Šta je novo?

Battlefield 4

Aloooo ljudi jel igrade ovo cudo :D

 
Naravno...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Igram ja od skoro opet. Ako neko hoce zajedno, neka baci privatnu poruku.
 
Ma ja sam oduvek pricao da je igra losa,dno dna!...ali.....cekaj...NOT!:d
 
Na kojem sajtu bi bio najjeftiniji BF4 PREMIUM EDITION ?
 
To je samo premium. Vidio sam da .cdkeys nudi za 25$ ali reko da pitam ima li povoljnije.
 
Poslednja izmena:
Interesantno.
Secam se jos tokom BF3 da se pricalo o licenciranju oruzja i vozila za igru i prica je isla da je to sve placeno od strane EA.
Ovo je mozda i bolje, jos samo kad bi oni likovi zavrsili vec jednom Venice Unleashed... :(

Sent from mTalk
 
hahhaha, ovaj bluedrake pocinje klip sa "battlefield je zamisljen od pocetka kao modern combat tactical shooter".

Pa koliko godina ima ovo dete, jel igrao on BF od pocetka?

Btw, igram BC2 ponovo zadnjih mesec dana i zaista mogu da vidim da je to bio climax DICE-ovog uspeha (u potpunosti bi se mogao sloziti sa ovim na klipu https://www.youtube.com/watch?v=B1y4c11rg78 ), sve ovo posle je "šareno i ludom drago", a tako i cod populaciji koja je nazalost preovladala u igri.
 
Zato i treba ugasiti gxxxo od fransize
 
Jeste BC2 bio skoro savrsenstvo.. Kazem to iako sam ga igrao na konzoli cak.

Nema sanse da se uzivim u shooter koji ima WW1/2, Vijetnam i slicno za tematiku. Jednostavno mora biti moderni setting.


Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Upalih malopre BF2 multi preko BF2Hub klijenta...

Covece... Bf2 i Bf4 su i dalje dva razlicita majndseta sto se komune tice.

Voip radi i dalje odlicno, ljudi pricaju, slusaju, dogovaraju se, revive, medipak, ammobox to se samo baca bre:). Ne moras da kamcis ko siroma' na semaforu. SL se steka blizu, daje naredbe, redovan spawn na njega. Komandiri rade svoj posao.

I onda se vratim na BF4 i samo sto se ne zgrcim u fetalni polozaj:d.

Naravno da je tehnicki napredniji bf4 ali su to, ne dva sveta, vec dve galaksije...
 
Mora da bude nekog balansa po meni za takve igre. Ne volim ni totalno ozbiljno u smislu MORAS teamspeak, pratis naredjenja striktno.. zato mi i CS competitive smeta jer necu online da budem toliko nabrijan i u grcu, da osecam kako saigraci cokcu zato sto ne pricam na Mic i slicno.. barem je to moj pristup online fpsu..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Mora da bude nekog balansa po meni za takve igre. Ne volim ni totalno ozbiljno u smislu MORAS teamspeak, pratis naredjenja striktno.. zato mi i CS competitive smeta jer necu online da budem toliko nabrijan i u grcu, da osecam kako saigraci cokcu zato sto ne pricam na Mic i slicno.. barem je to moj pristup online fpsu..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

Lose osecas i rezonujes. Niko te ne bije po usima, vec je totalno drugaciji "flow" sto bi klinci rekli. Uglavnom se ni ne obrate dok se ne javis. Zelis da igras u squadu planski.

Ali da ne sirimo sad o matoroj igri. Samo sam napravio mali izlet u BF2 ne bih li potvrdio dumbing down, ne toliko fransize, koliko se nakotilo snajperskog nesveta koji se sunca po krovovima i CoD-era. Bukvalno ti predju preko lesa, kakvo crno ozivljavanje ili ammo...

Sto je jos gore poceo sam i ja, ponekad, da se tako ponasam u igri kad vidim da su bas beznadezni slucajevi. Bolje da smrdim na uncap-u sa MAV-om i spotujem nego da ginem ko *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*
 
Poslednja izmena:
Je l jos uvek ima igraca!? :) Oduvek me je zanimalo da li ima neki server iz srbije xD ???
 
Pa kad je bolja i kompletnija igra od bf1 :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Slažem se. Bf1 ni ne igram. Sto zbog toga sto mi je malo slabiji komp, a najvise zbog toga sto mi se ne svidja MP. Grafika jeste moćna, ali... BF4 je BF4 :))
 
Ja kad sam probao pre jedno mesec dana da se vratim na Bf4 skoro svaki Conquest server za koji je u server browser pisalo da je pun ili skoro pun ispade da je prazan, eventualno još jedan ili dva lika budu tu koji su se zeznuli kao i ja. Na kraju jedino je sigurica bila Locker.
 
Ja kad sam probao pre jedno mesec dana da se vratim na Bf4 skoro svaki Conquest server za koji je u server browser pisalo da je pun ili skoro pun ispade da je prazan, eventualno još jedan ili dva lika budu tu koji su se zeznuli kao i ja. Na kraju jedino je sigurica bila Locker.

Imao sam i ja ovaj problem. Uglavnom mi se to dešavalo u, da kažem, kasnijim satima tipa 23h, 00... Međutim, bio je neki update na origin-u i nestao je taj problem nakon update-a.
 
Znaci ima ljudi i dalje? Sta bi morao da znam posle pauze od sigurno godinu dana i vise, jel ima neki posebno popularan dlc da pazarim ili slicno..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Najviše igram Šangaj, Golmud i Dragon conquest. Tu uvek imaš punih servera.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
rekoh da bacim pogled na ovu temu sta se desava :)

ne znam odakle vam ideja da ce bf4 da ima uskoro vise igraca nego bf1, i na PCu i na konzolama ima duplo vise igraca jedinice

battlefieldu je ocajnicki potreban sniper limit, i po tom pitanju je gori od COD-a (mislim gori uslovno jer igra sama daje vecu slobodu pa je to lako dostupno svim stekarama)
ne razumem zasto im je to tesko uraditi, pa neka ubace poseban mod sa limitiranim brojem ljudi po klasama, kao RO
 
1 snajper po squada i problem rešen.....ili teže lvlanje naspram drugih klasa,recimo 400%
 
Nema one shot kill + duzi reload + da trese crosshair ko na oluji, pa da vidimo skill
 
Nazad
Vrh Dno