Šta je novo?

Benchmark biciklistička sekcija

Nemaš taj model na Hilandbikes sajtu. Ali svi ti omladinski su čelični prema onome što tamo piše. Na Amazonu ti isto piše carbon steel.
Koliko mali ima godina?
 
Pozdrav svima,
može li mi neko reći, kako da utvrdim da li je ram čelični ili aluminijumski. Naime, kupio sam klincu bajs preko Shoppster platforme, jer je delovalo povoljno s obzirom da piše da je alu ram. Međutim kada sam pogledao na Amazonu pise alloy steel (legura čelika), kod nas i na Tehnomediu stoji alu ram.




Kako da znam bez da otvaram kutiju pa sa magnetom proverim?



Ako si kupio preko interneta, imaš fore dve nedelje da vratiš bez naknade.

Tako da otvori i slobodno probaj magnetom.

Edit: Sada sam ušao na shopster sajt i tamo piše legura čelika.
 
Jedno pitanje.

Kada idete na dnevnu rutu, 100 km na primer, šta ponesete da jedete?

Ja na primer ponesem 4 bonžite i jednu do dve energetske čokoladice.

U jednoj flaši mi je limunada bez šećera a u drugoj obična voda.

U tih 100 km je 20 km uspon, sutra je radim prvi put i to će mi biti prvi put da peglam 100 km.

Da dodam da nisam fizički spreman ali psiha me tera da se mučim fizički, jaka volja da probam.
 
Sve što si naveo je OK. To je to. Ja volim i neku bananu da ponesem. Ako nisi spreman i ako ugreje, onda što više vode. U principu ne volim da se nabacam pre vožnje, bolje mi je gustiranje tokom.
 
Sve što si naveo je OK. To je to. Ja volim i neku bananu da ponesem. Ako nisi spreman i ako ugreje, onda što više vode. U principu ne volim da se nabacam pre vožnje, bolje mi je gustiranje tokom.


Vodu na sreću imam usput na nekoliko mesta tako da voda nije upitna.

Kad kažem nisam fizički spreman, to je ono, 92 kilograma 😁

Teško dupe ali neka, kada padne težina, ima da jurim po brdima.
 
potrosice bicikl visak :)
 
QuadLock mi jos nije isporucio onaj drzac za tel za bicikl. Navodno 2-5 dana traje isporuka. A proslo je jedno 15 dana. Chat im ne radi a na contact formu ne odgovaraju danima. Koliko ste cekali na vase usporuke?
 
ako si iz NS nasa carina je jako spora :)
 
sve sto ulazi u drzavu ide preko carine

jedino ako ide preko DHL Express ali onda se placa spedicija kod YU Cargo
 
DHL Euro Parcel Plus je metod dostave. Ok mi je ako je ovo neki normalni put nego se samo brinem da nisu zaboravili na mene i da je neka greska ispala.
 
imas sigurno tracking code? mozes proveriti na dhl sajtu gde se nalazi
 
Na sajtu poste je uspelo pracenje i stanje je ovo ispod. Sta bi to moglo da znaci u smislu koliko jos dana cekam ili nedelja? "Изменична пошта је пошта која обавља послове приспећа и отпреме поштанских пошиљака у међународном саобраћају."
DatePlaceStatusSignature
11.04.2024 xxxxxx11003 IZMENIČNA POŠTAFor customs
11.04.2024 xxxxxx11003 IZMENIČNA POŠTAArrived
 
Poslednja izmena:
pisi onda mail quadlocku, opisi im da nemas info o tome gde se nalazi paket, dugo vec cekas, da provere gde se nalazi i sta se desava

edit: vidim da si editovao post, na carini je od 11.04.

ja sam kabl za graficku cekao 13 dana na carini.... NS carina je ocaj zivi
 
Poslednja izmena:
pisi onda mail quadlocku, opisi im da nemas info o tome gde se nalazi paket, dugo vec cekas, da provere gde se nalazi i sta se desava

edit: vidim da si editovao post, na carini je od 11.04.

ja sam kabl za graficku cekao 13 dana na carini.... NS carina je ocaj zivi

Meni je deo, doduše za auto, od naručivanja u novembru 2023, došao pre nedelju dana. Toliko o brzini naše carine.
 
pre nekoliko dana mi je garmin conect (desktop verzija) nudio neku beta verziju sajta, ja sam to prihvatio i otvorio mi je drugaciji connect sajt.
Tu je bio odlican prikaz snage i svih statistika kroz vreme, (bolje i preglednije od golden cheetah) sada to pokusavam da nadjem i nikako ne uspevam.

Nadam se da neko ove razume o cemu pricam, i da je video to i da zna kako doci do toga?
 
Danas palo 100 kilometara. Prošle nedelje mi prvi put bilo da vozim preko 70 km, pa sam odvezo 88 a danas pala napokon stotka.

Ovo sam hteo tek sredinom leta da dostignem. Zadržaću se na tih 100 km, samo ću popravljati vreme za sve rute koje imam.

Inače sve rute su brdske, u 100 km današnje rute , 22 km je uspon. Od 5 stepena pa mislim do 15 na nekim mestima. Poslednji uspon je kratak ali ubitačan. Serpentine. 😁
 
@MilanBre valjda si snimio sta si vozio, cisto da znas koliko visinaca si napravio, i kuda si kako prosao...
pa sledeci put lako uporedis koliko si bolji.

a mozes i da podelis sa nama.
 
Snimam svaku rutu. Danas sam zbog uštede baterije umesto da samo smanjim svetlost, stisnuo dugme sa strane da se ekran ugasi i dok ga opet nisam upalio, ukrade mi dva km.

No, evo slika. Ucrtane strelice gde mi ukrala app 2 km. Na poslednjoj slici je tačna kilometraža, sajt koji koristim svaki put kada biram neku rutu, odlično meri.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240420_170354_Sports Tracker.jpg
    Screenshot_20240420_170354_Sports Tracker.jpg
    60.3 KB · Pregleda: 47
  • Screenshot_20240420_170346_Sports Tracker.jpg
    Screenshot_20240420_170346_Sports Tracker.jpg
    134.7 KB · Pregleda: 46
  • Screenshot_20240420_170332_Sports Tracker.jpg
    Screenshot_20240420_170332_Sports Tracker.jpg
    133.8 KB · Pregleda: 40
  • Screenshot_20240420_160114_Photo Editor.jpg
    Screenshot_20240420_160114_Photo Editor.jpg
    116 KB · Pregleda: 45
  • Screenshot_20240420_160531_Chrome.jpg
    Screenshot_20240420_160531_Chrome.jpg
    112.3 KB · Pregleda: 51
@MilanBre vidim koristiš Sports Tracker i odličan je za sve aktivnosti i ja ga koristim ali da ti ne bi prekidao aktivnost kada ugasiš ekran moraš u postavkama baterije za njega da postaviš "bez restrikcije" i onda beleži sve u pozadini bez gašenja aplikacije. U međuvremenu slobodno koristiš druge ništa ne smeta ili zaključaš ekran.

Screenshot_2024-04-20-18-34-25-103_com.miui.powerkeeper.jpg
 
Poslednja izmena:
@MilanBre vidim koristiš Sports Tracker i odličan je za sve aktivnosti i ja ga koristim ali da ti ne bi prekidao aktivnost kada ugasiš ekran moraš u postavkama baterije za njega da postaviš "bez restrikcije" i onda beleži sve u pozadini bez gašenja.

Pogledajte prilog 439154

Sad video da mi isključena za sport Tracker..


Na primer, meni strava bagovala uvek, kakva god podešavanja, nije radila kako treba.

SportTracker koristim godinama i uvek sa ekranom na 40 odsto svetlosti i nikad nije bagovalo. Ne znam šta mi bi da danas isključim ekran. No, stotka je svakako. 😁
 
Dobio sam odgovor od prodavca, ipak je čelik. Hvala na pomoći. Pisalo da je inicijalna cena 31500, pa sam pomislio da jeste alu, ali eto.
 
Jedna zanimljivost. Juče pre vožnje bajsa, vratio ugao sedišta u neutralan, prethodno bio na 5 stepeni vrh ka dole.

Nije bilo bola u gornjem delu ledja ali me ubila ledja u lumbalnom delu.

Kako bi rešio problem, vratiću sedište na pet stepeni ka dole na sedištu a nakon toga instalirati podešavajuću lulu i dići korman malo naviše.

Da li je to dobar potez?
 
testiraj, svacije telo je unikatno
 
Nazad
Vrh Dno