Šta je novo?

Kućna multimedija Bubice

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?
Ja sam mislio da je onaj burn in period neki mit. Kad ono stvarno sad bubice (kz ed9) kao da mi zvuce bar 30% bolje nego u pocetku, mozda i umisljam, nekako je bogatiji i cistiji zvuk..

Sent from TT
Ne umisljas. Ja sam ih dao devojci jer su ocajno zvucale (ona ne primecuje razliku naravno), probao ih pre par dana i one odlicne.

Ово је послао 6п!
 
Opet su mi crkle sluske nemam reci vise:d Naravno odmah cim je istekla garancija.
Ako nije problem, preporuka za sluske(bubice) do 15e i do 30e sa Alija ili Gearbesta.
Hvala
 
Zanimljiv ovaj sajt, ja imam ove jedine koje su review Altec Lansing, pod cons pise da je bulid quality crap bukvalno.Posle 6 i nesto god koriscenja i dalje sljakaju kao prvog dana, skroz shit bulid q xD
 
Pa otprilike ovo je probrano iz Kine. Sigurno da ima mesta za jos par modela, ali sigurno je da nema greske ma koje da se poruce sa ovog prvog spiska. Nnisam bio pri parama, a i kevi sam morao da uzmem jedne, inacw sam hteo da kupim neke skuplje bubice, bilo su kod nas na snizenju Seinsher neke, kostale su oko 50€ ili neke slicne cena iz Kinw, pominjane su neke, cini mi sw da su kostale oko 50-60$ par ljudi ih je kupilo.

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam redovno unistavao slusaluce jer svakodnevno slusam podcastove i audioknjige, al evo cini mi se da ce mi Meizu EP51 biti spas. :D Za sada sam veoma zadovoljan sa njima.
 
Jel moguce da ima kopija tih, vec kineskih i mega nepoznatih brendova.. *rollseyes

Sent from TT
 
^Kakve su T2 i uiisii naspram E10?

Sent from my Nexus 5X


Pa bolje su naravno e10, zvuk je prirodniji, sa vise detalja, kvalitetniji u svakom pogledu. Naravno ne i tri puta koliko e10 vise kostaju, ali se oseti razlika bez daljnjeg. Uiisii i T2 uz kvalitetan izvor zvuce jako dobro, i prosecne korisnike su stvarno dobra kupovina, ja sam se opredelio sa uiisii, mozda bi se nekome drugom vise svidele T2, generalno su jako slicne. Ako si audofil i primecujes te finese, onda svakako nemoj kupovati ove jeftine, ako si prosecan korisnik, uiisii slobodno, uz kvalitetan izbor odlicno zvuce za moj pojam.

U svakom slucaju za ove pare se neces pokajati svakako, ja cu uiisii koristiti neko vreme sigurno dok ne nabavim nesto bolje.
 
Pa bolje su naravno e10, zvuk je prirodniji, sa vise detalja, kvalitetniji u svakom pogledu. Naravno ne i tri puta koliko e10 vise kostaju, ali se oseti razlika bez daljnjeg. Uiisii i T2 uz kvalitetan izvor zvuce jako dobro, i prosecne korisnike su stvarno dobra kupovina, ja sam se opredelio sa uiisii, mozda bi se nekome drugom vise svidele T2, generalno su jako slicne. Ako si audofil i primecujes te finese, onda svakako nemoj kupovati ove jeftine, ako si prosecan korisnik, uiisii slobodno, uz kvalitetan izbor odlicno zvuce za moj pojam.

U svakom slucaju za ove pare se neces pokajati svakako, ja cu uiisii koristiti neko vreme sigurno dok ne nabavim nesto bolje.
Ne planiram kupovinu, vise pitam onako jer znam kako zvuce E10 :) Hvala na odgovoru.

Sent from my Nexus 5X
 
Jel moguce da ima kopija tih, vec kineskih i mega nepoznatih brendova.. *rollseyes

Sent from TT

Moguce je :) Cajnizi su majstori u tom ''poslu''.

Nema pravila ali najvece su sanse za kopiranje slusalica koje dozive bilo kakvu ''popularnost'' i hajp po netu (piston, KZ, pomenute rock itd).

Ali dobro, moze da se zakljuci na osnovu komentara i ocena da li se radi o originalima (ali/GB) dok je KP vec ''rizicniji'' jer mnogi u tome vide laku zaradu.
 
Spremam se da narucim ep51, drugar me ubedjuje da uzmem Fostex TE-02. Kazu da su odlicne i neutralne, sto meni odgovara, citao par reviewa i sad ne znam koje pre...

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Pa poredis bezicne i klasicne in ear :) Naravno da su Fostex zvucno iznad Meizu, EP51 se preporucuju jer tesko da postoje bolje i kvalitetnije izradjene bezicne in ear za 28-30$ ali ako ti ne smetaju kablovi onda bolje naruci Fostex ili neke slicne.
 
Evo, Uiisii HM7 na snizenju, odlicna cena za ove slusalice koga zanimaju.

https://m.aliexpress.com/s/item/32659847504.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32659847504&productSubject=-&uttaskid=37002&utcontentid=976&utalgorithmid=2&tracelog=rowan&rowan_id1=eclc_en_7_1_en_US_2017-03-02&rowan_msg_id=veljUTT_37002_$4f82e2a0dd54470e8506b73918c85979&ck=in_edm_other

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk
 
Za te pare su ovo odlicne slusalice, ne treba se ni razmisljati, e sada krastavac uvek ima negativnih iskustava, ali ogromna vecina je bas zadovoljna koliko vidim. Ja sam ih uzeo, dobre se, ovo za kvalitet izrade je teska glupost, bubice su metalne a kabal mat plastificiran i uopstw se ne mrse sto je odlicno.

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk
 
stigle mi juče xiaomi pro hd, to su valjda naslednice prethodnih sa dual driver
http://www.mi.com/en/headphonesprohd/
osim što su slične po izgledu nemaju baš mnogo dodirnih tačaka, počevši od pakovanja koje je ovaj put baš premijum u odnosu na kartonsku kutijicu u kojoj su stigle prethodne, pa sve do zvuka.
malo su teže od prethodnih ali su mi udobnije, dal zbog zaobljenih ivica, malo dužeg vrata ili boljih gumica, ne znam.
hteo sam da izbegnem rečenicu da sam oduševljen zvukom i više nego prijatno iznenađen (kao što jesam) jer sam očekivao samo malo izbalansiraniji zvuk u odnosu na prethodne kojima su falili visoki, a i srednji.
sada sam isprobao naizmenično trojku, "četvorku" i ove nove i stvarno mi za klasu odskaču: basevi su im jaki ali nekako precizniji, nisu tako muljavi kao kod prethodnih dual d. i napokon su izbalansirani sa srednjim i visokim, a zvuk ima daleko veću prostornost.
za nijansu su tiše od "četvorke"
kablovi nemaju više končanu zaštitu već onu gumiranu, protiv uvrtanja...
naručio sam ih preko ibuygou, stigle su mi za ravno dve nedelje
 
Pozdrav, trebaju mi bubice za telefon i ponekad za komp, koje bi mi preporucili do nekih 20e, bitno mi je da imaju dobar bass i pozeljno bi bilo sto cistiji zvuk. Moze iz kine a moze i kod nas.
 
Jedno nubara pitanje:

Obicne bubice koje dolaze uz Samsung telefone se na KP prodaju od 700-1200rsd. Kako zakljuciti da li su originalne?

Cista lutrija, nazalost.

Kapiram da neki preprodavci telefona vade slusalice iz fabrickih pakovanja i prodaju ih odvojeno. A ne bi me uopste cudilo da postoje i prilicno verno odradjene kineske kopije.

Bolje naruci neke od boljih kineskih koje se pominju u temi, do 20$ :)
 
Nazad
Vrh Dno