Šta je novo?

Bench House se zatvara :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pogresno vreme, kriza, a i mesto je lose, moralo je da bude na prometnom mestu, a posle su drugu mogli na senjaku ako se islo na fransizu.
A i realno u poslednje dve godine samo sam graficcku promenio 1. Sve je vec bilo kupljeno. A jos nije ni izaslo nesto mega brze a pristojne cene da se sve to isplati.
 
Solomone, kako i dalje vazi VIP cenovnik i kako je sve isto?

Kad je Peca napisao da od trenutka njegovog posta to vise ne postoji...

Ako i postoji, do kada ce trajati?
 
Koja ruzna vest...
I sad te renomirane firme koje su odlucile da ugase BH ce da mi preuzimaju garanciju... ako budem imao srece kao sa reklamiranjem Leadtke GTX 285, onda mi je bolje da spalim sve sto imam...
 
Solomone, kako i dalje vazi VIP cenovnik i kako je sve isto?

Kad je Peca napisao da od trenutka njegovog posta to vise ne postoji...

Ako i postoji, do kada ce trajati?


pa to ne znam zaista...danas je vazio vip cenovnik i vazice i dalje za sada -sad kako ce sve organizovati i da li ce bench poceti sve vise da lici na klasican winwin ne znam. barem su ljudi koji rade tamo IT obrazovaniji od vecine iz winwin:)

kupio sam danas neki hardver tamo, pa zato znam ovo


@mipko
koliko shvatam nema fizickog gasenja, samo od sad bench house, ili kako ga budu zvali nema direktnu vezu za benchmark sajtom....dakle ne brini se za garanciju...a ionako na svakoj garanciji je i bio pecat alti-ja(za ono sto je iz altija naravno)..



mislim da je "jedini" problem sto ce bench verovatno sve vise postajati klasican winwin, ili u najboljem slucaju da se zadrzi na ovom nivou...bez dodatnih poboljsanja..ovo je moje misljenje



ps.
sve najbolje ekipi koja tamo radi..iako uz male zamerke(sa moje strane) predstavljaju verovatno i najbolju IT prodavnicu u srbiji..i koliko shvatam nece imati problem sa svojim radnim mestom:)
 
Poslednja izmena:
2010 je nagora godina....do sada :(
 
Stvarno strasno, skoro sav hardver koji sam kupovao u zadnje vreme bio je kupljen u BH. Kod ocigledno ne moze da uspe nista sto se razlikuje ili bar trudi da donese nesto novo
 
Stvarno mi ze zao, mislio sam da ce Benchhouse biti drugi Imtel ( u neko srecno vreme).
Plus predavanja i ostalo, sve je vrh zamisljeno. Ali sto neko rece gore za neko drugo i srecnije vreme.
Nadam se da ce dobrog hardera biti i dalje i da ce se moci kupiti stvari kojih nema nigde.

POZDRAV PECI I SVIMA KOJI SU ULOZILI SEBE U OVAJ PROJEKAT.

NEKA DUGO TRAJE BENCH FORUM, MESTO NA KOME SE OKUPLJAJU PRAVI ZALJUBLJENICI U KOMPIJUTERE I TEHNOLOGIJU.
 
Odluka je skroz na mestu.
Ako imaš dobru ideju i želiš da promeniš nešto ne treba pristajati na kompromise večno zarad krajnjeg cilja koji je negde u daljini. Ukoliko Alti nije imao istu viziju kao Peca, bolje seći u startu nego im dozvoliti da se ponašaju neodgovorno i kako oni žele.
 
a tako sam se nadao da cu racunar koji planiram 2 godine kupiti u BH... :(

no dobro, ostaje mi Atom...
 
E, jeste bas bzvz.
Iako mi je bio Bogu iza tregera, sve sam kupovao tamo.
U razloge ulazili/ne ulazili, bice mi zao.
 
Klasika za Srbiju definitivno je 2010 i naredne godine jakooo lose za bilo koji maloprodajni biznis... veliki znamo kako razmsiljaju njih interesuje samo cifre i ne talasanje trzista sa sto manje mudrovanja...
1. cene lokala i iznajmljuvanja za ubogu srbiju su daleko prenaduvane to sve treba da pukne za 200-500% nize (puce sigurno jer ce i Srbija puci isto tako ako se ne prilagodimo)
2. sve manje para ima i taj trend se ne usporava...
3. u srbiji se mali nemoze izdignuti nikako jer znamo kakvo je nase okruzenje gde vladaju veze i poluge (bratske, DBovske, politicke, itd..)
 
Kako se Peca ili neko ko je radio u prodavnici ne javlja? Zar vam nije to sumnjivo???

Bilo je tu nekih velikih pritisaka na Pecu, iza zatvorenih vrata... Makar meni tako izgleda... I zato se covek povukao da sacuva dostojanstvo svoje... Ko zna sta su trazili, a sta ce se promeniti (a nesto ce se sigurno promeniti), videcemo..


Sajt nije bio nikakav problem, to je sigurno receno samo da bi postojao neki relativno logican razlog...
 
Kako se Peca ili neko ko je radio u prodavnici ne javlja? Zar vam nije to sumnjivo???

Bilo je tu nekih velikih pritisaka na Pecu, iza zatvorenih vrata... Makar meni tako izgleda... I zato se covek povukao da sacuva dostojanstvo svoje... Ko zna sta su trazili, a sta ce se promeniti (a nesto ce se sigurno promeniti), videcemo..


Sajt nije bio nikakav problem, to je sigurno receno samo da bi postojao neki relativno logican razlog...

Nemora da znaci, dosta da nisu hteli da finansiraju prezenatcije, da su zeleli da bench-house poistovete sa winwin shopom i prakticno ga izjednace... verujem da Peca to nije zeleo i da je tu sve prekinuto
 
Šteta zaista :( Mada ipak treba zahvaliti Peci i svim zaslužnima za ovaj projekat, ne uviđam sad neku preteranu potrebu da glumimo policajce i tražimo krivca - ideja je bila sjajna, međutim, kao i sve drugo u ovoj našoj zemlji, nije sve išlo planiranim tokom i zato mogu da cenim Pecinu odluku da se ne odriče svojih principa.
Ostaje nam samo da se nadamo da će jednog dana Bench House ponovo zaživeti, baš onakav kako je prvobitno i zamišljen.
 
Bas bezveze. Totalni raspad sistema u 2010. :S:

slažem se, dok je atoma ja ne brinem. hteo sam da pazarim 1TB F3 danas u BH i vidim ovo krastavac. poručio u atomu, šalju ga sutra. jeste mi žao BH-a ali nije da nemamo izbora sa strane.

Sto se tice atoma i on me je zabrinuo na trenutak jer nije radio jedno vreme, a bas treba da pazarim tamo. Od sutra bi trebalo da radi kao i pre. :bottle:
 
Jako ruzna vest. Moj mali komentar je da kada je Bench house bio na pocetku bas sam se iznenadio sto je Peca izabrao Alti za partnera. Ono sto je Peca zamislio je jako dobro ali kod nas se ne dozvoljava da dobro uspe. Uspeh se najteze prasta.
Pozdrav za Pecu i zelim mu sve najbolje.
 
Moze bench house da nastavi rad u virtuelnom svetu. Da nadju nove partnere i on line prodaju. Ko se usrecio sa Altijem.
 
Moze bench house da nastavi rad u virtuelnom svetu. Da nadju nove partnere i on line prodaju. Ko se usrecio sa Altijem.

Jedan čovek iz Trnave se usrećio ;)Šteta ali cenim odluku ako je projekat išao silaznom putanjom-bolje dobar razvod nego loš brak!
 
Ko se usrecio sa Altijem.

Nejasna mi je ovo polu pitanje polu konstatacija... Mi lichno imamo jako finu saradnju sa tom firmom ne bih da blatim bilo koga ali nije dzabe Alti odabran kao parnter niti je Peca mutav. Do razmimoilazhenja je doshlo iz vishe razloga.. na meni nije da iznosim prljav vesh, cenim da cje chlanstvo foruma biti obaveshteno blagovremeno :)
 
Klasika za Srbiju definitivno je 2010 i naredne godine jakooo lose za bilo koji maloprodajni biznis... veliki znamo kako razmsiljaju njih interesuje samo cifre i ne talasanje trzista sa sto manje mudrovanja...
1. cene lokala i iznajmljuvanja za ubogu srbiju su daleko prenaduvane to sve treba da pukne za 200-500% nize (puce sigurno jer ce i Srbija puci isto tako ako se ne prilagodimo)
2. sve manje para ima i taj trend se ne usporava...
3. u srbiji se mali nemoze izdignuti nikako jer znamo kakvo je nase okruzenje gde vladaju veze i poluge (bratske, DBovske, politicke, itd..)

Popust veći od 100% ne postoji. Verovatno si hteo da kažeš od 50 do 80%.

Inače, baš mi je žao zbog zatvaranja, dosta sam stvari kupio tamo, ta sebe, brata, devojku... Videćemo kako će stvari funkcionisati na dalje.
 
Aj da smo mi zivi i zdravi pa da se zatvori i Atom, pa da nam ostane WINWIN i Gigatron. Pa da se sutiramo u dupe i pevamo...
 
Ma ni to nije toliko grdno. Zamisli da ostanemo na CT i Pakomu? Koja bi to bila noćna mora jbt...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno