Šta je novo?

[Blizzard MOBA] Heroes of the Storm

najs :) fala za info... jbte 18k viewers :)
 
ako neko nadje link za VOD, neka okaci :)
 
hvala, ali treba mi youtube, ne radi mi twich na telefonu :D
 
hvala cheers
 
radi fora.

deluje krajnje interesantno, kroz ceo tutorijal sam imao onaj warcraft3 osecaj.
u svakom slucaju igranje Illidana posle svih ovih godina mi je gotovo donelo suzu u oku :(
 
:)
 
Odigrah protiv botova jedan match i bez obzira sto je ovo alpha i sto nemamo kompletan talent tree,mogu reci da je zaista odlicno,bar tako deluje,videcemo final release.
Velika prednost HOS-a bi po meni mogla biti cinjenica da su vecina popularnih moba(koje su mix rpg-a i rts-)tipa dota,hon,lol ili one manje u stvari vise rpg nego rts.Ovde msm da je obrnuto,ok talent tree je preuzet na foru wow-a i sve to,ali nema itema,heroji imaju zajednicki exp na nivou tima,i naravno najvaznija stvar vise mapa sa eventovima koji zahtevaju mnogo vise potrebnog micro skilla i planiranja nego u ostalim moba igrama.Ili bolje reci brawler a ne klasicna moba:p
Zaista deluje obecavajuce,a onaj intro za tutorial je jos jedan dokaz ko je blizzard sto se tice ingame filmica :)
 
Poslednja izmena:
Hoce li neko postovati upustvo ovde kako da se pokrene taj tutorial ili vs botova, posto su linkovi uklonjeni :)
 
Poslednja izmena:
Kripparrian je sinoc najavio da ce igrati novu igru uskoro, a pre toga se saznalo da ga je Blizzard zvao da promovise HotS. Navodno treba "uskoro" da pocne. Samo sto imam osecaj da ce biti friends & family opet kao sto je bilo sa RoS.
 
ja samo cekam da izadje HotS i da batalim lol :D
 
Gledao sam neke strimove (pocela je alfa danas) , igra je prilicno kazual. Heroji i okolina su iz wow diablo lore sto daje poseban smek igri. Sistem sa herojima je isti kao u lolu imaju nedeljni free heroji. Ne ocekuje se da igra bude kompetitivna jer nema farmanja...
 
Hm, nisam nesto odusevljen... Stvarno mi se cini da su za ovu igru zakasnili jedno 3-4 godine...
 
meni se svidja sto nece biti toliko farmanja, vise ce biti da se exp dobije sto pre, za sada mi se svidja kako izgleda
 
Deluje interesantno,ali opet nzm,bez itema igra mi nema nekog smisla,iako deluje jako dobro,ali bez itema mi nekako deluje prazno.
 
mozda gresim, al cini mi se da ako nema itema, vise skill dolazi do izrazaja ..
 
Poslednja izmena:
Nema itema ?? Na sta se gold onda trosi lol
Gledao sam danas malo Force-a kako igra i bas mi se svidelo kako izgleda, ali nisam provalio da nema item-a xD Nemogu da zamislim MOBA igru bez njih... Al svakako jedva cekam da probam licno tamo za godinu dana kada se blizz smiluje da mi posalje invite.
 
Pretpostavljam da ce se novi heroji dodavati vremenom kao u doti (kao i skinovi/mountovi) ili je u startu vec sve tu, samo treba da se kupi?
 
Nazad
Vrh Dno