Šta je novo?

Call of Duty: Advanced Warfare

Ipak sam bio malo prestrog :) Sto duze igram, sve mi je zanimljivije, pre svega zbog raznih mogucnosti za exo odelo koje se vremenom otkljucavaju, a i naisao sam na neke zanimljivije i "lepse" mape :) Iako stoji da je atmosfera malo sterilnija nego pre, meni multi postaje bolji :)
 
Ima li neko problema u kampanji da igra random puca. Ne znam sta puca tacno. u 70% slucajeva je kad radi autosave... RLD je i ovaj treci patch sam instalirao
 
Premale mape za exo varijantu, p2p nikad gori, ocajan zvuk pusaka i to bi bilo to. Jos jedan CoD naslov bez IKAKVE sanse za stvaranje nekog competitive mp-a. Jedino sto se drzi jeste taj CoD engine ali je pitanje dana kada ce i to upropastiti. Nikad gore potrosenih 50e za igru.
 
a nisi probao SP da odigras, m?
 
Pa sp odigra za 4 sata, da mu je cilj bio igranje sp-a ne bi bacao 50e.
Ja sam sp odigrao na narodnoj verziji, a kupio je zbog mp-a
 
Poslednja izmena:
e ****ga sad 4 sata. 10-ak sati laganog uzivanja. A MP... ako hoces da izgras za zivim ljudima izadji na basket. Nemam osecanja prema bilo kakvom obliku MP igranja.

Meni je ovaj Kalo Djuti definitivno najbolji od svih. Grafika besprekorna, optimizovan odlicno, igriv, ne smara previse igra, nije teska. Sve sto volim
 
e ****ga sad 4 sata. 10-ak sati laganog uzivanja. A MP... ako hoces da izgras za zivim ljudima izadji na basket. Nemam osecanja prema bilo kakvom obliku MP igranja.

Meni je ovaj Kalo Djuti definitivno najbolji od svih. Grafika besprekorna, optimizovan odlicno, igriv, ne smara previse igra, nije teska. Sve sto volim
Kojih 10 sati u SP? Na Veteran je laka i pređe se za par sati.
 
Meni je ovaj Kalo Djuti definitivno najbolji od svih. Grafika besprekorna, optimizovan odlicno, igriv, ne smara previse igra, nije teska. Sve sto volim
Instalirao danas i prvi utisak jezivo zahtevno ! Nije da imam neku masinu ali uzas kako lose radi ... Mislim sve mi i dan danas od igara ide relativno ok ali ovo je ludnica koliko steka koci . Imam na hardu jos 2,8gb slobodnog mesta pa se pitam da nije to u pitanju . Jel ima neka caka oko tih performansi posto vidim da se prica da je optimizovana odlicno ?
 
Ne bih da zvučim grubo, ali treća rečenica je zrela za nečiji potpis :):p
 
@Zlatann
Mislim da te najvise zeza vRam. Ta karta ima samo 1GB i to ti je definitivno problem. Jedino sto mozes da pokusas je da smanjis texture maximalno, recimo na low, kao i rezoluciju da malo spustis, pa da probas, poigraj se malo sa setovanjima, ali generalno je to vrlo slaba karta da bi gurala ovu igru. Zvanican system requirements za minimum je HD5870, naravno radi i na slabijim kartama ali eto, kao sto vidis, koci i zeza.
 
Hvala Shone, mislim da ce pasti uninstall :)
 
Poslednja izmena:
teksture su glavna stvar u igri, pa njih ubij malo.
 
Glavni problem je slobodan prostor na HDD-u, pa tek onda sve ostalo. Bez obzira na količinu rama igra iz nekog razloga drlja i po page-u, a ako je ugašen ili ako mu nije locirano dovoljno prostora igra zna da brljavi, osim ako to nisu sredili sa patchevima.

Što se tiče ostalog, na nižim podešavanjima i naravno sa ugašenim cashe ipcikama u igri trebalo bi da radi.
 
Poslednja izmena:
sa toliko slobodnog prostora, cudi me da mu i windows radi :D
 
Na sistemskoj particiji sam imao mesta oko 25gb a na particiji gde je igra oko 2,8gb da ne bude zabune... Obrisao sam 15-ak gb sa particije gde je igra i sve pocelo da radi kako treba, cak sta vise odlicno :) . Hvala rAMA
 
Poslednja izmena:
Kupio ja 8gb rama igrao igru i super radila..Nije stucnula.Dosao do misije sa onom zenskom kad bezim i tu je poceo haos...Seckanje ...Bas razocarenje..Ima li resenja ?
 
Znaci svima je tako ?I kad prestane,u kojoj misiji i sta je uzrok tome ?
 
Loša optimizacija. Meni se nasumice kočilo po pola misije ili više. Pa onda radi super. Krš igra.
 
Da li si neprekidno igrao do tog dela kada je krenulo seckanje? Neko je čini mi se na ovoj temi napisao da kada izađe iz igre i opet uđe da taj problem nestaje ali se opet pojavi ako u kontinuitetu duže igra. Neki memory leak valjda.

Naravno instaliraj sve patcheve i nove drajvere.
 
Kupio ja 8gb rama igrao igru i super radila..Nije stucnula.Dosao do misije sa onom zenskom kad bezim i tu je poceo haos...Seckanje ...Bas razocarenje..Ima li resenja ?

prebaci u windowed borderless mode
 
Pa igrao sam jedno 3h bez prestanka.Stvarno ljudi radilo je bez problema.Onda je krenulo pomalo u misiji kada sa onim nevidljivim avijoncicem snajperom gadjam u zgradi ljude i tu je pocelo pomalo pa se na kraju oporavilo.Pred kraj misije ...Kad ubijem onog lika.Zatim sledeca misija bezanje sa curom....Ubijalo je u pojam.Sad opet mija po mraku radi,ali tek tek ponekad zna secnuti,al na pocetku sam...Uglavnom neide mi u glavu.Cepao sam je sve na maks osim msaa 1x i ss 2x na oko 70 fps,da kazem da nije nijednom pala ispod 40,a prosek je oko 55,60 .Nije mi jasno zasto drlja po hardu u toj misiji kad mi ram nije popunjen.Ulazio sam u task i video da igra ucitava nesto...
 
@ Sajevac

Kod mene je lose radila dok nisam promenio verziju igre(cini mi se da ima 26 gb-ok).I kod ove "verzije" prvi minut sece,dok se ne popuni ram i onda radi bez ikakve trzavice.(igrao na I3 i PII x4-nema razlike).Zauzece ram-a oko 7gb,pagefile oko 10gb.Probao sam i na 4 gb...Nisam mogao da napravim i 2 koraka..:)
 
Poslednja izmena:
****te nikako da se na servere njihove konektam, dal je moguce da ovako su to lose uradili, ne mogu igrati kad zelim nego kad oni naprave ovaj glupi sistem....
 
Da se nadovezem na problem sa stutter-om. Mene je to mucilo u stazi sa onom curom i u jos nekim stazama. Ja sam to resavao obaranjem tekstura na niz stepen (cini mi se texture resolution). Inace tad sam imao gtx 660 2gb, tako da je tu negde problem. Igra nije htela da povuce vise od 1.7gb vram-a.
 
Zavrsio bez ikakvog seckanja ili laga sa 40-60 FPS u igrama a u filmicima ponekad i u igri 125 FPS na High 1440x900 sa 2AA sa R 6950 2 Gb i Athlonom II X4 640 Quad ocovanim na 3.5 Ghz
 
Instalirao sam igru da je probam na 980-ici i ukljucio sam cache opcije koje zahtevaju 4 gb VRAM-a, ali dobijam low teksture, video sam klipove na youtube-u i ljudi sa ovom kartom dobijaju normalne teksture sa upaljenim cache opcijama. Moze li neko sa 970/980 da proba ovu igru?
 
Nazad
Vrh Dno