Šta je novo?

Black Friday [2018]

Kazu da nisu svi VOX-ovi Vestelovi vec ima i kineza.Za Teslu nisam znao.
 
https://s.click.aliexpress.com/e/bJwIHswk
Manje od 50 dolara sa današnjim kuponom.
Imam jedan takav već nekoliko meseci, brzine mu nisi sjajne (300-350Mb/s) ali radi bez greške.

Sent from my TA-1021 using Tapatalk
 
Mislim da je trenutno bolji izbor Intel 545s 256gb sa garancijom za 42eur nego narucivati taj.
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna koja je fora sa Ajfonom 6s, svi ga valjaju i to za identicnu cenu(a to sto je star 3 godine, pa necemo valjlda za tu ''sitnicu'' da se uhvatimo...)
 
Da li neko zna koja je fora sa Ajfonom 6s, svi ga valjaju i to za identicnu cenu(a to sto je star 3 godine, pa necemo valjlda za tu ''sitnicu'' da se uhvatimo...)
Verovatno velike zalihe, a telefon polako vec ide u zaborav, to je i dalje po meni velika cena..

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
^^
Verovatno je ciscenje lagera za neverovatno visoku cenu u pitanju.
 
Da je jedno 15k jeftiniji planuo bi, ovako nece ga se tako lako otkaciti.
 
Da li neko zna koja je fora sa Ajfonom 6s, svi ga valjaju i to za identicnu cenu(a to sto je star 3 godine, pa necemo valjlda za tu ''sitnicu'' da se uhvatimo...)

Jos je zanimljivije sto se na bol.com i iPhone 6s i Samsung A6 prodaju po istoj ceni kao i kod nas.
 
ista priča je i sa huawei telefonima i samsung par modela. To su svi trgovci dobili nalog i cenu od distributera, a sad Vama valjaju kao telefoni su na akciji, mi spustili cene, ma idi bre pilićari. A i što bi smanjivali cene kad se narod ionako zalepi.
 
Ne samo Iphone 6s već komplet ponuda telefona izgleda identično od prodavnice do prodavnice.

Svi veći lanci (Gigatron, Emmi, Win-Win, Tehnomanija) imaju recimo P20 lite i A6+ za 30k, taj Iphone za 45k, Mate 20 lite za 40k, Honor 7s za 13k i gomilu drugih po identičnim cenama kao da su prepisivali...
 
Pa stvarno ako neko da 400e za 6s, treba da dignu cenu na 800e

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ne samo Iphone 6s već komplet ponuda telefona izgleda identično od prodavnice do prodavnice.

Svi veći lanci (Gigatron, Emmi, Win-Win, Tehnomanija) imaju recimo P20 lite i A6+ za 30k, taj Iphone za 45k, Mate 20 lite za 40k, Honor 7s za 13k i gomilu drugih po identičnim cenama kao da su prepisivali...
Njima dobavljac ili uvoznik da podrsku i spusti cenu..

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Možda nekom znači:
Fitpass 50 posto na sve mesecne pakete, 30 posto na tromesecni classic s - 3 meseca po 16 termina za 4620din.
 
Треба ми дообар КВМ свич.
Имам лаптоп и ПЦ и хоћу да их повежем да користим једну тастатуру и миш на оба компа по потреби.
Користим један монитор па желим да елиминишем једну тастатуру и миша да бих добио простора на столу.
Такође да напоменем да тастатура и миш који хоћу да користим су са УСБ прикључком.
Јел има негде добар дил за ово?
 
Треба ми дообар КВМ свич.
Имам лаптоп и ПЦ и хоћу да их повежем да користим једну тастатуру и миш на оба компа по потреби.
Користим један монитор па желим да елиминишем једну тастатуру и миша да бих добио простора на столу.
Такође да напоменем да тастатура и миш који хоћу да користим су са УСБ прикључком.
Јел има негде добар дил за ово?

Ne znam za KVM... dvesta godina nisam koristio. Jesi li razmišljao o Remote Desktop varijanti?
 
Video sam dva Adlera,slika ocaj.
Taj Alfa je neki kinez,gde se sklapa,mozda isto kao adler,vox,fox,tesla.
Vivax se sklapa u EU,tj Hrvatskoj.:D

Vivax,Vox,Fox,Adler,Tesla,Alfa... su sve jedno te isto. B brendovi ili još tačnije, no name brendovi gde proizvođač štanca ono ime koje kupac hoće. To su po meni proizvodi koje kupuješ za vikendicu, za malu decu da imaju tv u svojoj sobi i slične svrhe. Vivax se ne sklapa u Hrvatskoj. Vivax je robna marka M-San grupe ( oni su Hrvatski ekvivlent našeg Comtrade), a ovde ga plasira njihova firma Kim-Tec. Proizvode se, odnosno sklapaju u Kini u fabrici koja je u delimičnom ili potpunom vlasnitvu M-San grupe. Na deklaraciji Vivax televizora verovatno piše da je zemlja porekla Hrvatska zato što se iz Kine uvoze u Hrvatsku, pa onda M-San to prodaje svojim ćerkama firmama (Kim-tec) po bivšoj SFRJ.
 
Vivax,Vox,Fox,Adler,Tesla,Alfa... su sve jedno te isto. B brendovi ili još tačnije, no name brendovi gde proizvođač štanca ono ime koje kupac hoće. To su po meni proizvodi koje kupuješ za vikendicu, za malu decu da imaju tv u svojoj sobi i slične svrhe. Vivax se ne sklapa u Hrvatskoj. Vivax je robna marka M-San grupe ( oni su Hrvatski ekvivlent našeg Comtrade), a ovde ga plasira njihova firma Kim-Tec. Proizvode se, odnosno sklapaju u Kini u fabrici koja je u delimičnom ili potpunom vlasnitvu M-San grupe. Na deklaraciji Vivax televizora verovatno piše da je zemlja porekla Hrvatska zato što se iz Kine uvoze u Hrvatsku, pa onda M-San to prodaje svojim ćerkama firmama (Kim-tec) po bivšoj SFRJ.

Nebitno,znam da su reklamirali kao svoju proizvodnju.

https://www.youtube.com/watch?v=5rn2yhHj-9s
 
Na kutiji mog Vivaxa piše sklopljen u Srbiji.

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Tv gledam za dečiju sobu tj ženinom sestriću. Ovaj Tesla ima 3 godine garancije a za ovaj Fox ne piše ništa.
 
Je l' bilo sta preko da ste videli da je bilo bas dzabalesku, nesto zasta su Ameri jedni drugima pravili otvoren prelom :)

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Kod nas nista, klasicno stelovanje...
 
Je l' bilo sta preko da ste videli da je bilo bas dzabalesku, nesto zasta su Ameri jedni drugima pravili otvoren prelom :)

Kolega mi reče da je negde na nekom američkom sajtu video neki 60+" TV za 349$ a 32" za 99$...

OK, neko će sada reći "pa eno ga i kod nas Vox za iste pare, 9990 RSD", ali zapitajte se koliko je nama 100$ a koliko je to prosečnom Ameru ;)
 
Imas za 9999 ovaj Fox ako ti nije bitna neka funkcija na toj Tesli, jos moze da se nadje online mada menjaju non stop dostupnost

https://www.tehnomanija.rs/tv-i-video/televizori/fox-tv-do-32-32dle80.html
.
adadb4d89f8043e455376e99c8397bde.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno