Šta je novo?

BBS - Better Battery Stats **OBAVEZNO pročitati prvi post**

Signal, cini mi se kao da je 3G ukljucen. Mozda ti je vec i oslabila baterija.
 
"l2_hsic" (): 13 m 45 s (825 s) Cnt:(c/wc/ec)1493/669/1493 2,9%
"multipdp" (): 11 m 29 s (689 s) Cnt:(c/wc/ec)352/0/352 2,4%

Ovo su wakelock-ovi za mrezu, znaci mozda ti je 2G signal los, a mozda se nesto desavalo na mrezi, pa ti je svuklo bateriju.
 
f dormancy mi je ugasen :DD dal je mreza sta je ne znam, znam da mi je pre skidao po 3 % tokom noci a sad 10 ak
 
Evo jedan log, vidite je li sve ok. U pitanju je N4, stavljen slim i hellscore najnoviji. Meni izgleda ok, ali juče je posrkao bateriju samo tako.
 

Prilozi

  • BetterBatteryStats-2014-04-21_063106386.txt
    23.5 KB · Pregleda: 1,017
Odlično? :)

Jel tebi ovo prvi put da flesujes? Ako se dobro sećam i pre si flesovao. Onda bi trebalo da znaš, da baterija traje manje kad se flesuje, taj dan i sledeći, tj posle dva punjenja...
 
Mesecima sam bio na stock-u, pa sam baš ispao iz štosa. Ono što me je zbunilo je to što je baterija linearno opadala ceo dan juče, mislio sam da negde curi :), a nemam puno aplikacija. Doduše imam 3 gmail-a, skype, whatsapp, viber i exchange :), možda je taj inicijalni sync (ako tako nešto postoji) uništio bateriju.

A bitno mi je da vidim da je ok sve, jer opet neću verovatno par meseci ništa dirati. Uglavnom mi je po jedan dan baterija trajala, sa oko sat-dva vremena razgovora, i 2-3 sata display on. Da tako bude i sad, ja zadovoljan.
 
Pojavio mi se drain mali na nexusu. Napravio sam dumpfile onako kako je @Djilkosh naveo, i koliko sam uspeo da vidim, u dumpfile-u pise da mi je wifi radio sve vreme iako sam ga ja ugasio. Kako je to moguce?
Kod:
http://speedy.sh/hkyXP/BetterBatteryStats-2014-05-04-124259974.txt
 
Pojavio mi se drain mali na nexusu. Napravio sam dumpfile onako kako je @Djilkosh naveo, i koliko sam uspeo da vidim, u dumpfile-u pise da mi je wifi radio sve vreme iako sam ga ja ugasio. Kako je to moguce?
Kod:
http://speedy.sh/hkyXP/BetterBatteryStats-2014-05-04-124259974.txt

Nije njemu ništa :)

Sve je u redu, samo vozi.
 
Video sam sve sta imas. Ne brini nista. 1% je skinuo za 5 sati standby... Drain kad bude,a to je 10-20-50% onda je to drain i onda vici :)
 
"Mora" poslednja stabile :)
 
Promenio je nešto neke stvari, ali skini stable za svaki slučaj, pošto se dešavalo da ne zapiše dobro log, pa zato pribegavam stable verziji.
 
Ovi wakelockovi sa prvog shota prave problem. Samo mi nikako ne ide da resim.
 
Znam, nego ne vidi se sta pravi taj wakelock, zato treba log. Rekao bih da je ovaj bam_dmux glavni krivac. On je vezan za mobilnu mrezu, nesto drzi otvorenu vezu I uredjaj budnim. Na xdq pisu da ga izaziva my track, gmaps, google backup. Mada iz licnog iskustva problem je negde u kernelu, ja sam se bam_dmux resio tek sa drugim kernelom.

Al opet ponavljam, treba log da mozemo da vidimo dal neka aplikacija budi telefon.
 
Postavljam onda shot pa da vidimo sta moze, da se ne zezam sa flesovanjem.
 
A ja sve čekam i čekam i čekam hoće li se setiti da ostavi log, a čovek uporan sa screenshot-ovima :)
 
Hocu, kad uspem da ga ostavim na miru 4h u kontinuitetu. :D
 
Ti nikad ne spavas? ;)
 
Nazad
Vrh Dno