Šta je novo?

Call of Duty: Advanced Warfare

gorgilije

Čuven
Učlanjen(a)
05.03.2009
Poruke
3,685
Poena
845
http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2014/05/01/exclusive-call-of-duty-screen-june-cover.aspx

http://www.trustedreviews.com/news/call-of-duty-2014-blacksmith-announcement-due-in-may

http://www.onlinewelten.com/games/c...its-titel-blacksmith-im-mai-enthuellt-126029/


BlacksmithACTUALFULLSIZE.jpg
 
Poslednja izmena:
Novi studio i izgleda novi engine, mozda bude nesto od CoDa konacno. :)
 
Kada se oni vrate ww temi onda cu ga ja opet zaigrati. cod2 je bio fenomenalan ovo sve ostalo bljah..
 
Pa ono u COD 2 su i uveli taj dosadni regen hp. Cod 4 nije bio los ali opet najbolji mi je prvi Cod.
 
Gospode boze,pa dokle vise......
 
:lupko: ccc... Po ovom odelu deluje mi da ce opet biti u nekoj buducnosti radnja
 
@sinda:
Pa kad 20++miliona ovaca(da ovaca)na svim platformama svakog novembra kupi igru,ima da stancuju copy-paste glupost u nedogled.
 
sinda dokle god ima ovaca bit ce i sisanja.
 
hahaha @djokosrb uze mi rijec iz usta :d
 
Raspali se dabogda!!!
 
Ne znam za vas, ali meni je ova slika crnje u onoj skopociji od armora jednostavno urnebesna! :d
 


Zar nije bio neki rumor skorije da je deo radnje cak potencijalno smesten u neki alternate history WWI?
 
Poslednja izmena:
OMG ja grafike...not...i dalje low rez texture, uporedi ovo i psycho-a u krizi 3...asswhoooping :d
 
Uopste ne izgleda lose! COD: G. I. Joe. :)
 


Najzad su ukinuli staro osvetljenje i dali svetu mnogo bolji izgled. Iako je crossgen, izgelda dosta lepse od proslih izdanja.
 
Curnuo sam u gace kako dobro izgleda :) Morace da se kupi PS4 za ovo...
 
Poslednja izmena:
Ako je ovo stvarno gameplay, ne vidim nista lose.Jeste pokrali su i Crysis i Titanfall, ali dobro, ako je grafika stvarno ovakva i sama dinamika igre koja je prikazana, bice dobar naslov.Meni deluje interesantno. :)
 
Ako je ovo stvarno gameplay, ne vidim nista lose.Jeste pokrali su i Crysis i Titanfall, ali dobro, ako je grafika stvarno ovakva i sama dinamika igre koja je prikazana, bice dobar naslov.Meni deluje interesantno. :)

Ja nigde nisam video gameplay ovde?

Mada nisam siguran da ce ici na fazon titanfall-a barem sa kretanjem... sto je inace jedna od stvari koja je objasnila neke stvari. Tako nesto brzo, fluidno i dinamicno nisam jos nigde video.
 
Ja smesniji klip nisam gledao ove godine :D

apsolutno. I totalno je princeza u pravu :D
fora je u tome sto sam gomilu sati uzivao u infected igri, tako sto stanem na vrata prostorije gde bi se masa ustekala, ili na vrh stepenica i onda nastane mayhem.

ja_ja.png
 
Uskoro roboti na mesecu COD
 
Odlican trailer, impresivno su odradili Spejsija...
 
Ne izgleda nimalo lose... Igrace se kao i svaki drugi COD i brzo zaboraviti ali bice dobra zabava kontam ;)... Grafika mi se djasvi konacno, samo opet ga izdaju i za staru generaciju konzola pa nadam se da nece biti nekih ogranicenja zbog toga
 
Posle ovog zadnjeg odgledanog trejlera,povlacim ono sto sam rekao na pocetku teme :) Moze ovo biti stvarno ok ako se potrude....i graficki,a i sto se tematike tice,posto,ako sam dobro skontao,konacno su Ameri poceli da pljuju po svom sprovodjenju "demokratije" po celom svetu :)
 
Nazad
Vrh Dno