Šta je novo?

Bazzar.rs

I ja sam imao isporuke iz CE Shop evo danas mi je stigao ruter od njih porucen sa bazzara narucen 15 septembra , oni su iz novih banovca poslali su mi ruter , verovatno dok Bazzar da njima nalog pa oni dok provrere da li ima na lageru , pusti im mejl na [email protected] samo napisi koja je sifra porudzbine i nazvace te ili ti odgovoriti , sto se toga tice korektni su.
 
Naručio sam 19 SanDisk microSD kartica sa bazzar.rs. Cena je nešto preko 11200 dinara. Umesto 19 kartica maločas mi je stigla samo jedna. Naravno, greške se dešavaju, nije to ništa strašno. Paket je poslao prodavac Refot B. Bitno je da li će i koliko brzo rešiti problem. U toku sledeće nedelje napisaću svoja iskustva sa njima, bila ona pozitivna ili negativna.
 
Na kraju, iskustva sa Bazzarom su pozitivna. Onlajn podrška je odgovorila odmah i prvog sledećeg radnog dana poslali su pošiljku. SD kartice su jeftinije nego one sa AliExpressa i što je najvažnije kartice su original SanDisk. Kupovina SD kartica sa AliExpressa podseća na lutriju, jer su mi u par navrata stizale kopije koje sam na kraju bacio. Uglavnom, planiram da i ubuduće koristim Bazzar.
 
Narucio 12 aprila Type C na 3.5MM adapter 180 dinara + postarina(ukupno 430 dinara) poslat navodno u ponedeljak 15 aprila i evo vec 4 dana ga City expres stavlja u skladiste nece da utovari u kombi za isporuku:

Screenshot 2024-04-19 161342.png
 
Nazad
Vrh Dno