Šta je novo?

BENQ-SIEMENS EF81 - sve na jednom mestu

@djwibe Svaka cast! Pravi si CAR!
:smash: :smash: :smash:
 
svaka cast djwibe
ali by the way da li je moguce namestiti ovo
 

Prilozi

  • underwaterp_741.jpg
    underwaterp_741.jpg
    37.5 KB · Pregleda: 143
Poslednja izmena:
može li me neko uputiti kako da obrišem vodafone bookmarks?
 
@wladan ma ima neka fora...Zaboravio sam...Probaj da obrises browser foldere iz cfg foldera i browser i mod foldera.Pa zatim prebaci sve te fajlove sa prethodnog software-a ako si backup-ovao.pozzz
@dannee95 rekao je jedan rus da orangehome moze samo na SXG75 EF82 SL91...
Na EF81 i EF81c ne moze.Ako niste znali postoji par komada EF81c a on je samo malo izmodovan(koliko sam ja razumeo).pozzz

JOS JEDNOM DJWIBE SVAKA CAST!!!
 
@nikola's and djwibe :( Ali hwala u svakom slucaju
 
Poslednja izmena:
@nenad.j Evo ja cu da ti sredim da prodas telefon na brzaka.Hoces?Nije aukcija u pitanju.pozzzzz
Samo mi okaci sliku telefona u slucaju da traze da vide u kakvom je stanju.pozzzzzzzzzzzz :D:D:D
 
Poslednja izmena:
@nenad.j Evo ja cu da ti sredim da prodas telefon na brzaka.Hoces?Nije aukcija u pitanju.pozzzzz
Samo mi okaci sliku telefona u slucaju da traze da vide u kakvom je stanju.pozzzzzzzzzzzz :D:D:D

@nikola's evo okacio sam slike. Telefon je samo malo izgreban sa strane(slikao sam) jer ga nosim u dzepu sa jos jednim telefonom. Ostalo sve extra radi. HVALA TI PUNO!!! Cujemo se! pozzzz:wave:
 

Prilozi

  • ef81 slike.rar
    68.7 KB · Pregleda: 87
@nenad.j javi mi ako te kontaktira neko i da li si prodao telefon.Koliko je star telefon da i to napisem...Stavio sam ga na sve moguce oglase.pozzzzz
 
@nikola's: jel je ovo ''repair'' i za nemca ili je samo za voda? jel je nabuzen (pojacan signal) ili normalan?
 
@nikola's Star je oko 7-8 meseci. Iz Nemacke su mi ga doneli.Ako hoces posalji mi mail pa da ti posaljem svoj broj telefona da i njega stavis. Hvala ti sto se mucis! Car si! Imas pice od mene ako mi nadjes kupca! :D:D:D:D
 
@nikola's Jos mi se niko nije javljao. Imao sam ponude samo u zamenu. Ja sam vec uzeo fon ali treba da dam coveku jos nesto para. Dacu EF81 i za 50 evra nije problem. Hitno mi je jer me covek ceka. Izvuci nesto iz rukava. PLEASE!!!
 
Evo ocekuj za 3 dana prodat telefon.Broj telefona,koliko baterija traje,sta ima od opreme itd. mi posalji na [email protected]
@tropikano repair je za sve fw znaci za 22,48,58....
Nije mu pojacan signal,radi bez greske telefon.pozzz
 
Poslednja izmena:
el ima neko aplikaciju videoDJ ko na sony ericsson telefonima i super real tennis kao onaj na k750i ?
 
Jel bagovit jos kome ovaj ruski firmwer v58 uhhh Imam problema sa hends free setapom kada slusam muziku pa mi stigne porukica... krene mi muzika na zvucnik od telefona umesto da nastavi na sluskama.... Da bih opet mogao da slusam muziku na sluskama moram da restartujem telefon :(
 
Poslednja izmena:
@RuznoPace svi firmware-i su lose odradjeni...Kao najbolji izabran je Vodafone 58,ali ni on nije nesto.Ako imas neki problem ti ga flash-uj ponovo na isti fw i ne moduj ga.Tako ce raditi normalno.pozz

Moj komsija mu nista nije cackao,znaci ni sluske mu nije stavljao,USB-om se nikada nije konektovao...
Ima international 48 i radi mu ko sat.Cak mu ni MMC nije stavljao.pozzzzzzz
 
Jel bagovit jos kome ovaj ruski firmwer v58 uhhh Imam problema sa hends free setapom kada slusam muziku pa mi stigne porukica... krene mi muzika na zvucnik od telefona umesto da nastavi na sluskama.... Da bih opet mogao da slusam muziku na sluskama moram da restartujem telefon :(

Vodafone v58,)
 
Ljudi jel ima nesto novo oko GPS navigacije....jel pokusavao neko nesto?
e da i ako ima neko neki dobar link za skidanje igrica ili aplikacija ali samo za ef81.....da ima specijalizovana grupa igara za ovaj model...ako ima neka ostavi...hvala
 
Ljudi jel ima nesto novo oko GPS navigacije....jel pokusavao neko nesto?
e da i ako ima neko neki dobar link za skidanje igrica ili aplikacija ali samo za ef81.....da ima specijalizovana grupa igara za ovaj model...ako ima neka ostavi...hvala


Idi na getjar.com i izaberi neki SonyEricson koji ima rezoluciju 240x320.
Sve odgovara i provereno dobro radi!
pozzzzz:smoke:
 
Jao help!kad me neko cimne i pise propusten poziv i ja hocu da vidim stalno pise lista je prazna!sta da radim?help help
 
Jao help!kad me neko cimne i pise propusten poziv i ja hocu da vidim stalno pise lista je prazna!sta da radim?help help help
 
Hvala narode, bas ste super brzi :D
U principu ja sam zadovoljan sa ovim ruskim ali ponekad ume da me iznervira.
Kako je brz taj vodafonov, jel moze da se poredi sa rujom?
 
Poslednja izmena:
Posle ubacivanja Vodafonovog softvera, primetio sam da me slusalica zeza, tacnije ne cujem sagvornika, dok on mene cuje.Ostalo sve lepo radi.
Do skoro malo kucnem po slusalici i dobijem zvuk.Od danas ni kuckanje ne pomaze:(
Jel moguce da je do softvera, ili mi je riknuo zvucnik?Sta jos moze da bude?
Jel imao neko problema ove prirode, i kako, odn. gde to da resim (najlakse,najjeftinije)?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno