Šta je novo?

[Blizzard MOBA] Heroes of the Storm

nije 20 nego 30 za pobedu :p

meni je jedan lik koji je lvl 45 rekao da dobija preko 50 golda po pobedi, mozda kasnije sto si veci lvl to vise golda dobijas za pobedu :D
 
Ocigledno, posto sam ja lvl 5 i upravo dobih 20 golda za win :)
 
ajde gospodo, ko je voljan za druzenje neka me doda: Seraph#2661
inace, kada se igra sa nekime koga imas u prijateljima dobija se +50% exp
 
Grunt#2459 dodajte me, igram svaki dan 2-3 partije kada nadjem vremena.
 
Maksimalni level je 40, isto se golda dobija na svakom levelu ali svaki dan kada se ulogujes dobijes novi daily quest koji ne moras odmah da odradis(mozes da skupis 3 razlicita questa a mozda i vise,nisam isprobao:) )...
 
Kud prodade stari acc sa warcraft III... Na tom sam u prvom wave-u dobio Diablo u beti.
Izgleda da ne daju pristup ljudima koji nisu nista kupili :D
 
Kontam da ce masovno poceti da pustaju ljude sada od 13tog januara kada krece closed beta xD
 
Jel dobio neko invite za betu? Meni jos nista nisu poslali :/
 
Jel dobio neko invite za betu? Meni jos nista nisu poslali :/

Meni nisu poslali kljuc nego sam direktno dobio igru na acc, mozes da vidis da li si dobio igricu tako sto odes na tvoj battlenet profil i vidis ka li mozes da skines HotS
 
Moras u bnet podesavanjima u accountu da podesis beta testing za igru. Nisam ni primetio do sada da mi Overwatch i HOTS nisu otkaceni.
 
Poceli su juce sa deljenjem kijeva za betu, mada mislim da je sve otislo do sad. Bice jos 26. januara.
Inace, zasto ova tema stoji u Igre za PC, umesto u Online igranje?
 
Kako da nadjem dobar pouzdani sajt da se prijavim da mi daju key za Betu?
Hvala
 
napravis account na battle net i prijavis se.
 
da
 
Dali neko mozda ima igru Heroes of the storm a da nema na nalogu neku full igru koja se placa?
 
Kljucevi su globalni, biras server na kojem hoces da igras u launcheru.
 
Ja sam se zajedno sa drugarima prijavio, pa slagacu te, ali pre skoro godinu dana, tj cim su najavili heroes of the storm i stavili da moze da se prijavi. Njih 8 je dobilo, ja nisam. :mad:
 
https://www.hotslogs.com

Sajt gde upload-ovanjem svojih replay-eva mozete dobiti "priblizan" MMR. Vise od tri miliona igara uploadovano do sada, tako da dosta vasih igara je vec tamo, samo treba da napravite profil i ubacite igre koje nedostaju. Ovo ce taman sluziti dok Blizzard konacno ne ubaci lige i ranking sistem. Takodje sadrzi dosta informacija o statistici win-rate, talenata i ostalih stvari pojedinih heroja.
 
Poslednja izmena:
Postoji vec ranked, samo trebas da otkljucas 10 heroja da bi mogao da igras.
 
Dobio sam na giveway sajtu key za ovu igru, ali iskljucivo moze da se aktivira iz Australije i Novog Zenlanda.
Heroes of the storm ANZ Beta key.
Ako nekoga znate ko zivi negde tamo a zeli ovu igru moze da slobodno me kontaktira.
0638763841
 
Ja sam cekao jedno 6 meseci pre nego sto sam dobio, imao sam ga na accountu jedno mesec dana a nisam ni skontao. :D
Udjem da igram Hearthstone pre koju sedmicu kad ono HotS dole...
Kako god, igra je solidna, pogotovo sad kad su ubacili i draft, ne vidim neku buducnost u E-Sports-u, ali moze se casually igrati.
 
^ Probam i ja, ulogujem se na nalog, i stoji i meni beta da moze da se instalira, ko zna kada sam dobio, ja sve cekam obavestenje na mail da mi stigne.
Bas me zanima kakva je kada se igra, deluje bas neobecavajuce kada se gleda streaming, ali ko zna.
 
Veoma je zarazna za nekog ko nikada nije igrao niti LoL, niti Dotu.
 
Nazad
Vrh Dno