Šta je novo?

Benchmark – kakav treba da bude

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
59,145
Poena
1,319
benchmark-sajt-scaled.jpg


Benchmark – kakav treba da bude​


Došlo je vreme da osavremenimo Benchmark sajt, da ga učinimo pogodnijim za čitanje na svim vrstama uređaja i da ga vratimo tamo gde mu je mesto

Kompletan članak: https://benchmark.rs/clanci/biznis-clanci/benchmark-novi-sajt/
 
Poslednja izmena od urednika:
Pa nek nam je sa srećom :)
 
Priznajem, na prvu sam bio skeptik za integraciju sa forumom ( prva iteracija na vB nije bila bas najsretnija) ali vec 15 min citam Bench vesti sto se bez iste nikada ne bi dogodilo.
Ovo je mnogo bolje od ocekivanog, respekt za Kutiju, njegov rad i resenja.
 
Са срећом нека је нови сајт - "нови почетак".
Лепо, модерно, веће слике и слова за нас 50+ 😁

ПС - Пеца у рецензији за кока-кола Realme најавио за викенд нови сајт. Ја сам јуче цео дан проверавао да ли је кренуо, али добро "тек" данас.
 
U ime Benchmark redakcije još jednom velika zahvalnost Igoru na ideji, razvoju, realizaciji, jedno veliko bravo!
 
Srećno osavremivanje, samo jedna sugestija za logo u footeru sajta na tamnoj temi slabo se vidi Benchmark.

@kUdtiHaEX super,jel treba nesto da se" desi" kada se klikne na ikonicu poruke i, ili sam broj pored koje piše broj komentara? Recimo klikom na na Firefoxu kod vesti o novom sajtu ništa se ne dešava.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230219-094755.png
    Screenshot_20230219-094755.png
    68.9 KB · Pregleda: 128
Poslednja izmena:
Videh, sredićemo :)
 
Svaka čast! Sviđa mi se novi sajt!

p.s.
Responsive design: Čitao sam jednan članak na sajtu, i zapazio da je sam tekst sa slikama zauzeo otprilike 50% ekrana(PC monitor), dok su ispod tog teksta sekcija "Možda vam se svidi" i "footer" zauzeli oko 60%. Možda za nas desktop korisnike da priširite i sam članak na 60%, da možemo više pročitati bez scroll-ovanja i da bude poravnato sa sekcijama ispod?
Cookies notice: Ne bi bilo loše da se poruka o kolačićima prilagodi GDPR-u i da može da se izabere šta se prihvata, a šta ne.
Linking: I url shortener sajt bench.rs bi mogao da vrši redirect to benchmark.rs.
 
Lepo, moderno, svaka cast.
 
Kod mene je logo u footer-u broken i na Light temi, ne vidi se uopšte, osim jednog, crvenog polja u logou.

I jedno pitanje, jel sajt podržava notifikacije?
 
Svaka čast, čestitam, potpuna podrška i želim puno uspeha u daljem radu!
 
Čestitke na novom sajtu i puno uspeha u daljem radu! :)
 
Cestitam :)
 
Jako lepo izgleda, pozdravljam i dark temu!

Nisam iz struke, tako da samo mogu reći da je izuzetno lepo za oko :)
 
Svaka čast! Sviđa mi se novi sajt!

p.s.
Responsive design: Čitao sam jednan članak na sajtu, i zapazio da je sam tekst sa slikama zauzeo otprilike 50% ekrana(PC monitor), dok su ispod tog teksta sekcija "Možda vam se svidi" i "footer" zauzeli oko 60%. Možda za nas desktop korisnike da priširite i sam članak na 60%, da možemo više pročitati bez scroll-ovanja i da bude poravnato sa sekcijama ispod?
Cookies notice: Ne bi bilo loše da se poruka o kolačićima prilagodi GDPR-u i da može da se izabere šta se prihvata, a šta ne.
Linking: I url shortener sajt bench.rs bi mogao da vrši redirect to benchmark.rs.
Radimo u pozadini na uslovima korišćenja koji će zaista biti u skladu sa GDPR i onda ćemo ažurirai i Cookie notice zajedno sa time. Na žalost, nismo stigli sve da obavimo odjednom.

URL shortener sa bench.rs je proradio, hvala na dojavi :)
 
Нек је са срећом нови сајт.
 
Odlično urađeno, veliki plus za dark mode i url shortener. Nek je sa srećom!
 
Једна граматичка грешка у одељку пословни контакт:

Ukoliko je vaša kompanija zainteresovana za medijsku saradnju sa Benchmark-om, možete nas kontaktirati putem maila u vezi testiranja uređaja, oglašavanja na...

Исправно би било: у вези са тестирањем.

Неко ће рећи:,,Ајде антибиотик не с..!", али пошто сте ви Бенчмарк, и пошто је на страници сајта која се тиче пословне сарадње, било би лепо да буде граматички исправно.

Јесам пицајзла, ал' ето, немам шта друго да вам замерим😜
 
Poslednja izmena:
Једна граматичка грешка у одељку пословни контакт:

Ukoliko je vaša kompanija zainteresovana za medijsku saradnju sa Benchmark-om, možete nas kontaktirati putem maila u vezi testiranja uređaja, oglašavanja na...

Исправно би било: у вези са тестирањем.

Неко ће рећи:,,Ајде антибиотик не с..!", али пошто сте ви Бенчмарк, и пошто је на страници сајта која се тиче пословне сарадње, било би лепо да буде граматички исправно.

Јесам пицајзла, ал ето, немам шта друго да вам замерим😜
Biće, hvala na primećenom propustu...

Baš se puno radilo prethodnih dana pa se desi i propust
 
Svaka čast ,baš lepo i pregledno sa telefona .👌pravo osveženje .
 
Svaka čast,nema potrebe za mobilnom aplikacijom,ikonice za forum i sajt su vec na početnom ekranu,provao na fonu,tabletu i desktopu,odlicno je ovo na prvu loptu,veliko Bravo za Igora i ostatak ekipe.
 
Srećno osavremivanje, samo jedna sugestija za logo u footeru sajta na tamnoj temi slabo se vidi Benchmark.

@kUdtiHaEX super,jel treba nesto da se" desi" kada se klikne na ikonicu poruke i, ili sam broj pored koje piše broj komentara? Recimo klikom na na Firefoxu kod vesti o novom sajtu ništa se ne dešava.
Sad bi trebalo da radi kako treba (vodi direkt na blok sa komentarima). HVala na dojavi :)
 
Odlican dizajn, sve cestitke!
 
Čestitam i pohvaljujem dizajn, kao i celokupan projekat, a ponajviše integraciju komentara u vidu postova na forumu!
 
Čestitam i pohvaljujem dizajn, kao i celokupan projekat, a ponajviše integraciju komentara u vidu postova na forumu!
Drago mi je da neko prepoznaje pozitivne strane te integracije, bilo je jako teško nagovoriti @Peca na to! :D
 
Drago mi je da neko prepoznaje pozitivne strane te integracije, bilo je jako teško nagovoriti @Peca na to! :D
Pa kad je prošli put bilo traljavo, mislio sam da ne može niko više da me natera na to. Ali zaista si maestralno to uvezao
 
Pozdrav ponovo,jedno malo zapažanje ,kada na sajtu idem na logovanje,prebaci me na forum i tu se ulogujem na svoje korisničko ime,medjutim kada ponovo odem na sajt ponovo mi stoji opcija u hamburger meniju da se registrujem ili prijavim,znači kao da se nisam ni ulogovao.
 
Nazad
Vrh Dno