Šta je novo?

BITCOIN: uputstvo

Uf prevideo sam sta si napisao sry :( . Pises u BTC pa nisam primetio da pitas za LTC ;)
 
Ma ja kontam ovu temu kao uputstvo prvenstveno za bamt jer za ostalo i nije potrebno uputstvo sve je klik-radi,pa reko da pitam ovde:)
 
Imam usb wireless TL-WN722N ali ga nikako ne mogu natjerati da radi sa bamt 0.5. Kad kucam lsusb vidim adapter ali na iwconfig pise da nema wireless adaptera. Da li je neko natjerao bamt da radi sa usb wireless-om?
 
Jedno glupo noob pitanje... kako sa bitparkinga da prebacim na vircurex? da li to ide automatski?

za ove tri mi je jasno.

 

Prilozi

  • parking.PNG
    parking.PNG
    19.3 KB · Pregleda: 51
A sta da prebacis na Vircurex ? Zar vec ne prebacujes te ostale valute sem Bitcoina ?
 
Ups... kako da btc prebacim da bih mogao da ga prodam?

Nisam pratio temu proteklih nedelja, pa nisam ispratio da li je bilo nekih promena, a ima tih nekoliko sitnica koje mi nisu jasne.
 
Poslednja izmena:
Kako si ti uopste napravio taj Acc ? Sta su unosio za adrese ?
 
Pa onda si odradio posao kako treba . Samo kliknes na withdraw i stici ce ti coini na VIrcurex . Posle ih tamo prodajes pa kada naskupis nesto saljes ih na MTGOX menjacnicu . Sad gledam na sliku , pa ti nisi ubacio da ti radi bitcoin ? Ako nisi napravi novi acc sa svim valutama .
 
Poslednja izmena:
E da, ali za bitcoin nema Withdraw. Sa li ce se to pojaviti pod ovu sekciju Last 5 DGM payments? To me muci :)

Za IXC sam odradio i prebacio u evre. E sad da bih dosao do tih evra treba da idem preko VouchX..lol
 
Pojavio se withdraw btc kad sam dobio DGM share, tako da je ok.
 
Ok to je onda to sad samo ostavi da radi i ne prekidaj ;)
@SajberKurajber dobijeno 0.04591715 a po kalkulatoru te snage od 1400Mhash-a se dobija manje ;)
 

Prilozi

  • za Penchu.JPG
    za Penchu.JPG
    70.3 KB · Pregleda: 84
Poslednja izmena:
Zahvaljujem za info ;)
Probacu veceras. Pusticu da radi 2-3 dana pa cu da izvucem prosek i da vidim kako ide.
 
Vec neko vreme se borim sa bamt-om. Problem je sledeci...
Kad izvadim grafiku iz maticne i nakacim se preko integrisane lepo se podigne bamt i kaze da nema ATI adaptera, sto je ok :)
A onda kad ubacim 7950 i prebacim monitor na nju pokrene se boot standardno, pojavi se onaj prvi ekran bamt-a i krene boot, a pri kraju grafika da veliku rezoluciju koju ne podrzava monitor i samo mi monitor javi gresku Out of range. Max rezolucija monitora je 1440x900. Ima li neko ideju kako da setujem grafickoj manju rezoluciju pri boot-u? Ili je nesto drugo u pitanju?
 
Zaklucak je bezanija odande i cepaj na 50 BTC ili nekom drugom koji je PPS ;)
 
Ahahahhahaha ova ti je odobra :p
 
sta se dogadja sa kopanjem ltc-a i na njegovoj bazi valutama? nista ne stize do poola sto se kopa, moj primer je cointron - ltc.. kopam al nema tamo nista vec par sati...
 
50-ka je u poslednje vreme iznenadjujuce dobra. Mislio sam da to nikada necu reci ali radi kao sat i daje koliko treba.
 
i ja kopam na pool.50btc.com i za sad sam zadovoljan, lepo radi vise onih problema sa konektovanjem nema, pupupu da ne ureknem
 
Nazad
Vrh Dno