Šta je novo?

Best buy SSD - preporuka [nije opšta tema o SSD-ovima i nije za pitanja šta da kupim]

VEĆI!
 
Minimum 250, ako nije prevelika razlika u cijeni.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Na zalost samsung evo 850 od 120gb nema u prodavnicama a kako vidim model od 250gb je na akciji u prodavnici na E.... po ceni od 10790 din pa definitivno ne vredi dati 7000 din za ssd od 120gb.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
treba mi vasa preporuka, troumim se izmedju ova tri

SSD KINGSTON 120GB A400 2,5 SA400S37/120G


SSD ADATA 120GB SU700 SATA 3D NAND


SSD KINGSTON 120GB UV400 2,5 SUV400S37/120G

razlika u ceni tipa 420 din jeftiniji prvi od drugog, a oko 650 din jeftiniji prvi od treceg ....nisam previse zahtevan korisnik... konfa je sa 8 Gb RAM i solidnom grafickom, ima dodatni HDD od 1 TB, hvala
 
treba mi vasa preporuka, troumim se izmedju ova tri

SSD KINGSTON 120GB A400 2,5 SA400S37/120G


SSD ADATA 120GB SU700 SATA 3D NAND


SSD KINGSTON 120GB UV400 2,5 SUV400S37/120G

razlika u ceni tipa 420 din jeftiniji prvi od drugog, a oko 650 din jeftiniji prvi od treceg ....nisam previse zahtevan korisnik... konfa je sa 8 Gb RAM i solidnom grafickom, ima dodatni HDD od 1 TB, hvala

UV400
 
^
UV400 bolji i od od Patriot Burst PBU120GS25SSDR?
 
Ne znam da li je bolji u smislu performansi, kao što rekoh Patriot uopšte ne razmatram zbog generalne nepouzdanosti.
 
Da li uz UV400 isto naručiti Bracket 2.5''-3.5'' za SSD?
 
Može da se montira i bez toga sa dva šrafa.
 
Ok, gde se montira?
 
Ne znam da li je bolji u smislu performansi, kao što rekoh Patriot uopšte ne razmatram zbog generalne nepouzdanosti.

Patriot je imao sjajnih modela - a plus su postena firma za razliku od deklarisanih prevaratana i lazova SiliconPower. Ja imam dva Blast-a, jedan u laptopu, drugi na ESXi i rade super. U to vreme, 240 GB modeli su bili 7K din, sto je bilo sjajno.

Ima li sta bolje od 850EVO od 250GB da slicno kosta?

Nema.
 
Video sam na YT kako se postavlja. Hvala.
 
Mislim da ću naručiti KINGSTON 120GB UV400 za 5900 din. i 3 god. garancije. Uklapam se u 60GB za OS i ostalo, ostaje pola prazno. Ne isplati mi se da kupujem 250GB od kojim mi treba 60GB.
 
Zbog cega je meni write test ovako los na Adata SU700 SSD ? samo 54 Mb/s, a read oko 284 Mb/s ??? merio vise puta sa crystal disk mark i benchmark ssd...Komp jeste solidno star, ali nije krs..jos cudnije veca brzina write testa na HDD disku...svasta
 
Poslednja izmena:
Jer verovatno imas sata2 konektore na ploci. Ne obaziri se mnogo na te testove. Kakav je u radu?
 
pre njega sam imao Seageta baracuda, 7200 radio je odlicno dok nije riknuo..nema neke velike razlike, oba su tiha u radu, komp je sa 8 Gb DDR4 memorije, solidna grafa, HP original, nije neki krs iako star jedno 6/7 god...ne znam kako objektivno da testiram ?
 
Ddr4 i komp star 6-7god?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
da, DDr 3 ipak...8 Gb, greska moja, sorry
 
Poslednja izmena:
Kako okačiti skrin šot?

Skineš CDM (Cristal disk makr) i AS-ssd sa neta, pokrenes (instaliras ako treba) jedan, odradis test, vidis rezultate, ostavis i ne diras dok ne napravis ss, odes u start pa u all programs pa mislim u acessorries i tamo nadjes snipping tools ili pain i s njima ili u njima snimis rezultat testa. Ja to radim sa snipping tools, brze je. Isto i sa As-ssd a on ima i svoju opciju za snimanje ss (rezultata).

A ako pitas nesto drugo, onda pojasni sta te zanima...
 
Kako okačiti skrin šot?

Skineš CDM (Cristal disk makr) i AS-ssd sa neta, pokrenes (instaliras ako treba) jedan, odradis test, vidis rezultate, ostavis i ne diras dok ne napravis ss, odes u start pa u all programs pa mislim u acessorries i tamo nadjes snipping tools ili pain i s njima ili u njima snimis rezultat testa. Ja to radim sa snipping tools, brze je. Isto i sa As-ssd a on ima i svoju opciju za snimanje ss (rezultata).

A ako pitas nesto drugo, onda pojasni sta te zanima...
Hvala ti puno...hocu,odradicu

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno