jel ima neko ideju šta može biti sa mojim mačkom?
Od jutros samo spava, tj leži i ne pomera se, ja mu donesem da jede on ni da pomiriši, od sinoć ništa nije jeo i samo leži, neće ni da prede, ni da se mazi ni da se igra, ništa![]()
Šta beše ovo,koja rasa?
Slazem se sa Serveto. U medjuvremenu mozes pokusati sa svezom mlevenom ribom ili piletinom da je nahranis, po malo u usta joj stavljaj. Tako sam ja spasao svog zlatnog retrivera... Ali obavezan pregled, provera, ima li krpelja krpelja i odlazak kod veterinara.
Imas neke snimke sa prvog?
Moja se razbolela jednom jer je jela hladnu hranu pa je primala inekcije. Od tada vise nikada hladna hrana i to je to, ziva i zdrava._/Neo\_ je napisao(la):prašine imam, ali se trudim da je imam što manje baš zbog mačke vodimo računa a promaju baš izbegavam, ali bitno da je njoj danas mnogo bolje![]()
Novopridošli član...
Moja se razbolela jednom jer je jela hladnu hranu pa je primala inekcije. Od tada vise nikada hladna hrana i to je to, ziva i zdrava.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari