Šta je novo?

Kućna multimedija Bubice

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?
Ја ово поручио 8. марта. До данас нису послали, кажу немају на стању. Али их и даље имају у понуди.

Пошто ме је издало стрпљење, затражио сам рефундацију малопре.


Нека препорука за исти ценовни ранг, али да може да дође до Србије у разумном року? Углавном служе да слушам подкаст.
Ма глупи идиоти... ништа ми не причај... ја сам поручио 15.2. и то још темпирао вријеме да ми стигну и да их могу слати као поклон сестри... али џаба све.
Они то још увијек нису послали, и да, немају на стању, оглас је практично лажан.
Нећу више никад куповати ништа на gearbest, чини ми се да ми ово није први оваква ситуација.

А као што @beyondtime рече, имаш их на КП, на крају сам их ја тако и узео сестри, има један лик што их продаје за 3500... па ако ти није пуно, можеш од њега поручити, има још 1 комад на стању како ми је био рекао.

Коментар о QCY T5 које сам само пробао на 10мин.... изгледају баш фино, и дјелује да имају добру изолацију.... али сам генерално био разочаран басом. Јако је слаб. Не знам додуше да ли може касније неким подешавањима да се подеси, али default из кутије је практично нечујан бас.
Ја сам прије ~ 2-3 год имао и неки период користио QCY QS1 и колико се ја сјећам, уопште нисам имао замјерку на бас, чини ми се да је био за 2 класе бољи и јачи него на овом Т5 моделу.
У поређењу са мојим жичаним Sennheiser CX150 које сам паралелно пробавао уз QCY T5, па то је велика небо и земља, као да је на Т5 потпуно угашен бас.

Постоје ли неке tws бубуце овог цијеновног ранга као QCY T5 а да имају барем пристојан бас? Можда бих себи узео неке да имам.
 
Pozdrav svima,
ćerka bi da kupi (KP nije opcija) airpods bt slušalice (2019 - sa standardnim kućištem za punjenje) za Samsung S20 model telefona.
Ima li neko iskustva u korišćenju pomenute kombinacije?
Dodatno bih zamolio i za neke vaše predloge u cenovnom rangu do 250 eu., uz zahtev da se zvuk ne rasipa po okolini kao i da glasovna komunikacija bude korektna na otvorenom prostoru.
Unapred hvala na odgovorima.
 
Airpods rade najnormalnije na bilo kom telefonu. Kod mene su od 3 godine provele 80% vremena na androidima.

Jel ima neko iskustva s ovim Xiaomi žičanim sluškama iz Mi Store? Uzeo bih nešto za laptop, treba mi da je što bolji mikrofon i da je okej zvuk (za razgovore, yt, ništa posebno). Kakve su ove dual driver što su 2500?

Ako ima nešto bolje za 20ak eura (idealno bi bilo da su bez gumica, airpods fazon) da ima kod nas da se uzme - pucajte :)
 
Pozdrav svima,
ćerka bi da kupi (KP nije opcija) airpods bt slušalice (2019 - sa standardnim kućištem za punjenje) za Samsung S20 model telefona.
Ima li neko iskustva u korišćenju pomenute kombinacije?
Dodatno bih zamolio i za neke vaše predloge u cenovnom rangu do 250 eu., uz zahtev da se zvuk ne rasipa po okolini kao i da glasovna komunikacija bude korektna na otvorenom prostoru.
Unapred hvala na odgovorima.
b&o e8, sennheiser momentum true wireless. odlicne po meni bolje od klasicih bt airpods.
 
Kakva su vam iskustva sa Samsung Galaxy Buds+? Uzeo sam ih danas, iskreno očekivao sam da su dosta glasnije, zvuk jeste čist, al uopšte nije nešto glasno..Kad ih pojačam do kraja, mogu bez problem da ih koristim, nije ono da mi smeta jačina..(btw nisam gluv, muzičar sam xd). Kontam da su mi na prethodnom telefonu žičane bile glasnije..
 
Dok sam ulazio u igru Call of Duty, bila je neka uvodna špica (u samoj igri je tiha, odnosno kao na youtube), nisam mogao da izdržim glasnoću, morao sam izvaditi ih, ali ovako za muziku preko youtuba, ništa posebno..Namestio sam u aplikaciji ono da pritisnem i zadržim kako bih pojačao zvuk, ali i dalje isto..
 
Pregledah dosta strana, ali ne nađoh odgovor.

Tražim slušalice, bilo žičane ili bežične, sa aktivnim uklanjanjem buke za do 50€ otprilike, sa mikrofonom (idu na telefon, dosta razgovaram usput, zato ANC). To mi je bitno zbog autobusa, kola itd.
Oko samog zvuka, da su bar solidne (bas nije presudan).
Ali, moram da ih uzmem u legalnoj radnji u BG, drugačije ne može.
Imate li neku ideju šta da gledam?
 
Do 50e tesko bilo kakav ANC.
 
Evo:

Mpow H19 IPO
ANC

36.92 - 48.31 US $
$45.99

Ima jedne ove na KP za 3.380 din, pa ko prvi:)


Zatim:
TaoTronics TT-BH046 ANC
TaoTronics TT-BH085 ANC
iTeknic ANC BH002

2500-4000 din (KP)
 
Poslednja izmena:
Hm, moraju da budu i bubice.
Znam znam, imam malo tražim, a puno para dajem.
Nego, našao sam ove:


i ove:



A ako nijedne ne valjaju, možda ove Senheiser, iako nemaju ANC, ako su baš dobre, a bar pasivno dobro izoluju buku:

 
Koje BT slušalice do 30€ a da imaju fizičke tastere a ne ova prefinjene touch abominacije? ☺
 
Šta mislite o Redmi airdots 3 i da li imate predlog za neke slične do 50 usd?
 
Ima li neko iskustva sa Mi Dual Driver Earphones (Type-C) slušalicama interesuje me kakav im je kvalitet zvuka i kako se čuje bas? Prezodovljan sam bio sa Mi običnim In-Ear Headphones Basic slušalicama.
 
Ne znam dal je bila vec prica u temi i ne znam dal je to izvodljivo ali mi trebaju bubice sa mikrofonom za pc (da mogu da koristim na TEAMSPEAK, DISCORD), vise bi voleo da budu zicne, ako nije izvodljivo onda i bt.
 
Izvodljivo je, ja sam koristio dugo vremena one AKG bubice sto su dolazile uz Samsung S seriju. Treba ti samo spliter sa jedne 3.5 na dve 3.5 zbog odvojenih mic i audio output portova na desktopu.
 
Ljudi , ima ovaj model Bang Olufsen BEOPLAY E8 ,trenutno na akciji u Gigatronu , kostaju 20k.
S tim sto je starija verzija bluetuta, 4.2. Jel vredi to ove pare, ima li ko iskustva? :)
 
Zanima me šta mislite o ovim bubicama da li valjaju Sennheiser CX 300S, razmišljam se da ih kupim pa me interesuje kakav im je kvalitet i da li je bas dovoljno jak?
 
QCY M10 kakav je zvuk i iskustvo?
Odgovara mi cena ofc 😂
Nisu velike, što mi je plus jer imam male uši.
Micro usb i baterija su mi minus.

Imate li nešto za sličnu cenu preporučiti?
 
Samsung Buds plus za 75e, ili nešto drugo za te pare? Mislim da za te pare nema ništa bolje?
 
Neka ideja za bežične bubice šta da pogledam..?
Uzeo sam Galaxy Buds Pro, medjutim u želji da naprave što bolji zvuk, izlazni zvucnik i gumeni nastavci su uzasno veliki i neudobni za nosenje, tako da mi je za sad primarno da nastavci budu razumne velicine i da su slusalice sto udobnije. Npr. AKG žične koje su išle uz samsung telefone nosim po 8h dnevno bez problema, ove pola sata ne izdrzavam. Nesto najblize sto sam nasao da bi mozda meni odgovaralo su Jabra 75t, medjutim vidim da odredjeni broj ljudi ima problem da leva slusalica crkava ili se diskonektuje, jer je konekcija leva->desna->uredjaj. Jednostavno za te pare, ne hvala.
Tako da, od poznatijih brendova (sony, beats, sennheiser) u skupljem cenovnom rangu nista nisam nasao bas idealno za mene, moze preporuka i u višem rangu ali kontam da bubice još nisu na nekom zavidnom nivou pa da uzmem npr. neke Honor Choise koje opravdavaju makar svoju cenu.
Da li neko koristi nešto bezično od KZ, Tribit, SoundPeats, LGa da preporuči neki model? Ili nesto sasvim trece, sve je dobrodoslo
Hvala
 
Nazad
Vrh Dno