Šta je novo?

Black friday 2021

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ako neko sazna koji se tablet dobija kao poklon nek javi.

Evo da odgovorim sam sebi, dobija se Xiaomi Mi Writing Tablet 13.5"
Da nije tuzno bilo bi smesno. Toliko o Serbia Black Friday
 
Poslednja izmena:
Ako odredjenog Xiaomi proizvoda nema na mi-srbija za online porucivanja, najverovatnije da ima po njihovim radnjama, bilo uvek kod prethodnih akcija. Zovite radnje.
 
Neki robot usisivač na dobrom popustu? Mi store se baš i nije proslavio sa popustom na usisivače.
 
Čak sam našao za mnogo radnji i dosta proizvoda da su podigli cene. Onaj koji ne prati stalno kako se kreću cene, misliće da je stvarno nešto sada na popustu.
 
Off, koji beše sajt za praćenje istorije cena?
 
Ovo je najslabiji BF u zadnje 3-4 godine, ubedljivo. Tu isključujem samo telefone, tu ima solidnih ponuda za one kojima je to interesantno.

Javite ako negde ima dobar MESH wifi sistem na popustu, ovo u Gigatronu je sramotno.

edit: pazi ove kraljeve što daju lazy bag-ove uz laptopove, a prošle godine išla 30% akcija na maloprodajnu cenu. :eek:
 
Da li je se nekome promenio status porudžbine iz priprema u skladištu u poslato ili nešto drugo na mi srbija shopu ?
 
Uzeo u Gigatronu plavi xiaomi 11 lite 5g 8/128. U radnji bila samo 2 plava. Hteo sam crni ili beli ali... krastavac.
 
Neka preporuka za laptop do 100k? Malo sam se pogubio u ponudi, našao sam Thinkpad za 88k za sada.
 
I kod mene status skoro ceo dan priprema u skladištu. Kad ti se status promenio ?
 

Ako neko sazna koji se tablet dobija kao poklon nek javi.

Evo da odgovorim sam sebi, dobija se Xiaomi Mi Writing Tablet 13.5"
Da nije tuzno bilo bi smesno. Toliko o Serbia Black Friday

Cim pise "poklon tablet" odmah znas da je neki jeftini krsh i da je polu-prevara marketniska. Da je nesto vredno odma bi veliki slovima ispisali sta tacno daju :)
 
Ni pravi ni krivi, ni kinezi se nisu drznuli da tu dečiju tablu za crtanje nazovu drugačije nego što jeste. Pogrešan marketing najjadnije vrste
 
Crni mop pro za 35K je dobra ponuda
Ta cena je redovna u nekim drugim radnjama, npr. bcgroup, i za beli i crni, crni je cak u jednom momentu bio 33K...
Znam, jer sam pratio poslednjih mesec dana, svakodnevno, dok nisam odlucio koji da kupim. Ispade da su u Mi-Srbija najskuplji...
 
Ima li neki LG povoljno. 43 inča treba meni, koleginci 55-65. Cena do 50000/80000 rsd.
 
Da razjasnim svoju dilemu od pre par dana - Gigatron nije ponovio važenje promo koda od prošlog vikenda. Dakle, baš na Black Friday 2021. ne važi više kod koji glasi BF2021
Potez dostojan da uđe u udžbenike o savremenom marketingu i poslovanju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno