Šta je novo?

Call of Duty: Infinite Warfare (11.04.2016)

Jel se nekome desava da mu se komp sam od sebe restartuje(odmah na pocetnoj misiji), naravno skinuo sam "narodnu verziju" i najnovije drajvere(r9 380) ili je to nesto do mene pokvareno?
 
Može vrlo lako biti napajanje.

Sent from my D5103 using Tapatalk
 
Pa relativno novo mi je(godinu dana staro) cooler master b2 600w.Nrp igrao sam black ops 3 i nista, lepo radilo.Nema nista u crash dumpovima u smislu blue screen ili tako.
 
Probao 15tak min (narodna verzija) radi sve na max 60fps, ali sensitivity me ubija, okrece lepo i odjednom kao da je sens 300 pa opet normalno i sve tako, bukvalno ne igrivo, jel postoji mogucnost da se to sredi, kao fps igra a sens unisten do bolova....
 
Kako nisu dizajnirane kad je u Cod 4 default bilo 32 igraca, mnogo je to bilo sa Killhouse i Shipreck ili kako se vec zove. Mnogo je uz ugla svakog sledeceg Cod-a posle Cod 4, ne racunajuci World at War, gde su mape bilo linearnije i generalno manje.
Ne sećam se klanskih/turnirskih mečeva sa po 16 igrača...

Sve preko 2-3 igrača po jednom prolazu na mapi je previše.
 
Strasno kako uzivam ovih dana malo cod, malo bf1 malo tf 2 malo fifa hahaha :D
 
Strasno kako uzivam ovih dana malo cod, malo bf1 malo tf 2 malo fifa hahaha :D
Blago tebi kada mozes da igras 4 igre ti bas onda imas dosta slobodnog vremena.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Da da to je Istina posao kuća nisam oženjen, a šta mi je poenta imati nešto u životu , a ne uživati u tome...

Sent from my GSmart Akta A4 using Tapatalk
 
Uzivaj niko ti ne brani. Svako sebi odredjuje slobodno vreme kako ce da ga provodi nisam ni ja ozenjnen za sada [emoji3]
Samo ja ne bi mogao toliko igrica da igram zbunio bi se totalno [emoji4] [emoji4]

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Uzivaj niko ti ne brani. Svako sebi odredjuje slobodno vreme kako ce da ga provodi nisam ni ja ozenjnen za sada [emoji3]
Samo ja ne bi mogao toliko igrica da igram zbunio bi se totalno [emoji4] [emoji4]

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

haha pa to stoji za zbunjivanje ali ja sam toliko uvezbo te fps igre da mi ide :D
 
Ja volim kad povremeno ubacim zivot izmedju gaminga. :D
 
Da se vratimo malo na temu :d
Da li zna neko hoce Cod 4 Remaster imati dedicated, a samim tim i custom servere?!? Sad sam odgledao malo po netu, i stvarno u TDM 6-12 igraca:wall::wall:

Nekom je to ok iz ugla novijih Cod igara, sto je i razumljivo ali ovde su mape dosta vece, ovo je presmesno.
 
Bitno da se pojavila narodna verzija remastereda ;)
 
Legacy najniže može da se nađe za oko 50ak eura, ali je to opet previše za remaster jer me novi CoD ne zanima ni 2%
 
Tf2 je super bolji od tf1..

Sent from my GSmart Akta A4 using Tapatalk
 
Call of Duty Infinite Warfare steam problem

imam problem sa igricom kad pokusam da je pokrenem izbaci mi steam_api64r.dll is missing,prebacio sam sve kako treba iz krek foldera u folder igrice i nece,igra je na drugom hardu da nije mozda u tome problem?
 
Antivirus ga izbrise iz foldera.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
u pravu si bio iskljucio sam malwarebytes i avg i proradila je,hvala za pomoc
 
Kakav kraj u COD, totalno ludnica zadovoljan singlom ali to je to :D
 
Sada sam nabavio narodnu verziju i krenem udjem i idem accept terms i nista se ne dogadja,tj. zabaguje,da li mi je do kompa ili do verzije igrice imam i5 3350,8 gb rama gtx 750 1 gb.

edit: pokrenuo sam safe mod sada radi.
 
Poslednja izmena:
A možda ti fali malo rama ?
 
Pre ce biti da je nedostatak V rama,jer minimum je 2gb.

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB

Smanji detalje na minimum pa probaj ponovo.
 
Poslednja izmena:
Ali ujedno iskljuci i net da se ne bi nesto podvuklo..
Ja isto moram ugasiti antivirus i net kad igram Mad Max

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno