Šta je novo?

Blueberry NETCAT (MID)

Ukoliko vam nedostaje futrola za NetCat, evo rešenja.
Kupite Springfield bokserice. Njima (mislim na Springfield) se izgleda isplati da prodaju gaće u kesici, ali to je ipak veliki trošak za Blueberry, pa NetCat dolazi go.

Nema dobrog tableta bez dobrih gaća, evo jedna slika sto reči govori (malo su komotnije ali OK)!
5481435681_2efdc6fed4.jpg
 
Poslednja izmena:
mislio sam da nadjem tako neko slicno "dzakce" ali mi je nesigurno. natrpas par ostrijih stvari u ranac i eto belaja...

Ovako nesto meni treba
g_03620890.jpg

ali da pasuje za NetCat

Trenutno koristim ovakvu futrolu ali od 12 incha :) Smejurija ziva
 
mislio sam da nadjem tako neko slicno "dzakce" ali mi je nesigurno. natrpas par ostrijih stvari u ranac i eto belaja...

Trenutno koristim ovakvu futrolu ali od 12 incha :) Smejurija ziva

Nema, sve sam obišao i ništa. Mislo sam da ima nešto slično za veću navigaciju ili digitalni ram, ali ko bi ulicom teglio toliku navigaciju ili digitalni ram. :wall:
 
wizlo, donecu ti ja jednu torbicu za 10, gratis jer si sladak decko :*
 
o-O hvala
Sto vise gay to bolje :)
 
Gde ima to ? Posto ja teglim jedan .
Mada za 10" bi mi vise odgovrala ona gay torbica

To nas Blueberry tera na gay.
Mogli bi da je prodaju torbicu, ako već neće da bude sastavni deo pakovanja (mada na njihovom sajtu i dalje izgleda da se uz uređaj dobija torbica).
 
Cao ljudi,
Uzeo sam netcat tablet pre 2 nedelje, iskreno odusveljen sam.
Za te pare ne ide ona fore :''Koliko para toliko muzike''...vec '' za malo para, mnogo muzike...'' :D
Sve u svemu, zeleo bih da ga iskristim maximalno, i da mi to bude dnevna sveska za sve.
Imam pitanje, za vas...
Na sajtu mu pise, da podrzava GSM USB modem-e, te sam razmisljao gde to da kupim...
Nisam video na MTS-u da podrzava androidov sistem taj njihov modem.
Mozda ni ne treba da podrzava, vec se nadje driver...
Ako neko zna odg, neka mi odg...bicu mu zahvalan:)
pozdrav svima

MREZNA MACA RULES :banana:
 
Ne znam da li smem da napisem ime firme ovde, ali eto da kazem da sam ja svoj 3G modem kupio u Telenoru jer su jedino tamo imali Huawei 1552 model koji je podrzan

Ako sam ucinio greh molim moderatora da me bicevanjem kazni kao primer drugima :) :) :)
 
Da li neko moze da mi kaze kako instalirati Flash Player 10.1 ili neku drugu verziju da bi pretrazivac, recimo Dolphin, mogao da ucitava flash sadrzaj, video, igrice itd. Instalirao sam verziju 10.1 ali kao da nisam jer ne prepoznaje nista sto je u flash-u na sajtovima, kao da nije ni instaliran.

Hvala unapred
 
postoje varijante, ali za sada je sve to modovanje sistema, sobzirom da je netcat 2.1 i dalje. 2.2 ima JIT compiler koji omogucuje flash izmedju ostalog, sto nije slucaj sa 2.1

google malo, postoje varijante za full enabled flash za 2.1
 
Instalirao neki MobileVOIP apk za telefoniranje fiksna/mobilna mreza preko voipstunt.com-a
i kao radi :)

Nema video poziva ali je super jer moze da se telefonira :)
 
Al se placa ? Psoto vidim za srbiju nema free call
 
Al se placa ? Psoto vidim za srbiju nema free call

Izadje oko 0.25-0.30evra po minutu za mobilni. Fiksni jos nisam testirao, ali kazu kao 0.06e
U sustini ovo je sto se kaze ili za ne daj Boze, ili ako neko ode u inostranstvo pa da se javi kuci da ga ne oderu po nekim privatnim posticama/govornicama, ili eventualno ako treba da pozovete nekog u inostranstvu

Pozive sam probao preko wifi-a a moracu i preko 3G modema cisto da vidim na sta ce da lici, nego mi nije trenutno tu.
 
Pa za to valjda postoji skyp-e i jos 10 slicnih programa . Po cemu je ovo bolje ?
 
ovo radi na NetCat-u :) :) :)

Ako je neko nasao jos neki program ovoga tipa a da radi na NetCat-u neka javi
 
Odkako su se pojavili oni Prestigio/Archos modeli (a ima jedan za 19k puno bolji od ovog netcat-a) netcatu mora dobro cena da padne da bi konkurisao.
 
Odkako su se pojavili oni Prestigio/Archos modeli (a ima jedan za 19k puno bolji od ovog netcat-a) netcatu mora dobro cena da padne da bi konkurisao.

Verovatno misli na multipad modele 5070c i 5100c od Prestigia...nisam bas siguran da je bolji...ekran je rezistivan u toj gami, a i ram je 256MB, pri cemu se koriste rockchip procesori na 680Mhz...

Ali zato kad se predje u klasu iznad, modeli 7070c i 7100c imaju 1Ghz cortex A8 platforme, sa multitouch kapacitativnim ekranima...

Ocekivana retail cena ide od 170 do 300eur...evo linka: http://www.prestigio.com/products/personal-computers/Tablet_PC
 
Ima, idi pogledaj teme o multipadu u tablet podforumu, i naci ces prodavnice...mislim da je jednaa od njih i gigatron...
 
Ima, idi pogledaj teme o multipadu u tablet podforumu, i naci ces prodavnice...mislim da je jednaa od njih i gigatron...

e super hvala za info. moje misljenje... MultiPad PMP7100C definitivno ... jeste da je 30.000 ali brate mili 10" multitouch . android 2.2 i sto je najbitnije FLASH!!!

Ajd ako neko moze da priusti da se otvori za jedno 30k da ga kupi pa da snimi malo rad sa njim.
 
Meni je 7ica mnogo adekvatnija, 10ka mi nesto povelika...mada nisam jos probao da bih komentarisao...za sada imam nook color sa cortex A8 procesorom omap 3621 i znacajno boljim ekranom (a verovatno i baterijom) tako da kupovinom nekog od navedenih modela ne bih nista dobio...e sad verujem da ce Prestigio mozda do kraja godine izbaciti i neki model sa cortex A9 platformom, onda moz' da pricamo...
 
Meni je 7ica mnogo adekvatnija, 10ka mi nesto povelika...mada nisam jos probao da bih komentarisao...za sada imam nook color sa cortex A8 procesorom omap 3621 i znacajno boljim ekranom (a verovatno i baterijom) tako da kupovinom nekog od navedenih modela ne bih nista dobio...e sad verujem da ce Prestigio mozda do kraja godine izbaciti i neki model sa cortex A9 platformom, onda moz' da pricamo...

koliko si platio i ako imas neki link. kucao sam u Google-u ali nisam siguran da sam nasao pravi link
 
Nazad
Vrh Dno