Šta je novo?

Black Friday [2018]

Mada, s obzirom na odlicnu cenu, cisto sumanjam da imaju neku znacajnu kolicinu na raspolaganju :(

antec-750w-gold-neverovatna-cena.jpg

Antec je obezbedio dovoljnu kolicinu za trziste Srbije...
 
Je l' bilo sta preko da ste videli da je bilo bas dzabalesku, nesto zasta su Ameri jedni drugima pravili otvoren prelom :)

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

Koga to zanima, ima Amazon Dot 3 i Google Home mini za 25$, jos 10 dolara za slanje preko nekog od re-ship servisa posto niko ne salje direktno za Srbiju, a posto su mala pakovanja, postoji velika sansa da prodju bez carine. Pa kad vam je dosadno da imate skim da procaskate.
 
Poslednja izmena:
.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Nestalo dakle, toliko o tome.

Menjali su bar 3 puta dostupnost dok sam ja pratio od juce.

Evo ga u Emmi za 13k, opet je jeftinije od te Tesle ali nije vise tako dobra ponuda.

https://www.emmi.rs/televizori-tv-32-dled-fox-32dle80-1366x768-(hd-ready)-hdmi-usb-vga-analogni.11.html?productId=77377&utm_source=eponuda.com&utm_medium=product_price_click&utm_campaign=Eponuda.com&code=c666

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Kome trebaju periferije, ima HyperX Alloy, fullsize sa Cherry MX Brown svičevima u Gigatronu za 8000 i Logitech G305 Wireless u Computerlandu za 6600, obe cene su dosta dobre.
 
Black friday deals

0928eb746e4224a54b12593541d5ee22.jpg


Okej dil kome ne smeta sto je slim u pitanju. Isti dil je i u Gigatronu.
 
Poslednja izmena:
@taj tv od 9999 dinara
Hteo sam ja da uzmem kao poklon nekome, ali nema dvbt2 podrsku tako da je njesra.
 
Koga to zanima, ima Amazon Dot 3 i Google Home mini za 25$, jos 10 dolara za slanje preko nekog od re-ship servisa posto niko ne salje direktno za Srbiju, a posto su mala pakovanja, postoji velika sansa da prodju bez carine. Pa kad vam je dosadno da imate skim da procaskate.

Zanimljiva mi ova ponuda Google Home Mini i Chromecast za 45$. Nemam nikakvog iskustva, ali me zanima da li ako bocnem CC u tv i preko Home kažem pusti to i to sa YT će on moći da pusti na CC? Isto me zanima i za Netflix.
 
Trebalo bi, ali posto nemam Google mini, ne mogu da tvrdim 100%.
https://www.youtube.com/watch?v=xFxOEtMdNUE
Moze sa obicnim Google Home, tako da nema razloga da ne radi mini, on samo ima malecki zvucnik. Pogledaj malo po netu, mora da ima iskustava u vezi toga. Jedino sto ako uzmes oba zajedno, pakovanje nece biti toliko malo, tj sansa da te ocarine je veca. Sa druge strane, za razliku od kineza, sigurno ce ici original faktura, pa ce te na 45$ dazbine doci oko 1000 dinara, sto nije strasno.
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li je u potpunosti za ovu temu, ali ne može da škodi.

Udemy ima akciju gde se za jedan kupljeni kurs od 9,99$ na Black Friday dobija još jedan kurs po izboru na Cyber Monday. Ponuda traje još 16 sati.

Samo jedan deal po nalogu doduše.

I FitPass daje popust od 50% na mesečne pakete Basic, Classic i Premium, kao i popust od 30% na tromesečni paket Classic S.
 
Poslednja izmena:
I od ovo malo komponenti što su iole bile na nekom popustu, nije bilo moguće kupiti.

Poslao sam još sinoć upit u Emmi za 256GB SSD Intel 545s gde mi je jutros rečeno da moraju da provere dostupnost istog kod dobavljača i da ću biti obavešten.

Pošto nisam dobio nikakav odgovor, poslao sam ponovo upit na koji uopšte nisam dobio odgovor. :D

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
 
Ja sam samo narucio. Dobio sam mail da je porudzbenica prihvacena i kasnije da prozivod moraju da poruce od dobavljaca. Kontam da ce to trajati nekih 5, 6 dana al mi nije hitno.
 
Baš me interesuje kako će da se realizuje tvoja kupovina. Ja sam tražio predračun, pošto sam planirao kupovinu preko firme.

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
 
Koji je ovo lenovo sa i3 i FHD bio na popustu u gigatronu?Ne mogu nigde da nadjem neki review online.

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Ja sam samo narucio. Dobio sam mail da je porudzbenica prihvacena i kasnije da prozivod moraju da poruce od dobavljaca. Kontam da ce to trajati nekih 5, 6 dana al mi nije hitno.
Odgovorili mi danas, moradoh da zovem call centar da intervenišem. :D Stiže za 5-6 dana.

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
 
Koga to zanima, ima Amazon Dot 3 i Google Home mini za 25$, jos 10 dolara za slanje preko nekog od re-ship servisa posto niko ne salje direktno za Srbiju, a posto su mala pakovanja, postoji velika sansa da prodju bez carine. Pa kad vam je dosadno da imate skim da procaskate.
Uzeo bi google chromecast, kako najlakse da dodje do mene dok je sad na ovom popustu?
 
Jedno random pitanje, da li je nekom ko je naručivao u Gigatronu stigla potvrda narudžbine na mail? Defintivno sam naručio SSD uz lično preuzimanje u prodavnici, ali ne vidim ga ni na sajtu niti mi je stigao mail oO
 
Meni isto nije, pa sam ih zvao. Rekli da ponovo naručim i opet nije stigao e-mail. To je bilo juče. Danas me zovu i kažu da artikla nema na stanju.

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Ja sam sinoc oko pola 11 kreirao porudzbinu i dobio sam odmah mail da je poruzbina uspesno primljena. Takodje sam naveo da bih proizvod preuzeo u jednoj od prodavnica. S tim da je to bio jedan od monitora.
 
Poslednja izmena:
Meni isto nije, pa sam ih zvao. Rekli da ponovo naručim i opet nije stigao e-mail. To je bilo juče. Danas me zovu i kažu da artikla nema na stanju.

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
Hvala na odgovoru. Poručio ponovo i stigao mi mail sad, sve uredno.
 
Nikakvi popusti... Tu i tamo nesto robe koja se slabo prodaje, ali sramota kakvi su pilicari ovi trgovci ovde u ovom kupusu.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Da su pametni da stave veliki popust i da cene budu maltene nabavne, rasprodaju bukvalno sve i očiste magacin pa ispočetka [emoji39]
 
Da su pametni da stave veliki popust i da cene budu maltene nabavne, rasprodaju bukvalno sve i očiste magacin pa ispočetka [emoji39]

Bio u Gigatronu i WinWinu u TC Promenadi danas, popusti su samo na odredjene stvari - kao sto i pise na sajtu. Ali opet, navlakusa.
 
Nazad
Vrh Dno