Šta je novo?

Black Myth: Wu Kong

DBraveZ

Slavan
Učlanjen(a)
30.04.2010
Poruke
3,852
Poena
375
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD 5800X3D + Deepcool AK620 Zero Dark
Matična ploča
GIGABYTE B550 AORUS ELITE V2
RAM
CORSAIR Vengeance RGB RT 32GB (2x16) DDR4 3600MHz CL16
GPU
INNO3D RTX 3080 ICHILL X4
Storage
2 x Kingston 2TB KC3000 Nvme M.2 SSD PCIE 4.0 + Crucial MX500 2TB SSD Sata
Zvuk
Edifier R2850DB + Sony WH-1000XM3 + Steelseries Arctis 7P+
PSU
Antec Signature SP1300 Platinum + Seasonic Prime GX-1300 Gold
Kućište
PHANTEKS Eclipse P600S white
Monitor
Dell G3223D + Hisense H65A6500 + AOC Q3279VWFD8
Miš & tastatura
Logitech G502 X White + Patriot Viper V760
Ostale periferije
Playstation 5
Laptop
Asus ROG Strix G513QR (Ryzen 7 5800H + RTX 3070 + 16GB + 512SSD), 15,6" 1080p 144Hz
Mobilni telefon
Poco F3 8/256
Pristup internetu
  1. Optički internet



Soulslike Action-Adventure RPG.
Meni deluje sjajno.
 
Ovo podseca na Monkey King filmove sto se kod njih vrte. Ali ono sto se moglo videti iz ovog video snimka obecava.
 
...a game that has probably yet to sign publishing or distribution deals of any sort, this is hugely impressive.

The footage seen above has been in development for more than 2 years using Unreal Engine 4.

You’ll be glad to know that the game is targeted to release on the PC and consoles but don’t hold your breath just yet since it’s probably a couple of years out from release, right smack in the heart of the next generation.

Game Science started back in 2014 with ex-Tencent games employees and have created mostly PC and Mobile games, with Black Myth possibly being their most ambitious endeavor yet. You can bet Sony and Microsoft phone lines are already busy making some arrangements.

https://onemoregame.ph/black-myth-wukong-gameplay-trailer/
 
Impresivno. Ovih 13min mi deluje bolje od svega sto su Sony, Microsoft i partneri prikazali ovog leta.


Concept art:
006h-YGk-Fly1ghx4flwmljj31hc0u0h97.jpg

006h-YGk-Fly1ghx4fk44fjj31hc0u0hdt.jpg

006h-YGk-Fly1ghx4fkjnd0j31o00u01ky.jpg

006h-YGk-Fly1ghx4fkntnzj31o00u07wi.jpg

ebdba569ly1ghx47nl4zpj21o00u0x6s.jpg

ebdba569ly1ghx47kfb5pj21o00u0x6s.jpg

ebdba569ly1ghx47t8rd9j21hc0u0u10.jpg

ebdba569ly1ghx47qb0zsj21o00u04qt.jpg

ebdba569ly1ghx47dpkpxj21hc0u0qv8.jpg
 
Kvalitet animacije pokreta je neverovatan, zinuo sam k'o klinac dok sam gledao boss fight.
 
Mogu da kazem samo wauuu, gameplay i grafika razbijaju. Od svih najava ova me je najvise fascinirala i jedva cekam da izadje.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Izgleda top, pogotovo onaj fajt sa vukom///
 
Fenomenalna grafika + kineska mitologija + svet fantazije + glomazna čudovišta = uzmite moje pare za ovo! :)
 


Deluje da nije Soulslike, vec mnogo lakse, sto mi se svidja :) (sta cu kad su mi mnogo teske takve igre)
 
Ja se nadao soulslike ali igra svejedno izgleda dobro. Ako ima slajder za tezinu jos bolje.
Igra graficki izgleda odlicno , sneg ostavlja fenomenalne tragove. UE5 engine izgleda prilicno dobro.
 
Teksture su fantazija, Boss fightovi su mi nekako bili slicni. Svakako mora da se proba :)
 
 
Je li always-online?
Kakva je monetizacija?

EDIT: Ok, jednom kupiš, sa mogućim (čitaj: definitivno) DLC-jevima i "nećemo da budemo P2W, majke mi" in-game mikrotansakcijama...
 
Poslednja izmena:
 
Kako radi p2w u single player igrama? Šta tačno plaćaš?
Ako pogledamo asssassins creed origin , Odyssey i diablo immortal onda ne sluti na dobro. Mogu da prodaju xp boost , weapon packs , armor packs , razne skinove , materijale za craftovanje.
 
Mene samo zanima ima li ovo Save opciju, jer ja posle Elden Ring ni sta slicno ne pokusavam, nemam ni vremena ni strpljenja :)
 
Ako pogledamo asssassins creed origin , Odyssey i diablo immortal onda ne sluti na dobro. Mogu da prodaju xp boost , weapon packs , armor packs , razne skinove , materijale za craftovanje.

OK, ali šta je tu tačno p2w? p2w i dalje znači pay to win, ili ima neko drugo značenje? Nisam ništa kupio u tim igrama i bez problema sam ih prešao, ne vidim da sam propustio nešto zato što im nisam dao pare.
 
OK, ali šta je tu tačno p2w? p2w i dalje znači pay to win, ili ima neko drugo značenje? Nisam ništa kupio u tim igrama i bez problema sam ih prešao, ne vidim da sam propustio nešto zato što im nisam dao pare.
Ako volis grind super , ja nisam presao assassins creed origin jer nisam mogao da progresujem main misije zbog levela i bio sam prinudjen da kupim xp boost ili da radim dosadne side misije. Mozda se nije najbolje izrazio sa p2w ali svakako se misli na mikrotransakcije. Sramota je ubaciti xp boost i druge transakcije ako vec prodajes igru za full cenu.
 
lol za single player igru i da bi ubijao npcove? Mogao si da smanjiš težinu? Ali dobro, svako radi sa svojim parama kako i šta hoće.
 
lol za single player igru i da bi ubijao npcove? Mogao si da smanjiš težinu? Ali dobro, svako radi sa svojim parama kako i šta hoće.
Nisam kupio xp bost , nisam se dobro izrazio. Batalio sam igru jer me je primoravala da kupim boost ili da grajdujem side misije koje su dosadne.

Edit: haha jos se pitam sto kovac tibor koristi ovaj zacudjeni smajli za reakciju.
Trebao sam da procitam sta sam napisao jos jednom .
 
 
Mene samo zanima ima li ovo Save opciju, jer ja posle Elden Ring ni sta slicno ne pokusavam, nemam ni vremena ni strpljenja :)
Deceniju sam izbegavao SOUL igre, počeo ER kada je izasla...Brzo sam batalio, a onda sam samo jos jednom ušao na mapu da nesto pogledam! I BUM, nesto je kliknulo... Ode preko 150h... Sada jurim samo taj gameplay, sve drugo me smori brzo i zaboravim....ER pamtim skoro celu igru.... Ovu čekam bas, ne daj boze da bude klasik SAVE :sneaky:
 
Nazad
Vrh Dno