Šta je novo?

Bitcoin [BTC] (SHA-256)

nemaju oni pojima NISTA , sve su to magarci sa MEGA densa (trenda ) , a tamo se to ne uci (dobro je i ako se zapamti gde si i kada doktorirao)
 
Mislim da u instituciji kao sto je NBS itekako imaju pojma (barem delimicno)...nego je opsti problem i kako da se drzava ne zakine za svoj deo-jer tu nemaju nikakvu kontrolu za razliku od banaka, i regularnih menjacnica "regularnih valuta"

Bas mislim da nemaju pojma kako ce "drzava" da ima koristi, a to je ako puste ljude da rade i ne pljackaju ih. Npr preko BTC moze gomilu para da udje u Srbiju. Dakle svi bi imali koristi, ali dzaba, birokrate su bogom dani nezamenjivi i ebe im se njima je plata sigurna makar sve propalo.
 
E pa ja to pricam vec godinu i po dana. Da neko ovde ima sluha u drzavi mogli bi mnogo da napredujemo i da budemo medju prvima na svetu koji ce prihvatiti kriptovalute. Bitno je da novac ulazi u zemlju nekako... Ali ne, ovde ce pre da se otvori bitcoin automat na kome ce se kupovati bitcoini da mogu pare da se iznose iz zemlje nesmetano.
 
nema od toga nishta....mozda 30 godina nakon shto prihvatimo paradu ponosa kao neshto ful normalno :D

nashima u vlasti je bitno samo jedno....shto vishe u svoj dzep, 'besh ostale.
 
A to bi ti, hoces paradu ponosa odmah? :trust:
Kako god da okrenes neko ce da te izvacari u Srbiji :d:d:d
 
BzbStEqIgAA4zHn.jpg:large
 
Ljudi ima li vas na bitcointalk.org ? Ja sam MICRO tamo.
 
Pojavio se zanimljiv ''film'' na temu BTC-a, pa ko ima zelju da pogleda moze isti naci na ''popularnim sajtovima za skidanje'' :)
Naziv filma je The Rise and Rise of Bitcoin.
 
Poslednja izmena:
"Senad Ćatić, rodom iz Bosne, uhapšen je prošle nedelje, pod sumnjom da je bio vođa narko-sindikata za trgovinu metamfetaminom, u kome su milioni dolara oprani preko bitkoina" izvor - Blic :D
 
Sva sreca pa postoji litecoin, on se ne koristi za kriminalne radnje kao bitcoin. On se ne koristi uopste :d
 
koja je razlika u brzini litecoina i darkcoina?
 
Lepo. Guglaj. Od RC5 to je 20 sekundi, jer je Evan genije. Steta sto malo vise ne pratite darkcoin, odusevili bi ste se i svatili koliko je bitcoin zaglavio u kamenom dobu.
 
Nazad
Vrh Dno