Šta je novo?

Black Friday (shopping)

Poslednja izmena:
Čovek je napisao za SSD 120GB, ne za sdhc karticu...
 
Uzeh ovog Kingstona hvala na obavestenju.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja uzeo 2 komada. Imao i neke bodove pa me izašli po 2200.
 
Kako se koriste ti bodovi?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ako imas nalog na Gigatronu, prilikom svake kupovine dobijas bodove. Hiljadu dinara jedan bod. Jedan bod 20 dinara. Dodatno dobijas bodove kad udjes u istoriju svoje kupovine i opises i ocenis neki proizvod (5 poena). Prilikom kupovine online (ako si logovan) imas opciju da cekiras bodove i upotrebis ih prilikomkupovine. Za dodatne informacijena sajtu gigatrona imas sekciju gigatron bodovi.
 
Imam u gigatronu 31bod.kupicu bezicni mis za 50% jeftinije ovih dana.
 
Da li je neko kupovao u gigatronu za black friday?
Naknadno sam procitao da se tada bodovi ne racunaju?
To vazi navodno i za sok cene?
A nije mali broj bodova u pitanju?

Poslato sa AGS-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Kupovao sam ja. Pitaše me da li imam bodove za iskoristiti (nisam imao, ali su makar pitali).
 
Racunaju se bodovi, samo je bitno da ne zaboravite na kasi da im naglasite za bodove :)
Ja sam oko 45k potrosio kod njih...
 
Jel sam ja lud ili nesto tumacim pogresno?
Pise da se ima rok posle kupovine 15 dana registrovati i dodaju se bodovi naknadno.
Ja po tome imam 74 boda ali sada opet neke nedoumice.
Ne racunaju se bodovi prilikom kupovine black friday ili sok cene...
A i ko ce u onoj opstoj ludnici jos pitati za bodove.


Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
U roku od 15 dana od kupovine stizu bodovi, upravo sam isao do gigatrona i obavio jos jednu kupovinu, gde su mi takodje ubelezili bodove...
 
Jesi li imao registrovani nalog ili karticu vec prilikom prve kupovine?

I drugo bitnije... Kupovao si nesto sa regularnom cenom ili vec na popustu?



Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Jel sam ja lud ili nesto tumacim pogresno?
Pise da se ima rok posle kupovine 15 dana registrovati i dodaju se bodovi naknadno.
Ja po tome imam 74 boda ali sada opet neke nedoumice.
Ne racunaju se bodovi prilikom kupovine black friday ili sok cene...
A i ko ce u onoj opstoj ludnici jos pitati za bodove.


Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka

Ma sve se računa. Ja sam sad pre par dana uzeo Panasonic baterije alkalne AA i AAA. Ukupno 18 komada, bile na akciji i koštale bi na akciji 695 dinara, i iskoristio 16 bodova na već akcijsku cenu i ispale me 375 dinara ukupno za 18 komada. Najeftinije na tezgama su 60 dinara komad.
 
Jesi li imao registrovani nalog ili karticu vec prilikom prve kupovine?

I drugo bitnije... Kupovao si nesto sa regularnom cenom ili vec na popustu?



Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka

Imam nalog kod njih vec 4-5 godina, bukvalno od nastanka te price sa bodovima...
Kupovao sam sad za black friday Laptop na akciji 30%, black n decker srafilicu takodje na akciji i tablet na akciji...
A i pre toga sve sto sam uzimao i skupljao bodove prosle godine i letos je bilo na akciji pa sam skupljao bodove :)
 
Apropo Tehnomanije, ,par reči u njihovu odbranu.

Kupovao sam brdo stvari kod njih - od frižidera, veš mašine, televizora, vrlo skupog monitora, itd. Svaki, ali bukvalno svaki put su momci ispali maksimalno korektni - doneli mi paket bukvalno na noge, drugi ti istovare na ulicu i boli ih uvo.

Druga mnogo bitnija stvar - svaki put su oni lično i na sopstvenu inicijativu otvorili paket i pregledali uređaj da se uvere da nema fizičkih oštećenja.

Jedino što mi pada na pamet za slučajeve navedene na YT snimku jeste da su se kupci nalazili van Beograda, pa im je paket dostavljala kurirska služba.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
MediaMarkt nastavlja akciju.
1060 od 6gb + ssd od 240gb + igra, sve za 255e

d11dd40ad634d2445dbc9d820b03d00d.jpg


TT over 6X
 
Asus Turbo .... meeeeh

Jeste povoljna ponuda, nema šta, ali je ipak u pitanju konfekcija :)
 
Apropo Tehnomanije, ,par reči u njihovu odbranu.

Jedino što mi pada na pamet za slučajeve navedene na YT snimku jeste da su se kupci nalazili van Beograda, pa im je paket dostavljala kurirska služba.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Van BG dostavlja City Express (mozda jos negde dostavlja Tehnomanija direktno ali to vec ne znam).

Prvog puta iskustvo sa City bilo uzasno jer sam se jurio s njima jedno 5 dana oko fleske najobicnije, a kad je drugi put njihov kurir donosio TV iz Tehnomanije, u sred guzve oko Black Friday TV su iz Tehnomanije poslali vec u petak kad im je bio haos, i taj isti City je dostavio to vec u subotu.

Tako da ono, kako se kome zalomi izgleda po pitanju kurira.
 
Jel neko ko je narucio Intelov SSD iz emmija kada je bio popust dobio isti?
 
Ja nisam. Neko je napisao da ti SSD-ovi kod njih u radnju stižu sutra. Ko zna kad ćemo ih mi dobiti.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Neće mi SSD stići danas kako su najavili. Čekaju uvoz i nadaju se da će stići uskoro. :D

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
 
Ja sam se ponadao da će danas stići... Čak sam sve spremio potrebno za instalaciju sistema. Ko zna do kad ćemo čekati....

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno