Šta je novo?

Black friday 2021

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Porucen Galaxy Active 2 za 120e iz DE, hvala onome ko je ostavio link za OTTO radnju danas dok sam cesljao temu sam primetio, a vec duze vreme merkam ovaj sat :)
 
Sad gledam ovu ponudu u Tehnomaniji za Sony OLED-e A80J i A90J, čini mi se da nikada nisam video da su ih nudli jeftinije od ovoga, naročito najveći od 77" koji može da se uzme za cca 3k sad. Još da i dalje daju 5 godina garancije :)

Sve su u pitanju izloženi modeli, mogu da se kladim. Kupio nedavno 55X85J, odličan popust bio, čak su ga oglasili za online prodaju, stigao lepo spakovan da se ne primeti ali kad sam počeo da raspakujem, bilo je očigledno da je izloženi model.
 
Naravno bez da si odma tamo u 00:00 spreman kao zapeta puska nista, crni nije ni bio na startu samo beli i roze (8GB verzije) :)
 
ahahah, neko se preračunao za jedan dan, sve prodavnice izbacile ponudu jedan dan ranije.... da ne komentarišem ponudu koja je katastrofa. Pazite na gigatronu, umalo da se zeznem, sluške JBL na slici sa reklamnog banera nisu te koje se i prodaju, slika je od drugog skupljeg modela, taman sam mislio da će stvarno dati neki stvarni popust....
 
 
Ima u gigatronu onaj Xiomi 11 lite 5g ne ,ista ponuda kao u Mi storu sa poklonima
Nešto se zeznuli ,prvo piše da akcija za telefon je prekosutra ,a kada se prelista ponuda pojavi se po akcionoj ceni kao Mi store


 
@alex035, da ista je ponuda, samo na Gigatron sajtu kazu da do 01.12 je moguca prijava a to istice za koji dan, dok na stranici xiaomi srbija kazu do 15.12 je prijava za poklone.
 
Porucen Galaxy Active 2 za 120e iz DE, hvala onome ko je ostavio link za OTTO radnju danas dok sam cesljao temu sam primetio, a vec duze vreme merkam ovaj sat :)
Nema na čemu, drago mi je da sam bio od pomoći!!

Imate sjajne ponude i za huawei watch gt2 i gt2e za tipa 70-99€ Što je sjajna cena zaista…razer miš basilisk v2 koji je kod nas 10k je tamo na akciji za 33€..ima dosta toga zanimljivog. Ovi popusti kod nas se mogu nazvati sve osim popusti…

Ko ima nekog u US, pogledajte bestbuy.com sajt…bio je dil za laptop sa ryzen 7, rtx3060, 16gb rama, 512gb ssd za 899$…i još brda toga..
 
Tražim kuler za procesor, ima li neko da daje popust?
 
Kupio u Gig... 11 lite 5g 128/8 NE crni, zovu jutros, bio samo jedan takav 😀, ima isti takav samo 6gb model, hoćete taj, dve je hiljade jeftiniji. Otkazao porudžbinu. Koliko sam skapirao, to je politika firme takva, da se drži namenski nešto woow što nema, da ljudi kupe, da im se nudi posle ono što ima jer neki ipak pazare, jer sa početka niko ne bi išao na slabiji model itd..
 
Poslednja izmena:
Ima li negde dobrih akcija za televizore?

Zanima me neki LG 75" IPS, mozda i neki bolji Hisense/TCL 75" IPS, ali nista zanimljivo ne nalazim..
 
Kupio u Gig... 11 lite 5g 128/8 NE crni, zovu jutros, bio samo jedan takav 😀, ima isti takav samo 6gb model, hoćete taj, dve je hiljade jeftiniji. Otkazao porudžbinu. Koliko sam skapirao, to je politika firme takva, da se drži namenski nešto woow što nema, da ljudi kupe, da im se nudi posle ono što ima jer neki ipak pazare, jer sa početka niko ne bi išao na slabiji model itd..
Pojavio se na Mi store opet 8/128 crni proverite u toku dana izgleda oni nabavljaju nove kolicine u letu :D
 
^^Kupio sam ja jedan i kolega kaže da je uspeo jedan crni malo pre da kupi, bilo je u međuvremenu, sad vidim da nema.
 
Ja porucio sad crni 6/128.
 
ima jos mala kolicina u ada mall. kupio sam crni od 6gb... ostalo jos valjda 2

od 8gb ima par roze boja i samo jedan jedini beli ali otvoren. Navodno otvoren da pokazu boju kupcu..Nisam hteo da ga uzmem svakako, a znam da ne otvaraju kad sam ja pitao za boje :) Ko zna sta, stakako taj od 8gb nisam hteo...

Dakle po ovome je ostalo ukupno 6-7 komada od toga pola su roze modeli od 8gb :D blago roze, ali roze :D
black friday u srbiji= poneki šjaomi :) to tigre!
REalno oni jedini i imaju koliko toliko ok popuste. OStali retko (realme 8 npr mozda moze da prodje). Svakako kome treba mob a nije izbirljiv uvek za black friday bude nesto ok
 
Uđoh malopre u Tehnomaniju u Zemunu, natrpali radnju nekim škartom, sniženja katastrofa a prazno, nigde nikog.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno