Šta je novo?

Bench forum usporen?

Kod mene se znatno brze ucitava forum. Sve pohvale cheers
 
Ocisti cache i cookies.
 
Kod mene na SBB-u ne radi, ali preko VIP-a šljaka.
 
Ni kod mene na kompu ni preko wifi-a ne radi, preko mobilnog neta sve ok...
 
Опет ћу да испаднем плаћеник, ради на СББ преко wifi без икаквог прекида. Последњих бар сат-два сам ту негде.
 
Ne radi na radijus vektor pise

Poštovani posetioci foruma

Forum je privremeno zatvoren radi selidbe na novi, jači server. Na ovom starom serveru forum ostaje zatvoren, a na novom će biti odmah po nameštanju otvoren. Adresa iliti URL se NE MENJA. Za vas kao posetioce sve ostaje potpuno isto i neizmenjeno. Nakon što vaš provajder propagira dalje promenu IP adrese našeg servera, ugledaćete na ovoj istoj adresi (forum.benchmark.rs) vaš omiljeni forum. Ukoliko ga vidite otvorenim, znači da ste sleteli na novi server.

Hvala na razumevanju

, preko proxy-ja radi neki sam nasao besplatan!
 
Proverite koji server gledate. Ako je adresa različita od ove ispod, onda vam provajder nije još uradio propagaciju i vidite forum na starom serveru koji je zatvoren.

pingforum.jpg
 
Na sbb ne mogu da ga otvorim. Na mts sljaka valjano.
 
Meni je tapatalk danas nesto zezao, na wifiju tel, a komp otvara ok. I sada evo radi i na tapatalku.
 
Radi na sbb posle ciscenja cookies.
Dosta brze radi forum,sajt slabo obilazim.
Svaka cast za napredak :)
 
Kucam ja 5.79.65.132 i posalje me na benchmark.rs cim udjem u forum izadje greska , mozila , chorme , internet explorer nebitno...
 
Promena IP adrese servera obično traje 24-48h da se propagira i do najzabačenijih delova. U zavisnosti od provajdera to traje kraće ili duže. Strpite se još malo i leći će stvari na svoje mesto.
 
Vazno je da on konacno radi kako Bog zapoveda. Nije mi problem da pregledam forum preko tapatalka i mobilne mreze, cak sta vise...
 
Za forum ipak druga ip adresa , zato izgleda i nece

mkes0i.png


Dok ne bude na forum ping 5.79.65.132 nece da radi...
 
Jesi ozbiljan? :d
 
Samo bi offtopic neki da pravis, ccc :p
 
I dalje ne radi na sbb ? Ili je to neki bag kod mene ? Govorim o tt
 
Ne radi ni na IKOM-u TT, na kompu radi..
 
Takodje. Verovatno je do TT-a.
 
Слаби вам провајдери, чакштавишедапаче. ;)

snapshot2.png
 
Poslednja izmena:
Nije do TT, radi od jedan po podne i sa MTS data i preko wifi (Telekom).

Pa ni tebi na slici nije uključen wifi? :)

Ne znam do čega je, ali na kompu mi radi Bench, ali na telefonu preko wifi neće.

Čak sam radio clear data i cache i ne radi.
 
Meni ne radi ni na kompu. Ni na firefox ni na chromu
 
Pa ni tebi na slici nije uključen wifi? :)

Ne znam do čega je, ali na kompu mi radi Bench, ali na telefonu preko wifi neće.

Čak sam radio clear data i cache i ne radi.
Radi i na wifi, napisao sam.
Verovatno do tvog provajdera, nema mi smisla da je u ovoj konkretnoj situaciji do Tapatalka problem.
 
Nazad
Vrh Dno