Šta je novo?

Bench rostilj :)

Kakvu Benchmark majicu želite?


  • Ukupno glasača
    135
ajde pogledajte ponovo tabelu: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1oS68qW7E68HkP4CfAJIX-m6FP7fkOvVeDYME8jyPavk/edit#gid=0

dodao sam kolonu UPLATIO

i dodao sam spisak sta nam je sve potrebno pa upisite se ako nesto mozete da donesete...


za pronalazenje u nedelju najbolje upisite gizmov br. telefona (ostavio ga je na prethofnoj strani) a evo i mog za svaki slucaj: 064-157-5520 a i neko stvarno moze da okaci ovde u temi GPS koordinate.

EDIT:

dopisete u deo tabele STA TREBA svega sto se setite da treba :)


i ja imam pitanje za pivo: najjeftinije je kupiti jelen ili lav u staklu - da li neko ima gajbu i moze da se iscima oko toga?
 
Poslednja izmena:
ma svejedno :) popice se ;) samo je pitanje da li neko ima gajbu i moze da se iscima oko nabavke.
 
^
^^

jbt ed, menjas brze nickove nego sto se menja vremenska prognoza :D


btw @mikiPSY kako si ga provalio? :)
 
Najjace da je to Ed H, izgleda da ste preskocili one epic teme u poslednje vreme :d :d
 
Nije Vlada (Ed), sad sam se čuo s njim. False alarm.
 
Sad ću da updatujem tabelu, pošaljite mi PM ako ste uplatili, neki već jesu :) Kome treba moj broj šaljem na PM.
 
Trenutno je uplatilo šest osoba isključujući mene, kovacm je uplatio za dvoje, a sa mojim delom uplate to je 8x600=4800 dinara. Ostali prijavljeni se uspavali :) Vidite da uplatite to sutra dok rade banke, ja u nedelju ujutru bi trebalo da pokupujem sve što je potrebno.
 
Do koliko sati cete biti tu? Ja sutra moram da idem na Miseluk na kruzne trke, pa se posle vracam za BGD.
 
Verovatno do 6,7 tako smo nešto prošli put ostali.
 
Poslednja izmena:
Trenutno je uplatilo šest osoba isključujući mene, kovacm je uplatio za dvoje, a sa mojim delom uplate to je 8x600=4800 dinara. Ostali prijavljeni se uspavali :) Vidite da uplatite to sutra dok rade banke, ja u nedelju ujutru bi trebalo da pokupujem sve što je potrebno.

Ja moram da otkazem (opet). Dobio sam novi assignment na novom poslu i ne smem se zezati sada...:(. Mora biti gotovo do utorka, a poprilicno je obimno, tako da mi ne gine rad celog vikenda.
A taman sam oprao majicu da ponesem :d
 
Glupa kiša... Danas lepo vreme bilo, ovo pokazuje kako sa vremenom ništa nije sigurno. Možda je i bolje, samo sedmoro od prijavljenih 16 bi došlo, ako i toliko, niko u međuvremenu nije uplatio ili se barem javio. Meni ne ide nikako u glavu, forum sa tolikim brojem članova a ne možemo jednom godišnje da se skupimo u većem broju... Kao da svi imaju pametnija posla nego da se malo druže, da se pomere od tastature jedan dan, baš neozbiljno :) Odlažemo do sledećeg vikenda, moram malo da vas kritikujem, a vi mi pokažite da nisam u pravu i potvrdite da dolazite, da nas bude barem 20, čik da vas vidim :D
 
Да сте прочитали ону пророчанску поруку број 1289 у теми, не бисте ни чекали последњи дан. ;)
 
Ja sledeci put dolazim samo ako bude 26.5 stepeni, ako dodju yooyo i igoritza, ako bude hladnog lowenbruha, ako mirko bude okretao rostilj, ako je atari bolji od amige i ono najvaznije: ne dolazim ako i marxista ne dodje.
 
Poslednja izmena:
Moze! Prodato! :D
 
Sledeća nedelja onda, ako ne bude opet neko najavljeno nevreme?
 
Bolje da nismo ni gledali prognozu: danas je idealan dan za rostilj (sto ce i biti! :))
 
Nazad
Vrh Dno