu kada CB sa BangGood postaje naplativ, kažu max 8 + 6 nedelja (3 i po meseca)!

Evo odgovora:

I have looked at your ‘Earnings’ page and have noticed that your estimated payable speed for your transaction with Banggood is 8 weeks. This would put your estimated payable date at around the beginning of July. You can find this information available here
https://www.topcashback.com/account/earnings/

Unfortunately this is only an estimate based on the average time it takes a merchant to move a transaction to payable status. Therefore we ask that you allow a further 4-6 weeks after this estimate to allow your transaction to progress.
 
Pisao sam o tome da mi se na TCB ne vidi transakcija i koliki je CB ovde, pisao sam i njima i rekose dok se ne potvrdi da je stiglo, a tako rece cini mi se kolega rollo, i stvarno je tako(sto je glupo), na ePN i Rusa se odmah vidi transakcija i koliki ti je CB, i sto je najbitnije cim potvrdis da je doslo pare od CB su ti odmah naplative, dok mi na TCB-u pise da su naplative za 9(DEVET) nedelja, sto je suludi, a veci CB od ePNa je samo 1% po meni se ne isplati toliko da cekam novac zbog 1% vise koja god suma da je u pitanju.
Tako da ja ostajem privrzen Rujama i nema greske.
 
Ja sam za jednu transakciju na lokalnom cashback sajtu čekao skoro 6 meseci. Generalno su im vremena procesiranja prilično dugačka, AliExpress je najbolji od svih sa kojima sarađuju, odmah po potvrdi isporuke porudžbine menja status, i uglavnom bude dostupan novac za 1-3 nedelje. Mada je meni ovo potpuno nebitno, ionako planiram da podižem to jednom godišnje kad se nakupi. Kombinacija cashback sajta i poena sa kreditne kartice vraća oko 10% novca što svakako nije zanemarljivo.
 
Prilikom kupovine na netu dobijam 2% od iznosa u vidu poena. Poene mogu da iskoristim kao novac (pokrijem troškove za karticu), ili da mi vrede duplo (tj. 4% praktično) ako ih koristim u prodavnici grupacije koja je izdala karticu - komplett.no, jedna od najvećih norveških it prodavnica.
Cashback se svakako dobije, nevezano za ovo.
 
Poslednja izmena:
Ne znam sta je lyoness i kako radi.
 
Ok, to je nesto drugo. Slicno tome al da ne idemo u off.
Hvala.
 
Da li na topcashback treba da udjem preko njega i potvrdim porudzbine ili samo potvrdim i pare ce biti raspolozive i posle koliko dana. Mislim na aliexpress.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока
 
Ne, na AliExpressu potvrđuješ. Nakon toga pojaviće ti se na TCB sajtu transakcije u statusu pending. Novac prelazi u status payable za otprilike 8 sedmica...
 
^ Da. Zanimljivo da TCB US i UK nemaju isti % CB na istim sajtovima.
Npr, za BangGood je u UK 6,5%, a u US 6%.
 
Ne znam da li je vama stigao mail, ali meni jeste i na ePN i na Alibonusu, vezano za Aliexpress cashback, da ce menjati postotak povrata na manje za sve njihove partnere to vazi, tako pise.
Ili da budem precizniji tako sam dobio prevod sa ruskog u google prevodiocu, posto su sva obavestenja tog tipa na ruskom a isti ne znam, pa sad videcemo.
Da, to sve vazi od 01.06.2017, pa pozurite ko ima nameru uskoro(kao ja) da kupuje na AE-u.
Opet ponavljam ruski ne znam, a google mi je tako preveo, da salju na engleskom pa da tacno znam sta pise, ovako verujem sveznajucem(google-u) pa cemo videti.
 
Meni je poslao AliBonus nesto,iskreno nisam ni gledao,a od ePN mi nista nije stiglo.
Pa i onako sicu vracaju,gde ce jos manje da smanjuju? ;)

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam sa ebates juce na paypal dobio isplatu 19$ :)
 
Da li ne neko rastumacio ove nove kategorije rabata na Alibonusu?
 
Smanjeni procenti od 5.5 do 8.25. za kupovinu mobilnog telefona još manji procenti. A kategorije u zavisnosti od prethodno vraćenog novca se i dalje zovu po većim procentima 7% pa na dalje

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Znaci ako pise 7% to je u stvari 5,5% ako dobro razumem.
 
Ne ako piše 7% to je 5.88% a newbie je 5.50%

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
... i onda svaki nivo je veci za 7% od 5,5?
 
Ovaj epn piše da važi samo za područje Rusije?
Šta god da kupim preko njega ne važi.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno