Šta je novo?

Battlefield 4

Nekoliko puta mi je crashovao, dva puta sam morao reinstall odraditi i svaki put, iako je zavrsio chekiranje igara nisam mogao da udjem na pojedine servere sa npr. Naval Strike mapama itd. O "QtWebEngineProcess,exe" koji mi nekad zauzima i preko 150MB memorije necu da komentarisem. Pa samo da udjem i da odigram partiju trebam proci nekoliko tupavih koraka kao da lansiram ICBM jbt... Tupav program pun bagova
 
Veruj mi, to je nista. Kad bih samo krenuo da ti pricam koje sam muke ja imao dvadesetak puta...pomaze samo reinstall windowsa. Nista nema gore od origina
 
Ljudi zamrzava mi igrica, znaci udjem u igru idem lupam 10 metara i sve stane.
Opet sam instalirao visual c 2010 i reinstalirao dx i nista ne pomaze, dajte neku ideju.

Sve od Hw na kompu radi savrseno, skoro sam i instalirao nove drajvere a pre toga i ocistio stare preko ddu fore... uzas, ovo me nije mucilo radio je bf4 bez greske.
 
Totalno ludilo, nisam dirao drajvere posto mi bilo nebulozno da je zbog toga.
samo sam prebacio sa DX11 na Mantle i sve radi super, bas nenormalna situacija.
 
ljudovi sta je ovo ? 122333223.jpg

p.s reseno > 1122ddd.jpg
 
Poslednja izmena:
Igra lepo radi u window modu ali u full screenu sve zamrzne, totalno slika zamrznuta, sta bi to moglo biti?
 
Windows 10? Probaj univerzalno rešenje, reinstalacija drajvere za grafičku :D

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
probaj u borderles windov mode(sri,engleski mi nije jača strana :p)
 
Pa biti nece betlloga ?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pa biti nece betlloga ?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Jeste ...

We will be performing Battlelog maintenance on January 30th. PC Multiplayer will be impacted for Battlelog supported games, which may result in intermittent connection issues during the maintenance window, as noted below:
Battlefield 4 PC: Multiplayer will be intermittently impacted between 8a – 11a UTC / 12a – 3a PT.
Battlefield Hardline PC: Multiplayer will be intermittently impacted between 8a – 11a UTC / 12a – 3a PT.
Battlefield 3 PC: Multiplayer will be intermittently impacted between 8a – 11a UTC / 12a – 3a PT.

Thank you for your patience and we’ll see you on the battlefield!

The Teams at EA/DICE


https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/84605/battlelog-maintenance-01302017#latest

Ali sta to tacno znaci, nisam upucen, nece vise launcher otvarati u browseru? Sada ce biti u samoj igrici?
 
Da, najavili su to pre par meseci.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Prednost definitivno :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
O cemu se radi?:D Sad sam igrao, ne vidim razliku, ja sam mislio da je ovo samo odrzavanje neko.
 
Ovo gmno od igre i dalje nije nis popravljeno ...
 
Na Sangaju opstaje glitch na trecem nivou kruznog tornja. Kad zalegnes bogotac ti nista ne moze. TV bug i dalje.
 
Pogrešan izbor engina za igru. To je početak i kraj problema.
 
Da, mada sam mislio da su mozda vremenom utegli stvari, nisam dugo igrao pa rekoh malo da pripucam :)
 


Dal je moguce , proslo je vise od 6 meseci kako su najavili i opet nista, samo su na konzole odradili update i resili se web browsera ... boli ih uvo za PC igrace!
 
Dal je moguce,da posle tri i po godine od izlaska jos uvek rade na igri!Pa makar i ovakve stvari.Nisam je igrao od izlaska BF1,posle valjda oko 1400 sati u igri-dosta je.Mozda je ponovo nekad instaliram da se podsetim,siguran sam da ce i kroz koju godinu imati igraca.
 
Dal je moguce,da posle tri i po godine od izlaska jos uvek rade na igri!Pa makar i ovakve stvari.Nisam je igrao od izlaska BF1,posle valjda oko 1400 sati u igri-dosta je.Mozda je ponovo nekad instaliram da se podsetim,siguran sam da ce i kroz koju godinu imati igraca.

Sto se cudis , pa zar BF4 nije njihova najpopularnija igrica :) koliko samo miliona je prodato :)
 
Vrh Dno