Šta je novo?

BBS - Better Battery Stats **OBAVEZNO pročitati prvi post**

Hahaha :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:. Ovo sam hteo da napišem
 
Naravno da hoću :)

Nije idle log.

Ne mogu da znam da li si koristio wifi ili ti je divljao u pozadini ili si koristio neki program koji koristi lokacije ili su ti lokacije tj Nlp pravio problem u pozadini.

Zato se traži idle log ;)

Ne tražim samo ja. Otidjite u BBS temu na xda, pa vidite i ostavite im takav log, šta će vam reći.


Trenje i skini 1.15 verziju
 
Poslednja izmena:
Ovo se dešava kada neko ne pročita prvi post do kraja. :p Sad tek videh ovo za 4h. Odradim pa šaljem.
 
Znam da nemam najnoviju verziju i da nije ide log, ali može li se nešto skontati sa ovog dumpfile-a?

https://www.dropbox.com/s/b6niwgi1m4g3ln6/BetterBatteryStats-2013-12-30_142826694.txt
Evo i jedan ss
u7u9uhen.jpg


Edit:
Možda će jedan restart pomoći, nisam nedelju dana ugasio fon :d
 
Poslednja izmena:
Pa šta kukaš imaš 14 minuta razliku awake - ekran za 5h? :)
 
Zbog ovoga kukam
Zato mi nije jasno ono u bbs...
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1388417800698.jpg
    uploadfromtaptalk1388417800698.jpg
    74 KB · Pregleda: 100
Imaš custom rom, kernel? Znaš da ti tu niko ne garantuje da se neće bug-ovi pojaviti :)
 
I jedno i drugo ;)

Naravno da ima bagova kod custom roma, ali nije mi se baš davno desilo da ne skontam šta troši, ali izgleda su opet lokacije... :)
Moram ugasiti gps :D
 
Napravi idle log, kao u prvom postu pa će ti neko odgovoriti.
Na osnovu ovog ss-a se samo vidi da nešto ne dozvoljava da telefon ide u deep sleep, ali ne i šta to.
 
Ma juce sam pokusao da napravim log, ali izgleda da sam nesto omasio...
Ako sam dobro razumeo, prvo napunim telefon, pa ga onda ostavim 4h i tek posle toga idem na ono share/text dumpfile?
 
Tako je.
 
Ma kapiram to, nego sam se ja zeznuo, pa sam pre punjenja sacuvao log... :wall:
Dok to ne odradim, da li bi jos neki SS mogao da pomogne?
 
Teško...
 
Znaci samo si za skype primetio? Kazi mi, jel to normalno za skype tako da vuce?
 
Pa ne bi trebalo, meni ne troši ni blizu tako.
 
Da,normalno je,cak ti nije puno potrosio ako je radio celu noc.
 
Kako meni radi 24h i skoro ni malo ne troši bateriju?
 
Meni cim upalim krene da sabija bateriju,uvek mi je i bilo tako.Ti imas srece mozda:)
 
Izgleda, znam da su se i pre mnogi žalili na Skype, a eto ja nemam problema...
 
Sad sam namerno pored Vibera ostavio i Skype preko noci, za 11 sati ode 15% baterije, a kad mi je samo Viber ukljucen ode 4-5%. Bas cu veceras probati opet bez Skype, pa da vidim.
 
Sad sam namerno pored Vibera ostavio i Skype preko noci, za 11 sati ode 15% baterije, a kad mi je samo Viber ukljucen ode 4-5%. Bas cu veceras probati opet bez Skype, pa da vidim.

Na sta konkretno mislite u ovom slucaju, ostao upaljen i aktivan, a ugasili ste telefon i legli, ili je ugasen, ali moze da prima push notifikacije...
 
Pa piše ti, Skype i viber ostali uključeni
Naravno da je telefon upaljen :)
 
Ne mislim ugasen ugasen, vec u standby-u, ekran ugasen. Da li skype ostane upaljen, ugasis ekran i legnes, na to mislim, ili se izadje iz skype-a na back, ali ostaje aktivan u pozadini za primanje poziva i poruka..
 
Poslednja izmena:
Pa da, preko noći stoji tako sve upaljeno, net Viber i Skype da bi skontao šta mu troši bateriju. Ekran je ugašen, zašto bi ga ostavljao upaljenog?
 
Nazad
Vrh Dno