Šta je novo?

Call Of Duty WWII (2017)

Slazem se u potpunosti,negde sam vec spominjao da je WW2 neiscrpna tema,i mogle bi se napraviti brutalne igre na konto dosta manje poznatih dogadjaja,ali sta sad...ako mogu da biram izmedju fajta u svemiru i iskrcavanja na plaze Francuske,bez razmisljanja znam sta cu odabrati...

Ok to si u pravu izmedju svemira i iskrcavanja na plazi Francuske bolje je ovo drugo.
 
Morate razumit da iskrcavanje u Normandiji će i prodat najviše CoDova u USrA,zamisli Napad na Leningrat,kao trajler??koji amer bi to kupio,kad nezna di mu je guzica a di glava....a kamoli dal je rusija uopšte učestvovala u WWII

Po njima oni su bobedili sile osovina,a to prodaje proizvod,Pc,PS4,Xbox....najveće tržište

Ko šta kaže keckec,jedva čekam da se iskrcam....a polako ću doć i do Leningrada,možda i do Neretve :p
 
Prebrzo i opet skuceni prostori? Prvi utisak. Jeste Alpha ali ko da je reskin nekog COD-a modernog.



 
Poslednja izmena:
Mene zanima da li im je iz dupeta u glavu doslo da konacno vrate MP mape sa bar 32 igraca, a ne opet iz godine u godinu ona jurnjava u skucenom prostoru i 6v6?!
Posle Cod 4 MW i World at War-a, MP je postao haos. A kako vidim na mini mapi, isti slucaj je i ovde:trust:
 
mislim da mi se iq dobrano smanjio gledajuci ove snimke

mozda vise ne treba ni postovati konzolno igranje u ovom delu

ne znam zasto sam se ponadao nekakvom pribliznom cod2 gejmpleju, ovo je otuzno
 
moguce da je ovo samo mod sa 6vs6, ima sigurno nesto u rukavu sa vecim mapama :D
 
Oni prave igru tako da imaju sto bolju prodaju, tako je problem u kupcima kojima se ovo svidja, krastavac. Ja ne mogu da svarim 'no recoil' i potpuno nerealnu preciznost oruzja, takodje, prakticno sve se svodi na banalni spraying. Sto neko rece gore, samo je uradjen reskin novih CoD-ova. Tuzno je da posle 14 godina od izlaska prvog CoD-a, oni ne mogu da naprave bolju igru.

Za mene je i dalje neprevazidjen CoD 1, moze da prodje i CoD 2. Naravno, pricam o multiplayeru, sp me ne interesuje. Poslednji put sam igrao CoD1 pre nekih dve godine, i nadam se da ce i ubuduce biti CoD1 servera kad odlucim da malo uzmem pusku u ruke. :)

.
 
Ne dopada mi se. Mada je zadnji COD koji mi se imalo svidjao bio WaW - no MW1 i COD2 (pogotovu COD2) su mi i dan danas neprevazidjeni - sve posle toga mi je tezak meh - a ovo vise lici na neki noviji COD nego na stariji.
 
Jos je rano donositi po meni ikakve zakljucke. Da razmisljam o igri da naravno I cekam da vidim kakva ce igra biti kad izadje. Bez ikakvih preordera jer hajpovanje igara me je ranije skupo kostalo.. Ako mp bude bio ok svakako ce se uzeti.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Lol,ovo mi izgleda ko Return to castle Wolfenstein 2.5
 
Ovo je Return to castle Wolfenstein meats Doom meats Resident Evil (meats Evil Within), ali ne izgleda lose.
 
Da jbt, meets.... Ne znam koji mi je bio da napisem meats :facepalm:
 
Pocela beta.

Odigrao par partija,ovo je smesno.Grafika je dobra,ali sve ostalo mnogo lose.Na nivou onih besplatnih pucacina,kojih ima milion.
 
Poslednja izmena:
Uninstall ekspresno pao. Mape velicine kupatila, hitbox ocaj, kretanje jos gore. Puske zvuce ko prskalice. Kome ovo treba...
 
Jedino je optimizacija dobra (stabilnih ~110fps), sem toga ništa ne valja.

Pucaj i trči je definicija ovoga, a da ne pričam o trenutnom prelasku u puzanje, delić sekunde ranije si se napucavao sa čovekom koji trči zig-zag, delić sekunde kasnije te ubije iz ležećeg moda. Recoil je misaona činjenica, čak i prilikom punog trka.
 
Ne znam ni zasto sam skidao ovo,rekoh,valjda su nesto drugacije odradili,kad ono medjutim!:)
 
Iju lebe mili, pa jel oni misle da "kupuju" nove igrače samo na grafiku?!...pa matori battlefield 2, da ne spominjem bad company je 10x bolji od ovoga!! Uninstall, ćao-zdravo!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja se nadao 5 minuta na Omahi,ono samo mp,čak i CSgo ima veće mape :p

BTW oni mod sa osvajanjem crkve je dobar al kratak
 
Vala uskoro izlazi novi Star Wars Battlefront 2 I vec ga opasno merkam da uzmem.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
BF1 definitivno a igro sam cod 2 cod 4 i cod5 WAW, posle toga dovidjenja.
 
Valjda ce kampanja biti ok......:(

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Reflex nisan na STG44? :trust: Jos jedan reskin iste igre od MW-a naovamo.

Ah da, jos ima i retro izgled...cisto zarad autenticnosti :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno